Rozgrywka na szczęście

Słodko-gorzka opowieść o drugiej miłości, która przyciąga i odpycha jak magnes. Jednak czy naprawdę to będzie Rozgrywka na... szczęście?

Julian Scott to nowy nabytek futbolowej drużyny New York Titans. Jest u szczytu swojej kariery, a świeży start w Nowym Jorku to nie lada wyzwanie. W końcu nie może zawieść trenera. W najśmielszych snach nie przypuszczał, że to właśnie JĄ spotka zupełnym przypadkiem. Od ich ostatniego spotkania minęło 6 lat. Kiedyś byli szczęśliwym małżeństwem, do czasu, kiedy wszystko się rozpadło. Liv Gallagher zniknęła. Dziś jest odnoszącą sukcesy architektką, która żyje pracą i nie chce wracać do przeszłości. To przypadkowe spotkanie wywraca życie Liv i Scotta do góry nogami, a między nimi pojawiają się dobrze im znane iskry. Jak rozwinie się między nimi relacja? Czy będzie to ich ostatnia szansa na wspólne szczęście?

Komedia romantyczna o futbolistach zapewni czytelnikom szybsze bicie serca, a Poppy J. Anderson po raz kolejny udowodni, że miłość niejedno ma imię.

Rozgrywka na szczęście jest dostępna tylko w Legimi jako w synchrobook(R). Wersja audio w interpretacji Mikołaja Krawczyka!

Informacje dodatkowe o Rozgrywka na szczęście:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-12-29
Tytuł oryginału: Touchdown fürs Glück
Język oryginału: niemiecki
Tłumaczenie: Anna Wziątek

Tagi: romans sportowy

Kup książkę Rozgrywka na szczęście

Rozgrywka na szczęście - opinie o książce

Avatar użytkownika - ksiazka_pachnie_
ksiazka_pachnie_
Przeczytane:2024-03-17,

RECENZJA

„Kiedy kochasz kogoś, widzisz go takim, jakim naprawdę jest, a nie takim, jakim chciałbyś, żeby był.” - Virginia Woolf”

Hej, hej. Mam dla Was recenzje książki Poppy J. Anderson " Rozgrywka na szczęście” To słodko-gorzka opowieść o drugiej miłości, która przyciąga i odpycha jak magnes. Jednak czy naprawdę to będzie Rozgrywka na... szczęście?

Julian Scott i Olivia Gallagher byli kiedyś szczęśliwym małżeństwem. Właśnie " byli” . Wszystko się zmieniło, kiedy stracili swojego 2,5-letniego synka. Wtedy wszystko się posypało. Olivia popadła w depresję, nie radziła sobie ze stratą dziecka i w końcu uciekła od męża. Nie mówiąc dokąd i dlaczego. Poskładała swoje życie na nowo, odnosiła sukcesy jako sławna Pani architekt. Wszystko się zmienia, kiedy na swojej drodze ponownie spotyka Juliana a wspomnienia wracają z podwójną siłą. Autorka porusza te ważne tematy w sposób wnikliwy i empatyczny. Praca nad radzeniem sobie ze stratą dziecka, depresją i rozpadem małżeństwa może być bardzo trudna i bolesna, ale także prowadzi do głębokiej przemiany i wzrostu osobistego. Dlatego czytelnicy mogą dostrzec własne doświadczenia i emocje w historii bohaterów oraz znaleźć inspirację do podjęcia trudnych wyzwań i znalezienia swojej ścieżki do szczęścia. Warto zwrócić uwagę na trudne tematy poruszone przez autorkę i postawić sobie pytania, które pomogą zrozumieć głębsze przesłanie powieści. Jak bohaterowie radzą sobie z traumą i stratą? Czy są w stanie znaleźć drogę do przebaczenia i pojednania? Jakie wybory podejmują w obliczu trudności i czy potrafią odnaleźć sens w życiu po tragedii? Szczęśliwe zakończenie jest możliwe, ale nie zawsze oznacza idealną sytuację. Ważne jest, aby bohaterowie znaleźli swoje miejsce i spokój, akceptując przeszłość i ucząc się funkcjonować w nowej rzeczywistości. Zachęcam do sięgnięcia po tę powieść i doświadczenia głębokiej podróży emocjonalnej wraz z bohaterami. Może ona poszerzyć horyzonty czytelnicze i skłonić do refleksji nad własnym życiem i relacjami. Mam nadzieję, że lektura tej książki przyniesie inspirację i pokrzepienie dla serca, pomagając zrozumieć, że nawet po najtrudniejszych doświadczeniach zawsze jest nadzieja na lepsze jutro.

Avatar użytkownika - Damaczytasama
Damaczytasama
Przeczytane:2023-12-31,

Czy uważacie, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki? Innymi słowy, czy nie powinno się na nowo zaczynać zakończonego związku? A może jesteście za tym, żeby dawać drugą szansę.

Julian Scott jest sławnym futbolistom, który niedawno przeprowadził się do Nowego Jorku. Otrzymał świetny kontrakt od drużyny Titans.

Niespodziewanie na swojej drodze spotyka dawną miłość, z którą od kilku lat jest w separacji.

Kobieta z jego przeszłości to Liv Gallagher, znana architektka.

Czy los pragnie ich na nowo ze sobą połączyć? Czy Julian i Liv coś do siebie jeszcze czują?

"Rozgrywka na szczęście" to kolejna powieść obyczajowa napisana przez Poppy J. Anderson.

Na jej kartkach nie brakuje wątków lekkich, zabawnych, romansowych, pikantnych. Trochę miejsca zajmuje też futbol amerykański.

Jednak ta historia jest niejednowymiarowa. Czasem słodka, innym razem gorzka. I łza w oku podczas lektury może Wam się zakręcić.

"Rozgrywka na szczęście" to duża dawka różnorodnych emocji w pigułce.

Avatar użytkownika - agnieszka_rowka
agnieszka_rowka
Przeczytane:2024-02-11, Przeczytałam,
Miłosna zagrywka
Poppy J. Anderson0
Okładka ksiązki - Miłosna zagrywka

Kto wygra legendarne starcie Tytanów: nowa szefowa drużyny, Teddy MacLachlan, czy jej rozgrywający, Brian Palmer? W Miłosnej zagrywce wszystkie chwyty...

Miłosna dogrywka
Poppy J. Anderson 0
Okładka ksiązki - Miłosna dogrywka

Czy w grze o miłość jest szansa na szczęśliwy finał? Nowy Jork dla Hanny Dubois to spełnienie marzeń. W końcu może starać się o stypendium oraz upragnione...

Jak (nie) zostać królową
Katarzyna Redmerska ;