reklama

Po prostu modlitwa. 12 treningów dla zmiany naszego codziennego życia

Jak się modlić, gdy przytłacza nas zmęczenie obowiązkami i szybkim tempem życia? Jak stawać przed Bogiem mimo swojej grzeszności? Jak brzmi ,,głos Boga"? Co o modlitwie może powiedzieć jedenastolatek?

Istnieją setki konferencji i książek, które rozpalają serca do stawania przed Panem. Czy można powiedzieć na ten temat coś więcej? Odkryć świeże, inspirujące spojrzenie? Johannes Hartl, twórca pierwszego Domu Modlitwy 24/7 w Niemczech, pokazuje nową perspektywę i proponuje dwanaście rozwiązań, jak zadbać o najważniejszą dziedzinę życia.

Modlitwa to nie wszystko. Jednak wszystko bez modlitwy jest niczym. Codzienność pozbawiona modlitwy staje się płytka i pełna pośpiechu. Dlatego ta książka ma ci pomóc nauczyć się modlitwy, a także wpisywania jej w codzienny rytm życia, ponieważ modlitwa będzie miała wpływ na wszystkie inne aktywności.

Fragment

Johannes Hartl - założyciel i lider Domu Modlitwy w Augsburgu w Niemczech, w którym od 2011 roku trwa nieustająca modlitwa dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Doktor teologii katolickiej, znany chrześcijański mówca.

Informacje dodatkowe o Po prostu modlitwa. 12 treningów dla zmiany naszego codziennego życia:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2018-09-10
Kategoria: Duchowość, religia
Tytuł oryginału: Einfach Gebet

Kup książkę Po prostu modlitwa. 12 treningów dla zmiany naszego codziennego życia

Po prostu modlitwa. 12 treningów dla zmiany naszego codziennego życia - opinie o książce

Ogień w moim sercu. Zdumiewająca podróż do krainy modlitwy
Johannes Hartl0
Okładka ksiązki - Ogień w moim sercu. Zdumiewająca podróż do krainy modlitwy

Rozpal w sobie ogień modlitwy Czy na myśl o modlitwie czujesz pustkę? Kojarzy ci się z nudą i obowiązkiem? A czy wierzysz, że może się to zmienić...

Bóg nieokiełznany. Jak opuścić sferę duchowego komfortu
Johannes Hartl0
Okładka ksiązki - Bóg nieokiełznany. Jak opuścić sferę duchowego komfortu

Jeśli stojąc nad Wielkim Kanionem myślisz tylko o tym, by zrobić sobie selfie - ta książka jest właśnie dla ciebie! Przyzwyczaiłeś się do całkowitej...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung