Rozpalasz moje serce

Wielkie pieniądze to nie wszystko. Max Sacchi nie miał bajkowego dzieciństwa. Rodzinne bogactwo nie potrafiło ukoić smutku, który nosił w sobie. Tragiczne wydarzenie sprawiło, że wyrósł na oziębłego, pełnego rezerwy, wymagającego i bardzo pewnego siebie mężczyznę. Zdążył się do tego przyzwyczaić. Ba, był przekonany, że tak będzie już zawsze. Jak wielkie było jego zaskoczenie, kiedy spotkał kobietę, która okazała się lekiem na dręczące go koszmary i na nowo rozpaliła namiętność w jego sercu...

Informacje dodatkowe o Rozpalasz moje serce:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2024-06-26

Tagi: romans

Kup książkę Rozpalasz moje serce

Rozpalasz moje serce - opinie o książce

Avatar użytkownika - oczarujmnieksiaz
oczarujmnieksiaz
Przeczytane:2024-06-25, Ocena: 5, Chcę przeczytać, Mam,

Kiedy tylko ta książka trafiła w moje serce przepadłam. Poprostu odpłynęłam. Historia Maxa i Liliany totalnie mnie pochłoneła. Śledziłam ich losy z wypiekami na twarzy i szybciej bijącym sercem, zachłannie przerzucając strony i z każdą chcąc więcej😍

Max Baliński to mężczyzna zimny, władczy, zdystansowany i wydawałoby się pozbawiony jakichkolwiek uczuć, a przy tym nieziemsko przystojny. Z jednej strony biznesmen, właściciel klubu, a z drugiej bezwzględny szef mafii. Od lat walczy z demonami, które nie pozwalają mu spokojnie spać.

Lilianna Witczak to młoda prawniczka, która walczy z traumą i leczy złamane serce. Zraniona przez kogoś komu ufała nie potrafi ponownie otworzyć się na coś nowego, choć bardzo pragnie odbudować swoje życie i wrócić do normalności i pracy w zawodzie.

Tych dwoje nie zdaje sobie sprawy, że kiedy ich drogi się skrzyżują to ich serca staną w płomieniach.
Tylko czy poddadzą się temu uczuciu czy będą z nim walczyć? Czy kobieta z poranioną duszą i ciałem oraz mężczyzna z dręczącymi go demonami przeszłości są w stanie otworzyć się na uczucie? Czy w świecie Maxa w którym rządzi przemoc i bezwzględność jest miejsce dla delikatnej, poranionej Liliany? Czy kobieta po tym co spotkało ją w przeszłości będzie w stanie zaufać jakiemukolwiek mężczyźnie? Czy Max dopuści do głosu serce i pójdzie za jego głosem, a Liliana będzie dla niego lękiem na dręczące go koszmary?

Oj kochani co to były za emocje. Autorka poprowadziła fabułę tak, że ani przez chwile nie pozwoliła mi się nudzić. Zaskakująca, trzymająca w napięciu, przepełniona tajemnicami, intrygująca, momentami zabawna, ale i sprawiająca, że łzy zbierały się pod powiekami, a w gardle rosła trudna do przełkniecia gula. Taka z pewnością jest ta książka.
Nie zabrakło też momentów przyprawiających o szybsze bicie serca i wypieki na twarzy. Autorka napisała kilka naprawdę rozpalających zmysły scen, wszytko jednak, ze smakiem.
Historia Liliany i Maxa wywołała we mnie wiele różnorodnych uczuć a ja od ich nadmiaru czasem z trudem uspokajałam rozszalałe serce. To jedna z tych książek której nie odłożysz do czasu, aż nie poznasz zakończenia. Taka nieustannie podsycała apetyt na więcej.
Jedyne do czego mogłam się przyczepić to zbyt małe rozwinięcie niektórych wątków. Jak dla mnie niektórym można było poświęcić więcej czasu, a ja mogłabym dłużej delektowała się lekturą😁 Mam niedosyt i pragnę więcej, zwłaszcza, że jest tam dwójka bohaterów drugoplanowych którzy, aż się proszą o swoje historię. Dlatego po cichutku liczę, że Natalia Wiktor pokusi się o ich napisanie😍
Gorąco wam polecam tę historię. Jest idealną na letnie popołudnia i wieczory albo na urlop. Jak dla mnie #mustread 😍❤️‍🔥

Avatar użytkownika - zaczytanaulcia
zaczytanaulcia
Przeczytane:2024-07-01, Ocena: 5, Przeczytałem,

"Jebane iskry wbijały się w każdą czesc naszych ciał. Byłem tego pewny, bo to właśnie gorąco rozlało się w naszych sercach."

?????????

Takie książki to ja lubię ?

Zawiła fabuła
Trudna przeszłość
Wielka miłość

"Rozpalasz moje serce" to powieść, która zasługuje na uwagę ?
I wyznam szczerze, że gdy tylko zaczęłam ją czytać od razu przepadłam ?  Ta książka zachwyca. Momentami przeraża. I wciąga. Ojjj wciąga od pierwszych stron! Uzależnia. A losy bohaterów śledzi się z zapartym tchem i mocno bijącym sercem.

Oto on i ona
Max i Liliana
Boss mafii i prawniczka
Dzieli ich niemal wszystko
A zaczyna łączyć poważne uczucie
Ohhh i to takie uczucie, które rozpala serce.

Już pierwsze ich spotkanie wzbudza wiele emocji. Czuć przechodzące między nimi iskry. Czuć namiętność i wzajemne przyciągnie.
Czuć, że są jak dwie idealnie dopasowane do siebie połówki jabłka. Wszak oboje nie mogą oderwać od siebie wzroku. Oboje czują to rozchodzące się wewnątrz nich ciepło, te motyle w brzuchu, zafascynowanie i oczarowanie.

Zarówno Max jak też Liliana to dwie pokiereszowane przez życie dusze. Oboje zmagają się z demonami przeszłości i oboje mogą nawzajem się od nich uwolnić.
Tylko czy będą potrafili to zrobić?
Czy w bezwzględnym świecie jest miejsce na miłość?
Czy świat pełen przemocy i okrucieństwa nie zostanie przez nią osłabiony?

"Rozpalasz moje serce" jest moim pierwszym spotkaniem z twórczością Natalii Wiktor i jestem pewna, że nie ostatnim bowiem ta powieść całkowicie mnie oczarowała i dosłownie rozpaliła moje serce ?
Lubię romanse mafijne, z idealnie wykreowanymi bohaterami i wartą akcją.
Przystojni, pewni siebie mężczyźni, których serce potrafi roztopić piękna kobieta, to motyw, który uwielbiam. A jeśli dodać to tego ogrom emocji - mam powieść idealną.
Natalia doprawiła ją szczyptą tajemniczości, nutką mroczności i intrygami, przełamując je dobrym humorem, a także momentami pełnymi wzruszeń.

Przez "Rozpalasz moje serce" niemal się płynie. To powieść, której nie da się odłożyć, dopóki się jej nie przeczyta. Naprawdę wspaniała! Idealna na ten wakacyjny czas.
Totalny must read ?

Czujecie się zaintrygowani? ?

Avatar użytkownika - ksiazkowa_patryc
ksiazkowa_patryc
Przeczytane:2024-06-30, Ocena: 5, Przeczytałam, Przeczytane,

To moje pierwsze zetknięcie się z twórczością Autorki, które okazało się fenomenalne. Przez tą książkę się po prostu płynie, jest napisana w sposób który mnie zachwycił i spowodował, że delektowałem się każdą chwilą z nią spędzoną.

Młoda prawniczka i szef mafii, kiedy ich drogi się krzyżują jedno jest pewne, że nie będą w stanie zapomnieć o sobie. Każdy z nich dźwiga bagaż doświadczeń, który odcisnął na nich swoje piętno. Czy otworzą się na uczucia? Czy w ich różnych światach będzie dla nich miejsce?

Tego wam nie zdradzę ?

Historia Maxa i Liliany jest dopracowana w każdym calu. Mamy tutaj gorące uczucia, porywające namiętności, ale też niezabraknie intryg niebezpieczeństwa. No oczywiście Alexa, brata Maxa który mnie oczarował, ale też potrafił rozbawić swoim zachowaniem.

Jeśli lubicie książki z wątkiem mafijnym to jest ta książka, po którą warto sięgnąć, bo jest genialna. A jak czekam na kolejne części z serii "Rozpalasz moje serce".

Avatar użytkownika - readingwithcat
readingwithcat
Przeczytane:2024-06-23, Ocena: 5, Przeczytałam,

Pierwszy raz miałam okazję spotkać się z twórczością Natalii Wiktor i nie zawiodłam się ?

?? Liliana jest młodą prawniczką, która po trudnym rozstaniu próbuje odbudować zarówno swoje życie zarówno zawodowe, jak i prywatne. Czy wyjście do klubu z przyjaciółkami może zmienić jej sytuację?

??Max Biliński, mafijny boss, nieziemsko przystojny, jest także właścicielem dobrze prosperującego klubu nocnego. Czy blondynka o pięknych oczach może zawrócić mu w głowie?

??Czy Max i Lilianna pomimo różnic znajdą wspólny język? Czy uda im się zwalczyć demony przeszłości?

??Książkę dosłownie połknęłam, akcja jest wartka i nie ma czasu na nudę. Postacie drugoplanowe także świetnie opisane, co tylko dodało zalet tej książce.

Max Baliński nie miał łatwego dzieciństwa. Pochodzi z bogatej rodziny, ale pieniądze nie potrafiły ukoić jego smutku. Na skutek pewnych wydarzeń stał się oziębłym i pewnym siebie mężczyzna. Nikomu nie okazywał uczuć i był wymagający. Jednak człowiek czasami zmienia się. U Maxa ta zmiana nastąpiła gdy spotkał Lilianę. Czy  w sercu mężczyzny zagości namiętność? Czy młoda kobieta będzie jego lekarstwem na dręczące go koszmary?

,,Rozpalisz moje serce" to pierwszy tom serio o tym samym tytule. Zazwyczaj po tego typu romanse nie sięgam, ale od czasu do czasu lubię wyjść ze swojej strefy komfortu. I muszę przyznać, że dałam się ponieść opisanej historii. Historii, która z jednej strony potrafiła rozbawić, a z drugiej strony wzruszyć. Autorka wspaniale budowała tutaj napięcie, które towarzyszyło mi od samego początku.

Pani Natalia Wiktor świetnie wykreowała bohaterów tej opowieści. Bardzo polubiłam Lilianę. Od razu właściwie wzbudziła moją sympatie i bardzo jej kibicowałam, by w końcu znalazła wymarzoną pracę i szczęście. Jeśli chodzi o Maxa to facet zdecydowanie ma to coś, co z jednej strony drażni a z drugiej przyciąga. I to dzięki tym bohaterom książka jest naelektryzowana emocjami i czyta się ją bardzo szybko.

Tempo akcji jest umiarkowane. Nie za szybkie, ani nie za wolne. Takie jakie lubię. Narracja prowadzona jest z punktu widzenia dwóch bohaterów Maxa i Liliany, dzięki czemu można bardziej poznać te postacie.

Jeśli szukacie ciekawych, lekkich i pełnych emocji książek na letnie wieczory to bardzo polecam ,,Rozpalasz moje serce".

Avatar użytkownika - agnieszka_rowka
agnieszka_rowka
Przeczytane:2024-06-26, Przeczytałam,
To tylko układ
Natalia Wiktor0
Okładka ksiązki - To tylko układ

Kylie Wilson jest milionerką, dziedziczką sieci hoteli znanej na całym świecie. Stopniowo przejmuje stery rządów od ojca, wprowadzając własne, świeże i...

Kim jesteś?
Natalia Wiktor0
Okładka ksiązki - Kim jesteś?

José Núnez Arboleda Castro ma plan. Jest narkotykowym królem całej Ameryki Środkowej i Południowej, ale jego rządy dobiegają końca. Ponieważ nie ma naturalnych...

Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun