Pen Pal

Historia, jakiej nigdy wcześniej nie czytaliście.

Thriller erotyczny bestsellerowej zagranicznej autorki wypełniony zaskakującymi zwrotami akcji.

Kayla Reece w dniu pogrzebu swojego męża otrzymuje list. Został wysłany z zakładu karnego, a jego nadawcą jest niejaki Dante. Mężczyzna napisał tylko jedno zdanie, lecz to wystarczyło, by wprawić kobietę w kompletne osłupienie.

Następna wiadomość zawiera jeszcze dziwniejsze słowa. Kayla żywi przekonanie, że to pomyłka i z pewnością list nie powinien trafić do niej. Mężczyzna zapewnia ją jednak, że doskonale się znają i wie o niej wszystko – zna jej pragnienia, marzenia oraz lęki.

Wszystko.

Kobieta z ciekawości pozwala wciągnąć się w tę korespondencyjną grę i z czasem odnajduje w niej ukojenie oraz ucieczkę od przytłaczającej codzienności. Gdy w jej życiu wydarzają się coraz trudniejsze do wytłumaczenia zjawiska, a listy przestają przychodzić, Dante nagle pojawia się w jej drzwiach…

…a wraz z nim zaskakująca prawda na temat rzeczywistości.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.

Informacje dodatkowe o Pen Pal:

Przeczytane:2024-09-01, Ocena: 6, Przeczytałam,

Tytuł : Pen Pal.

Autor : J. T. Geissinger

Wydawnictwo Niezwykłe

Data premiery : 08.08.2024r.

KSIĄŻKA POCHODZI Z MOJEJ PRYWATNEJ BIBLIOTECZKI.

Opis książki :

Historia, jakiej nigdy wcześniej nie czytaliście.

Wszystko.

…a wraz z nim zaskakująca prawda na temat rzeczywistości.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.

" Pamięć jest częścią wspólną wyobraźni i rzeczywistości. Wspomnienia są opowieściami o ważnych wydarzeniach z naszego życia, które sami snujemy. Wraz z opowiadaniem gubi się pewne szczegóły, inne upiększa, aż prawda zbliża się bardziej do fikcji."

Historia, która swoją fabułą nie tylko wciąga czytelnika ale i szokuje.

Jest to moje pierwsze spotkanie z piórem autorki i na pewno nie ostatnie.

Autorka dobrze wie jak budować napięcie, jak wpleść wątek romantyczny z wątkiem paranormalnym.

Odkrywamy rzeczywistość, która wcale nie jest oczywista.

Dodatkowym atutem tej historii jest motyw listów, który później nabiera całkiem innego znaczenia.

Emocje, które towarzyszą podczas czytania są niesamowite, sceny, które potrafią wywołać gęsią skórkę, są tak realistyczne, że aż czuje się świszczący oddech na karku a sceny erotyczne rozpalają.

Gorąco polecam.

#książkoweimpresje #ewelabook #polskiebookstagramy #bookstagrampl

Avatar użytkownika - CzarnoCzerwoneCC
CzarnoCzerwoneCC
Przeczytane:2024-08-11, Mam, Wydawnictwo NieZwykłe,

"Drę­czy mnie uczu­cie, że coś nad­cho­dzi. I co­kol­wiek to jest, nie wróży ni­cze­go do­bre­go".

"Nie liczy się, jak na coś pa­trzysz, ale to, co w tym do­strze­gasz".

"... też prze­szedł przez pie­kło. Wie, że je­dy­nym spo­so­bem, aby je po­ko­nać, jest nie­ustan­ny marsz, aż do­trze się na drugi brzeg. W końcu tam tra­fisz. Mu­sisz w to wie­rzyć".

▪️Tytuł: Pen Pal
▪️Autor: J.T. Geissinger
▪️Wydawnictwo: NieZwykłe
▪️Premiera: 08.08.2024 r.

Kochani... Jakie to było ZAJE#$__TE !!!

Drodzy czytelnicy! jeżeli macie ochotę na mocno erotyczny thriller, spowity złowieszczą aurą wynikającą z pewnych zjawisk paranormalnych a także z występującą zagadką związaną z tajemniczą postacią nieznanego mężczyzny wysyłającego listy z zakładu karnego to Pen Pal będzie idealna dla Was 😁 nagle pojawiające się i znikające postacie, skrzypiące podłogi czy nieoczekiwanie spadające z półek rzeczy tworzą niesamowity klimat 😎 no i on... Mężczyzna, który chce czegoś od naszej bohaterki... Tylko czego? O co tak naprawdę tu chodzi? Dla nas ta książka była prawdziwą petardą wszelkich doznań 😍 wierzcie nam lub nie ale przy nie jednej scenie same czułyśmy delikatne mrowienie na ciele i obserwowałyśmy jak na naszej skórze pojawia się gęsia skórka! J.T. Geissinger w swojej najnowszej powieści potrafiła zarówno rozpalić do czerwoności za sprawą naprawdę bardzo gorących scen, które przeznaczone są tylko i wyłącznie dla czytelników powyżej 18 roku życia ale także zmrozić nam krew w żyłach. Bo kochani szkopuł tkwi w tym aby umieć stworzyć klimat do toczącej się akcji. Aby czytelnik czuł atmosferę jaka w danym momencie panuje będąc samemu niczym bohater danej powieści.

wow Wow i jeszcze raz WOW! Poważnie. To było TOTALNIE oszałamiające, TOTALNIE wciągające i TOTALNIE zaskakujące! Od razu Wam powiemy, że wszystkich wyobrażeń o tej książce możecie od razu się pozbyć. Serio. To co J.T. Geissinger tutaj stworzyła nawet nie da się dobrze opisać słowami bo to po prostu trzeba poczuć na własnej skórze. Fabuła jest tak zawiła i nieoczywista, że będziecie w pewnym momencie w tak potężnym szoku, że jeszcze tak bardzo da się czytelnika zaskoczyć pomimo iż romansów na rynku jest wysyp. Jeżeli miałybyśmy tę książkę porównać do jakiejś innej to na myśl przychodzi nam "Does It Hurt?" Od H.D. Carlton. Historia równie tajemnicza, równie dynamicznie się rozwijająca i z plot twistami, które mogą być dla Was niczym spadająca na głowę cegła w drewnianym kościele. No my jesteśmy po prostu zakochane ❤️😍

Takich książek zdecydowanie życzymy sobie więcej! Absolutnie wciągających, niepowtarzalnych a przede wszystkim dobrze napisanych bo mimo wielu różnych wskazówek jakie otrzymujemy i na które teoretycznie nie będziecie zwracać uwagi, wszystko stworzy jedną spójną całość na koniec książki dając zachwycający efekt. My ogromnie polecamy czytelnikom lubiącym intensywniejsze wrażenia zarówno jeżeli chodzi o sceny dla dorosłych jak i te tworzące sam klimat powieści bo momentami naprawdę można się było wystarczyć...😎😁❤️

Kim był męż­czy­zna nad brze­giem za­to­ki?

Czy to przy­pa­dek, że zna­la­złam mo­ne­tę Mi­cha­ela do­kład­nie w tym miej­scu, w któ­rym stał ten obcy czło­wiek?

Kiedy pod­ję­łam de­cy­zję, że to roz­sąd­ne za­przy­jaź­nić się li­stow­nie z osobą od­sia­du­ją­cą wyrok w wię­zie­niu?

Gdzie po­dział się mój zdro­wy roz­są­dek?

I w końcu, dla­cze­go Aidan znik­nął bez po­że­gna­nia?

Kochani tyle pytań i żadnych odpowiedzi... A uwierzcie nam, że to tylko początek niezwykle zawoalowanej historii o, której nie będziecie w stanie już zapomnieć 😁 my nie mogąc wyjść z zachwytu zabieramy się za czytanie jeszcze raz!

#musthave #mustread

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2024-08-05, Ocena: 6, Przeczytałam,

?Takiej historii jeszcze nie czytaliście!

Mamy piekło,czyściec i raj a w nich ogromną ilość zagadkowych zdarzeń,niejasności,niepewności,strachu o swoje życie,duchów oraz dużo gorących scen przepełnionych spełnionymi fantazjami z elementami bdsm...Jeśli się zastanawiasz jeszcze nad przeczytaniem tej książki to czytaj dalej?

Historia już od pierwszej strony pobudza wyobraźnię.Tajemnicze listy,samotność,poznawanie nowych osób z doznaniami trudnymi do opisania pobudza zmysły,chcąc poznać szczegóły historii.To powoduje,że naprawdę ciężko oderwać się od lektury.A później wcale nie jest spokojniej.Pojawiajace się zjawy oraz zdarzenia ciężkie do wyjaśnienia sprawiają,że byłam w niemałym szoku! Czytając ciągle zastanawiałam się-o co w tej historii chodzi,aż następuje wielkie apogeum i wyjaśnienie dotąd niejasnych rzeczy.I to jest naprawdę szokujące.W żaden sposób nie przewidziałabym takiej fabuły!

?Jest to thiller erotyczny na najwyższym poziomie.Powieść wzbudza masę emocji i chwil niebezpieczeństwa przyprawiających o ciarki na skórze.Nic w tej historii nie jest pewne,a zakończenie gwarantuje,że was zaskoczy,tak jak mnie! To historia z masą odważnych scen,które na długo nie da się zapomnieć.

?Jeśli kochasz gorące historie z tajemnicami w tle oraz niebezpieczeństwem,to książka dla ciebie!

P O L E C A M

Piękny gangster
J.T. Geissinger 0
Okładka ksiązki - Piękny gangster

Za każdym razem siadał przy stoliku, który ona obsługiwała. Za każdym razem śledził ją wzrokiem i wywoływał u niej dreszcze. Pewnej nocy stał się kimś...

Brutalne obietnice
J.T. Geissinger 0
Okładka ksiązki - Brutalne obietnice

Czwarty tom serii „Królowe i potwory” fenomenalnej J.T. Geissinger! Reyna Caruso to włoska księżniczka mafijna, której bratanica musi wyjść...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz