Poznaję Boży świat. Przewodnik metodyczny

Przewodnik do podręcznika numer AZ-11-01/18-KI-4/20 z dnia 28.05.2020, zgodnego z programem nauczania nr AZ-1-01/18.

Celem katechezy jest pomoc uczniom w odkrywaniu śladów Boga w rodzinie, szkole, Kościele i otaczającym ich świecie.
Przewodnik proponuje wiele metod aktywizujących, m.in. zabawy integracyjne, metody plastyczne, muzyczne, dramowe, teatralne, gry i zabawy dydaktyczne, a także proste elementy interpretacji biblijnej.
Uczniom towarzyszą bohaterowie klasy I – Basia i Krzyś, zarówno w opowiadaniach, jak i w podręczniku.
Jednostka lekcyjna ma cztery etapy: I. Powitanie, II. Zaproszenie do…, III. Odpowiedź na…, IV. Pożegnanie.

Informacje dodatkowe o Poznaję Boży świat. Przewodnik metodyczny:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2020-07-17
Kategoria: Podręczniki

Tagi: podręcznik

Kup książkę Poznaję Boży świat. Przewodnik metodyczny

Poznaję Boży świat. Przewodnik metodyczny - opinie o książce

ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska0
Okładka ksiązki - Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Przewodnik metodyczny do klasy I liceum i technikum

Poradnik metodyczny do nauczania religii rzymskokatolickiej według podręcznika nr AZ-31-01/18-KI-5/20, zgodnego z programem nauczania nr AZ-3-01/18 oraz...

ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska0
Okładka ksiązki - Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do nauki religii dla klasy I liceum i technikum

Podręcznik nr AZ-31-01/18-KI-5/20 do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, z zachowaniem praw biskupów diecezjalnych, przeznaczony...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz