Rozwój osobisty. Instrukcja obsługi. Potrzeba, presja czy uzależnienie?

Bierzesz udział w wydarzeniach nazywanych rozwojowymi i nic się nie zmienia?

Planujesz kolejne szkolenie i chcesz , aby stało się bardziej efektywnie?

Chcesz zaplanować swój rozwój i dobrać odpowiednie metody do założonych celów?

Jeżeli na któreś z powyższych pytań, odpowiedziałeś twierdząco, ta książka jest dla Ciebie.

Autor, Rafał Żak, doświadczony trener, poprowadzi Cię po świecie rozwoju osobistego i wskaże:

- czym jest rozwój osobisty,

- co to są kompetencje i  jakie elementy się na nie składają oraz jak się można uczyć,

- metody rozwojowe i jak świadomie dobierać te z nich, które pasują do Twoich potrzeb,

- uświadomi pojęcie ,,bzdur" rozwojowych, miałkich koncepcji czy mieszania świata rozwoju osobistego z innymi obszarami, które żerują na modzie na rozwój,

- listę konkretnych podpowiedzi, pozwalających na sprawne poruszanie się po rynku rozwoju,

- jak odróżniać koncepcje naukowe i zbadane od dobrze wyglądających na pierwszy rzut oka uproszczeń.

Jeśli korzystasz z usług rynku rozwoju osobistego - znajdziesz tu wartościowe podpowiedzi, jak robić to bardziej efektywnie.

Jeśli żyjesz z rozwoju osobistego - będziesz miał okazję szydzić wspólnie z autorem z patologii tego rynku.

Rafał Żak - zajmuje się rozwojem ludzi i organizacji. Robi to w czterech rolach: trenera, mówcy, coacha i autora tekstów. Nieco bezczelnie twierdzi, że w tym co robi zauważa granicę pomiędzy rozwojem, który ma sens, a rozwojem, który jest celem samym w sobie.

Informacje dodatkowe o Rozwój osobisty. Instrukcja obsługi. Potrzeba, presja czy uzależnienie?:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2015-08-28
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Rozwój osobisty. Instrukcja obsługi. Potrzeba, presja czy uzależnienie?

Rozwój osobisty. Instrukcja obsługi. Potrzeba, presja czy uzależnienie? - opinie o książce

153 sceny filmowe z życia korporacji . Seks, kłamstwa i inne obowiązki służbowe
Rafał Żak0
Okładka ksiązki - 153 sceny filmowe z życia korporacji . Seks, kłamstwa i inne obowiązki służbowe

Życie w korporacji to nie bułka z masłem - wiedzą o tym wszyscy, nie tylko ci, którzy mieli okazję sprawdzić fakty na własnej skórze. Logika...

Nie myśl, że NLP zniknie
Rafał Żak0
Okładka ksiązki - Nie myśl, że NLP zniknie

Programowanie neurolingwistyczne (NLP) najczęściej opisywane jest z punktu widzenia jednej z dwóch  skrajnie różnych postaw wobec tej...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung