Pola dawno zapomnianych bitew (Tom 4). Zwycięstwo albo śmierć

NAPISANA Z ROZMACHEM, AMBITNA, PORYWAJĄCA WYOBRAŹNIĘ SPACE OPERA. Kevin J. Anderson.

Wojna z Obcymi wkracza w decydującą fazę. Perspektywa rychłego zwycięstwa podsyca tlące się od dawna wewnętrzne konflikty. Politycy walczą o przyszłe splendory i wpływy, nie dbając o to, jak wysoką cenę przyjdzie zapłacić za militarny sukces. Wielki admirał Farland stawia na szali wszystko, by nie dopuścić do blamażu i klęski floty. Henryan Święcki musi zmierzyć się nie tylko z bolesną prawdą o motywach, którymi kierują się obecni przywódcy Federacji, ale również z nie mniej mrocznymi demonami własnej przeszłości.

Kto wyjdzie zwycięsko z kolejnych prób? Kto przetrwa, a komu nie będzie to dane? Kto naprawdę za tym wszystkim stoi?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie na kartach ostatniego tomu cyklu ,,Pola dawno zapomnianych bitew".

W Polach dawno zapomnianych bitew Robert J. Szmidt wykazał się niezwykle bogatą wyobraźnią, opowiadając swoją historię z ogromnym wdziękiem i oryginalnością. Szczerze polecam. Mike Resnick, laureat nagród Hugo i Nebula.

Informacje dodatkowe o Pola dawno zapomnianych bitew (Tom 4). Zwycięstwo albo śmierć:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2024-08-06

Tagi: Fantastyka naukowa (science fiction) Fantastyka naukowa - cywilizacje pozaziemskie

Kup książkę Pola dawno zapomnianych bitew (Tom 4). Zwycięstwo albo śmierć

Pola dawno zapomnianych bitew
Robert J. Szmidt0
Okładka ksiązki - Pola dawno zapomnianych bitew

Jest rok 2245, licząc według naszego kalendarza, i 197 od rozpoczęcia eksploracji kosmosu wykraczającej poza granice Układu Słonecznego. Ludzkość skolonizowała...

Ostatnia misja Asgarda
Robert J. Szmidt0
Okładka ksiązki - Ostatnia misja Asgarda

Pierwsza polska space opera wydana w USA z rekomendacjami Davida Webera, Nancy Kress, Mike'a Resnicka, Jacka Campbella, Kevina J. Andersona! Asgard cudem...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung