reklama

Przełomowa terapia

Immunoterapia - przełom w leczeniu nowotworów

Sprawdzona, skuteczna i bezpieczna terapia, dostępna dla ciebie już teraz

Szansa na wygranie walki z rakiem nigdy wcześniej nie była tak duża

Lekarze potwierdzają, że immunoterapia w walce z nowotworami daje spektakularne efekty. Amerykańskie Towarzystwo Onkologii Klinicznej uznało ją za jedną z pięciu przełomowych terapii w dziejach medycyny. Za badania nad immunoterapią w leczeniu raka w 2018 roku Nagrodę Nobla z medycyny odebrali Amerykanin James P. Allison i Japończyk Tasuku Honjo.

W swojej najnowszej książce bestsellerowy autor Charles Graeber rozmawia z noblistami i szczegółowo opisuje zdumiewające odkrycie naukowców, które pozwala uaktywnić układ odpornościowy pacjenta do skutecznej walki z nowotworem. Przełomowa terapia to niezwykła historia wyścigu z czasem, chorobą i naszym własnym ciałem.

Od dziesięcioleci lekarze zastanawiali się, czemu ludzki organizm nie rozpoznaje niebezpieczeństwa, jakim są komórki nowotworowe, i pozwala im się rozwijać. To dlatego rak jest dla nas tak zabójczy. Dziś znamy już odpowiedź i wiemy, co należy zrobić. Immunoterapia to prawdziwy przełom i nasza wielka szansa na wygranie tej walki.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Informacje dodatkowe o Przełomowa terapia:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2021-03-10
Kategoria: Popularnonaukowe
Tytuł oryginału: The Breakthrough: Immunotherapy and the Race to Cure Cancer
Tłumaczenie: Maciej Studencki

Tagi: Nauki ścisłe bóg

Kup książkę Przełomowa terapia

Przełomowa terapia - opinie o książce

Dobry opiekun. Prawdziwa historia o medycynie, szaleństwie i morderstwach
Charles Graeber0
Okładka ksiązki - Dobry opiekun. Prawdziwa historia o medycynie, szaleństwie i morderstwach

Historia jednego z najsłynniejszych amerykańskich seryjnych morderców, który może odpowiadać za śmierć nawet czterystu osób. Po aresztowaniu w 2003 roku...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski