reklama

Pułapka szczęścia. Przestań walczyć, zacznij żyć

Czy masz czasem wrażenie, że kurczowo trzymasz się przekonań, które tylko cię ograniczają i blokują? I że im bardziej szukasz szczęścia, tym większe jest twoje cierpienie? Jeżeli tak, to być może wpadłeś w pułapkę szczęścia.

Spójrzmy prawdzie w oczy: życie jest trudne i pełne wyzwań. Dążenie do tego, by stale odczuwać szczęście, jest skazane na porażkę. Staranie się, by unikać rozczarowania, bólu, stresu i cierpienia, to pułapka, w którą sami się łapiemy. Naturalne jest doświadczanie całego spektrum uczuć - zarówno tych przyjemnych, jak i bolesnych.

Ta książka zawiera proste i skuteczne strategie redukowania wpływu bolesnych myśli, emocji, doznań i wspomnień. Nauczysz się odbierać im siłę, aby dłużej cię nie hamowały ani nie przygnębiały, a także pozwalać, by pojawiały się i znikały, lecz nie porywały cię ze sobą. Dowiesz się też, jak budować bogate, wartościowe i spełnione życie niezależnie od doświadczeń z przeszłości i wyzwań teraźniejszości.

Z tą wspierającą książką poznasz strategie, które pomogą ci:

.skutecznie radzić sobie ze stresem i zamartwianiem się,

.wyzwolić się spod wpływu bolesnych myśli i emocji,

.przezwyciężyć zwątpienie i nabrać pewności siebie,

.budować lepsze relacje,

.wieść życie dające spełnienie.

Niezależnie od tego, czy brak ci pewności siebie, zmagasz się z chorobą albo ze stratą, wykonujesz stresującą pracę, czy też cierpisz na stany lękowe lub depresję, ta książka pokaże ci, jak budować prawdziwe szczęście od środka.

Informacje dodatkowe o Pułapka szczęścia. Przestań walczyć, zacznij żyć:

Kup książkę Pułapka szczęścia. Przestań walczyć, zacznij żyć

Zrozumieć ACT. Terapia akceptacji i zaangażowania w praktyce
Russ Harris0
Okładka ksiązki - Zrozumieć ACT. Terapia akceptacji i zaangażowania w praktyce

Rozszerzone i poprawione wydanie cenionego podręcznika terapii akceptacji i zaangażowania to ponad 60% nowych treści! Russ Harris w przystępny sposób...

Russ Harris0
Okładka ksiązki - ACT skoncentrowana na traumie. Praca z umysłem, ciałem i emocjami z wykorzystaniem terapii akceptacji i zaangażowania

Dogłębne, integracyjne podejście pomagające uleczyć traumę Terapia akceptacji i zaangażowania skoncentrowana na traumie to elastyczny, kompleksowy model...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski