Royal Elie Epilogue

Tom 7 cyklu Royal Elite

Royal Elite Epilogue to tom zamykający serię „Royal Elite”. Epilog pozwoli czytelnikom dowiedzieć się, co działo się dalej w życiu wszystkich pięciu par poznanych w serii: Leviego i Astrid, Aidena i Elsy, Xandera i Kimberly, Ronana i Teal oraz Cole’a i Silver.

To okazja, by zobaczyć swoich ulubionych bohaterów w nowych rolach. Autorka przygotowała kilka niesamowitych niespodzianek.

Informacje dodatkowe o Royal Elie Epilogue:

Royal Elie Epilogue - opinie o książce

Avatar użytkownika - CzarnoCzerwoneCC
CzarnoCzerwoneCC
Przeczytane:2024-08-12, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam, Wydawnictwo NieZwykłe,

"Nie osą­dza­my się. Pie­przyć wszyst­kich, któ­rzy oce­nia­ją czło­wie­ka po tym, w jaki spo­sób ra­dził sobie z cięż­ki­mi prze­ży­cia­mi. To, że nie­któ­rzy robią to w okre­ślo­ny spo­sób, nie ozna­cza, że cały świat tak musi. Trau­ma to cho­ro­ba prze­wle­kła i każdy radzi sobie z nią ina­czej. Trau­ma to rak, który zżera cię od środ­ka, jeśli nie wy­pra­cu­jesz sobie me­cha­ni­zmu obron­ne­go".

"Royal Elite Epilogue" czyli bardzo krótka książka będąca tak naprawdę idealnym zwieńczeniem historii wszystkich bohaterów, których czytelnik mógł poznać od początku Royal Elite. Widzimy jak relacje każdej z par się rozwinęły i w jakim kierunku poszły.

Książka podzielona na 5 części a w każdej z nich kilka rozdziałów poświęconych poszczególnym etapom życia bohaterów. Czego dokładnie dotyczyły? Tego Wam nie zdradzimy aby nie spoilerować, jednakże powiemy tylko, że ta część będzie ukojeniem doznanego wcześniej pod każdą postacią bólu i cierpienia oraz trosk i łez. Będą tu z całą pewnością sytuacje, które wywołają ogromne uśmiechy na Waszych twarzach a niejednokrotnie i się zaśmiejecie w głos patrząc na to, że niektórzy mimo upływu wielu lat się nic a nic nie zmienili i choć teoretycznie nie są już nastolatkami to praktycznie w dalszym ciągu potrafią się tak zachowywać 😁
Jak dla nas książka ma tylko jeden duży minus a mianowicie... Jest za krótka! 😂<3

Seria Royal Elite i jej bohaterowie uzyskała szczególne miejsce w naszych sercach i pewne jest, że nigdy o niej nie zapomnimy a na pewno jeszcze wielokrotnie wrócimy przez co jak się pewnie sami domyślacie historii dotyczących tych bohaterów nam nigdy nie będzie dość 😂

Jeżeli zatem czytaliście poprzednie części to ta jest po prostu mustem po który trzeba sięgnąć aby otrzymać idealne zakończenie ❤️ choć nie powiemy, że mała łezka się w oku nie kręci, że to już...😢 Polecamy całość ogromnie! #musthave #mustread 😍

Kuszenie kłamstwem
Rina Kent0
Okładka ksiązki - Kuszenie kłamstwem

Drugi tom serii „Deception Trilogy” sławnej Riny Kent! Winter Cavanaugh nie jest już tą samą dziewczyną co wcześniej. Nawet nie ma już tak...

Cruel King
Rina Kent 0
Okładka ksiązki - Cruel King

Te wilki rządzą szkołą! Kiedy Astrid Clifford trafia na imprezę drużyny futbolowej ze swojej szkoły, szybko się orientuje, że nie jest to miejsce dla...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski