Pola dawno zapomnianych bitew (Tom 3). Na krawędzi zagłady

Pierwsza polska space opera wydana w USA z rekomendacjami Nancy Kress, Mike'a Resnicka i Jacka Campbella.

"Łatwo być Bogiem to fascynujący wstęp do epickiej space opery. Czytając o przygodach barwnych postaci, takich jak załoga Nomady, czytelnik wstrzymuje oddech i odkrywa tajemnice, które mogą zmienić losy Galaktyki" Nancy Kress, zdobywczyni nagród Hugo i Nebula

"W Polach dawno zapomnianych bitew Robert J. Szmidt wykazał się niezwykle bogatą wyobraźnią, opowiadając swoją historię z ogromnym wdziękiem i oryginalnością. Szczerze polecam" Mike Resnick, laureat nagród Hugo i Nebula

"Wartka opowieść o skorumpowanej załodze kolapsarowca, która eksplorując kolejne wrakowiska, odkrywa więcej, niżby chciała... Tak zaczyna się ta wciągająca lektura"Jack Campbell, autor bestsellerowego cyklu Zaginiona Flota

Bezwzględni Obcy atakują rubieże Federacji. Ludzkość została zmuszona do chaotycznego wycofania się z dziesiątków podbitych systemów. Jedyną szansą na opóźnienie marszu wroga jest stworzenie setek fałszywych kolonii. Jeśli to nie zadziała, Flota będzie zmuszona stawić czoło najeźdźcy w serii otwartych bitew, co grozi jej unicestwieniem. Politycy nie baczą jednak na konsekwencje. Ich celem jest zachowanie władzy, nawet za cenę śmierci miliardów ludzi. Sztab trzeciego metasektora musi więc zarazem sprostać wymaganiom Rady Federacji i nie dopuścić do zagłady jedynych sił, które bronią ludzkości.

Ta wojna ma jeszcze jeden wymiar - bardziej ludzki i osobisty. Major Święcki staje do walki o uratowanie kolonistów, których musiał zostawić na Delcie Ulietty...

Informacje dodatkowe o Pola dawno zapomnianych bitew (Tom 3). Na krawędzi zagłady:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2024-07-02

Tagi: Fantastyka naukowa (science fiction) Fantastyka naukowa - cywilizacje pozaziemskie

Kup książkę Pola dawno zapomnianych bitew (Tom 3). Na krawędzi zagłady

Samotność anioła zagłady
Robert J. Szmidt0
Okładka ksiązki - Samotność anioła zagłady

Nie powiem: Świeć Panie nad ich duszami...bo one same muszą teraz nieźle świecić Sue i Adam przyszli na swoją zmianę w tajnej bazie wojskowej. Są aniołami...

Szczury Wrocławia
Robert J. Szmidt0
Okładka ksiązki - Szczury Wrocławia

We Wrocławiu szaleje czarna ospa. W izolatorium na Psim Polu dochodzi do dziwnego incydentu, milicjanci pilnujący ośrodka meldują o wybuchu paniki spowodowanej...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski