Royals (Tom 3). Korona na zawsze

Czy gorąca historia miłości księcia i zwykłej dziewczyny skończy się happy endem jak w prawdziwej bajce?

Alexander i Clara pokonali wiele przeciwności losu. Wydaje się, że wszystko prowadzi do perfekcyjnego finału na ślubnym kobiercu. Jednak kobieta czuje wątpliwości. Chociaż nie wyobraża sobie życia bez Alexandra, wolałaby nigdy nie spotykać ludzi z jego otoczenia.

Zmiany, które czekają Clarę po ślubie z księciem to tylko początek problemów, z którymi będzie musiała się zmierzyć. Alexander ukrył przed nią tajemnicę i dopiero teraz Clara wie, że jej życie jest w prawdziwym niebezpieczeństwie.

Nad życiem Clary i Alexandra powoli zbierają się czarne chmury. Czy znajdą w sobie siłę, żeby walczyć o szczęście i miłość?

__

O autorce

Geneva Lee - bestsellerową autorka według ,,The New York Times" i ,,USA Today". Woli puścić wodze fantazji niż uczestniczyć w szarej rzeczywistości, dlatego każdą wolną chwilę poświęca pisaniu książek. Szczególnie lubi wyobrażać sobie zdarzenia z udziałem potężnych, niebezpiecznych i seksownych mężczyzn. Temperament Genevy oddaje jej twórczość, więc jeśli chcesz ją poznać, przeczytaj jej romans. Mieszka w Kansas z rodziną.

Informacje dodatkowe o Royals (Tom 3). Korona na zawsze:

Royals (Tom 3). Korona na zawsze - opinie o książce

Avatar użytkownika - dangerouslove
dangerouslove
Przeczytane:2019-03-10,

Jeśli ktoś zapytałby mnie, która część ROYALS podobała mi się najbardziej to…chyba nie potrafiłabym wybrać! Ludzie piszą, że wszystko już było i bla bla bla…ale…Uważam, że autorka zrobiła tutaj coś nowego, a przynajmniej ja jeszcze czegoś takiego nie czytałam, jedynie co to można tu zauważyć drobniutkie podobieństwo do 50 twarzy Greya, ale nie da się napisać książki tak aby wszystko było inne, bo zwyczajnie w świecie jest to niemożliwe.

Według mnie jest to nowoczesna wersja kopciuszka, bo w końcu która z nas jako mała dziewczynka nie chciała zostać księżniczką? Ja na pewno chciałam nią być!

Clara nie jest biednym, nieśmiałym kopciuszkiem, ona nie boi się wyrazić myśli, nie jest nieśmiała, stawia na swoim. W związku z Alexandrem czuje się pewnie, ponieważ nie musi polegać na jego majątku, sama ma dość pokaźną sumę na funduszu powierniczym założonym przez jej rodziców oraz pracuje w Peters&Clarkwell tworząc kampanie społecznościowe. Czuje się spełniona w tej pracy. Niestety jako przyszła księżna, a później królowa musi zrezygnować z tej pracy.

Clara stara się skupić na planowaniu ślubu, aby oderwać się od smutnych myśli o konieczności porzucenia posady, a Alexander nie chce jej denerwować i zamartwiać, więc z uwagi na jej dobro ukrywa pewne fakty. Dziewczyna rzuca się w wir przygotowań do ślubu stulecia, bo w końcu niecodziennie przyszły Król Wielkiej Brytanii żeni się. Niestety w dalszym ciągu są osoby, które są przeciwni tej dwójce, nie zgadzają się z ich decyzją i próbują ich od tego odwieść. Na całe szczęście narzeczeni są w sobie szaleńczo zakochani i nie zamierzają z siebie zrezygnować. W dzień ślubu do chodzi do dość poważnego incydentu przez który ten niestety się nie odbywa. W szpitalu Clara z pomocą lekarza dokonuje wielkiego odkrycia, od tamtego wydarzenia nic już nie będzie takie samo. Para musi stawić czoła nowej rzeczywistości i nowych rolach jakie będą musieli sprawować. Muszą się też uporać ze swoimi wewnętrznymi demonami.

Mimo iż jest to książka gdzie akcja skupia się głównie na seksie to nie brakuje tutaj także innych wątków, autorka doskonale wie jak poprowadzić akcje aby cały czas trzymać czytelników w napięciu oraz w oczekiwaniu na dalszy rozwój wydarzeń. Czy miłość przetrwa kolejną próbę na jaką życie wystawia Clarę i księcia Alexandra? Czy przezwyciężą razem wszystkie przeciwności losu? Tego dowiecie się czytając „Korona na zawsze”!

Ja wam gorąco polecam! Rekomenduję książkę każdemu, kto lubi romanse! Ja jestem zakochana i chętnie przeczytam kolejne dzieła Genevy Lee
Recenzja również na blogu

Ostatni tom losów Clary i Alexandra.  Oczywiście nie znudził i nie było od samego początku happy endu.  Nadchodzily przygotowania do ślubu ale i tak czekały ich problemy. Daniel jest na wolności i grozi życiu Clary, Pepper mści się na Clarze i jej przyjaciółce uwodzac jej narzeczonego co kończy się odwołaniem ślubu Belli. Król dalej jest przeciwny ich związkowi.  Dopiero dzień przed ślubem zakochani dostają pozwolenie na legalny związek.  Ślub miał być piękny,  ten dzień miał być niezapomniany dla Clary ze szczęścia.  I był tylko że w odwrotnym znaczeniu. Daniel wtargnal do kościoła i postrzelil Alexa i króla.  Król zmarł Alex był w ciężkim stanie A do tego Clara dowiedziała się że jest w ciąży.  Bała się powiedzieć o tym ukochanemu bo wie , że nie chce dzieci. Ta cała tragedia poroznila parę i Clara chciała odejść od Alexa.  Miała niestety wypadek i ledwo uszyla z życiem razem z dzieckiem.  Alex wkoncu zrozumiał że tak żyć nie mogą i będzie się troszczyć o swoje ukochane kobiety, żonę i córkę.  Teraz oboje wiedzą że wszystko przezwycieza bo są razem na zawsze

Opinia dotyczy wszystkich trzech tomów. Od czasu do czasu lubię sięgać po erotyki. Ta seria jednak nie przypadła mi do gustu. Nie chcę zdradzać treści, ale zbyt dużo znalazłam tu podobieństw do sławnego Greya. Nie mam na myśli tu ogólnego schematu i upodobań bohatera do mocniejszych doznań. Blizny na ciele, spotkanie z tą pierwszą, prześladowca. Niektóre sceny seksu były wręcz absurdalne, jeżeli chodzi o miejsce i okoliczności. Dużo powtórzeń i ubogi język. Jeden wątek został też nie zakończony i mam wrażenie jakby autorka o nim zapomniała.

Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2019-09-22, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Filthy Rich Vampires (Tom 4). Na wieczność
Geneva Lee0
Okładka ksiązki - Filthy Rich Vampires (Tom 4). Na wieczność

Magia znów się przebudziła, a walka o władzę trwa Thea akceptuje swoje moce i zajmuje należne sobie miejsce jako królowa z Julianem u boku. Jednak ich...

Royals (Tom 2). Sekret księcia
Geneva Lee0
Okładka ksiązki - Royals (Tom 2). Sekret księcia

Druga część bestsellerowej trylogii ROYALS, która urzeknie każdą kobietę Alexander nigdy nie obiecywał Clarze, że będzie jej księciem na białym koniu...

Jak (nie) zostać królową
Katarzyna Redmerska ;