Prywatna pokojówka

Aleksa to kobieta pracująca jako dziennikarka, która staje na rozdrożu swojego życia w dniu swoich urodzin. W prezencie dostaje szansę na rozwój kariery, ale także złamane serce po przyłapaniu męża na zdradzie. Sara to mocno stąpająca po ziemi kobieta i była „luksusowa eskorta”. Sara z każdej kłody, którą życie rzuciło jej pod nogi, zbudowała własny świat, w który niepostrzeżenie wkroczyła Aleksa.

Obie będą miały podobny cel: usiąść i porozmawiać, aby Aleksa mogła przeprowadzić z Sarą wywiad, który przyniesie im kilka niespodzianek. Dla Aleksy jedną z nich będzie intrygujący mężczyzna, który wkroczy w jej życie spokojnie, ale stanowczo. Dla Sary zaskoczeniem będzie naginanie swoich zasad, aby pomoc Aleksie odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Jak bardzo splotą się losy obu kobiet? Jaką rolę w tym wszystkim odegra poznany przez Aleksę atrakcyjny Mieszko? Czy wyuzdane wspomnienia Sary sprawią, że Aleksa spojrzy na swoje miłosne życie inaczej?

Prywatna Pokojówka to historia z odrobiną romansu oraz ze sporą dawką gorącej erotyki, ale jej tłem jest niespodziewana przyjaźń dwóch kobiet, których ścieżki splotły się całkiem przypadkiem. Tylko czy na pewno był to przypadek?

Informacje dodatkowe o Prywatna pokojówka:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2023-04-20

Kup książkę Prywatna pokojówka

Prywatna pokojówka - opinie o książce

Twórczość tej Autorki nie była mi dotąd znana, dlatego, kiedy tylko nadarzyła się okazja, postanowiłam poznać pióro kolejnej polskiej Pisarki. O czym jest ta lektura? Jakie są moje odczucia po przeczytaniu tej książki? Zapraszam Was do zapoznania się z moją opinią.

Aleksa jest szczęśliwą mężatką pracującą w internetowej gazecie. Jednak jej szczęście kończy się w dniu jej urodzin. To właśnie tego dnia dowiaduje się o zdradzie swojego męża i staje się załamaną singielką. Jednak życie zaplanowało dla niej też dobre wiadomości. Aleksandra dostaje bowiem szansę na rozwój swojej kariery dziennikarskiej. Ma przeprowadzić lukratywną serię wywiadów z Sarą, która ma za sobą burzliwe życie towarzyskie.
Sara to z kolei kobieta znająca swoją wartość. Elegancka w każdym calu, dobrze wychowana a przy tym skrywająca wiele tajemnic. Gdy te dwie kobiety zaczynają się ze sobą spotykać, tworzy się między nimi wyjątkowa nić porozumienia. W życiu nieszczęśliwej Aleksy, dość nieoczekiwanie pojawi się tajemniczy Mieszko, natomiast Sara znacząco odejdzie od swoich zasad, by jak najlepiej pomóc zdradzonej kobiecie w tej trudnej i zupełnie nowej dla niej sytuacji. Jaka historia połączy obie kobiety? Jakie fakty ujrzą światło dzienne? Jaką rolę odegra tajemniczy Mieszko? Czy wspomnienia jednej z kobiet mogą wpłynąć na nowe życie tej drugiej? Czy kobietom uda się odnaleźć w całkiem nowej dla nich sytuacji? Dowiecie się o tym, kiedy już przeczytacie tę publikację.

Muszę się przyznać, że po przeczytaniu tej pozycji miałam mieszane odczucia i nie wiedziałam, jak mam się zabrać za napisanie recenzji. A dlaczego? O tym za chwilę. Najpierw wspomnę o plusach. Historia mimo tego, ze zawiera sporo opisów scen erotycznych, jest dosyć przyjemna w odbiorze. Przede wszystkim jednak należy wspomnieć o tym, że zawiera drugie dno. Pod otoczką miłosnych uniesień, poznajemy dwie zupełnie różne i tak do siebie niepodobne kobiety. Jednak podczas każdego z tych spotkań, Aleksa zaczyna postrzegać swoją rozmówczynię zupełnie inaczej. Stara się ją zrozumieć. Sara wzbudza w niej podziw i ekscytację. Opowiadane przez nią historie bardzo hipnotyzują a zarazem podniecają naszą dziennikarkę. Jednak głównym celem Sary jest przekazanie Aleksie wiedzy na temat samej siebie. Starsza z kobiet chce, aby młoda dziewczyna odkryła siebie na nowo. Żeby zaczęła doceniać swoją wartość. Chce by była pewna siebie i miała wysokie poczucie własnej wartości. Próbuje sprawić, aby dziewczyna pojęła, że to kobieta ma zawsze ostatnie słowo, a każdy z mężczyzn powinien ją traktować z należytym szacunkiem. Chce też wpoić jej zasady takie jak, odpowiedni ubiór czy zachowanie w konkretnej sytuacji. Uczy ją sztuki flirtu a przy okazji namawia do spełnienia własnych marzeń i nie ograniczania się czy stosowania wymówek. Aleksa pod jej wpływem zaczyna się zmieniać, czy jednak na lepsze? O tym dowiecie się, jak przeczytacie ;)

Teraz muszę wspomnieć o tym, co mi się nie podobało. Mianowicie mam na myśli samo zakończenie tej historii. A to dlatego, że zostałam z dużą ilością pytań, na które nie znalazłam odpowiedzi. Poczułam się sfrustrowana faktem, że tak wiele wątków zostało niewyjaśnionych i nie mam pojęcia, co wydarzyło się dalej. Nie wiem czy Autorka celowo zakończyła tak tę opowieść, bo planuje kolejną część tej historii czy też zostawiła to zakończenie takie otwarte, by każdy z czytelników mógł stworzyć własne zakończenie i wyciągnąć odpowiednie wnioski. Ja osobiście wolę jak historia jest skończona. Chyba, że wiem że historia będzie miała ciąg dalszy, wtedy liczę cierpliwie na to, że dowiem się, co było dalej. Tutaj niestety nie mam wiedzy, czy będzie jakiś ciąg dalszy, ale nie ukrywam, że bym się ucieszyła. Bowiem w tym momencie, zakończenie jest dla mnie nie do zaakceptowania. To w zasadzie moja jedyna uwaga.

Cała historia jest napisana w ciekawy sposób, a opowieść czyta się szybko i z wypiekami na twarzy ☺️☺️ Idealnie książka nadaje się na wieczorny relaks. Finalnie, jestem zadowolona z przeczytania tej lektury, dlatego mogę Wam ją polecić. Jeśli lubicie erotykę i romanse, ale chcecie też poznać, jak diametralnie może się zmienić postrzeganie człowieka, to sięgnijcie po tę pozycję. Ja ze swojej strony przyznaję 8 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów.

[Współpraca barterowa z Wydawnictwo WasPos ]

Avatar użytkownika - Oktawia_czyta
Oktawia_czyta
Przeczytane:2023-06-17, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

? Jak tylko wydawnictwo ogłosiło zapowiedź tej książki wiedziałam, że będę chciała ją przeczytać.

Od samego początku zatraciłam się w tej historii. Złote rady odnośnie bycia kochanką były strzałem w dziesiątkę. Bo Sara miała rację. Przecież to czysta prawda... To mąż zawinił, dlaczego to ta oszukana osoba czuję winę? Niestety znam osobiście przypadek osoby, która zdradzała, a kochanka dowiedziała za późno, że jest tą druga...strzał w pysk..

" Naprawdę, to, że nie umiałam się jej sprzeciwić, nie znaczyło, że nie miałam własnego zdania. Miałam i to konkretne, tylko nie potrafiłam go wyrazić" przy tym zdaniu zatrzymałam się na dłużej, niestety wielu ludzi nie posiada tej umiejętności ;(

Czy ko­bie­ta może pra­gnąć seksu i za­spo­ko­je­nia rów­nie mocno jak męż­czy­zna?

No właśnie, dlaczego kobieta bawiąca się swoim ciałem i zaspokajające swoje potrzeby jest nazywana dziWką, a mężczyznę klepią koledzy po ramieniu mówiąc dobra robota?

Ta książka to dla mnie powiew świeżości. Brakowało mi czegoś takiego na naszym rynku. Dopracowana. Z wplecionymi świetnymi radami na życie. Momentami zastanawiałam się, czy ta Sara nie jest osobą prawdziwą...

Zostałam tutaj tak zaskoczona, że pomimo, że minęło parę godzin od skończenia książki, dalej zastanawiam się jak to się stało?

Mam nadzieję, że zostanie wydana kontynuacja tej książki. Ja już ją chcę, pragnę, będę myśleć o niej dniami i nocami.

Polecam! Będziecie czytać z wypiekami na twarzy.

Grzeszne tajemnice Klodi
Katarzyna Krakowiak0
Okładka ksiązki -  Grzeszne tajemnice Klodi

Niektóre wspomnienia i tajemnice nigdy nie znikną z twojego życia Czterdziestoletnia Klaudia jest kobietą spełnioną. Mieszka na Ibizie i prowadzi małą...

Kochanek kurtyzany
Katarzyna Krakowiak0
Okładka ksiązki - Kochanek kurtyzany

Mogłoby się wydawać, że historia Hektora Samarine to opowieść jakich wiele… Bogaty dziedzic fortuny zrobi wszystko, aby pomnożyć majątek przekazany...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz