reklama

Bezwzględne pragnienia

Tom 2 cyklu Królowe i potwory

Drugi tom mrocznej serii ,,Królowe i potwory" bestsellerowej zagranicznej autorki!

Świat gangsterów w charakterystycznym, humorystycznym stylu J.T. Geissinger!

Sloane Keller budzi się w nieznanym miejscu w obecności mężczyzny, który odpowiada za jej porwanie. Dowiaduje się, że została odurzona narkotykami, a podczas uprowadzenia złamała komuś nos.

Dziewczyna powoli przypomina sobie zdarzenia z poprzedniej nocy oraz stojącego przed nią człowieka. To Declan O'Donnell. Mężczyzna, który wepchnął ją do samochodu i uwięził.

Jednak ich rozmowa nie jest naznaczona błaganiami dziewczyny, a raczej zabawnym przekomarzaniem. Lecz Sloane nie będzie do śmiechu, kiedy się dowie, że Declan obwinia ją o rozpoczęcie mafijnej wojny, w której zginęli jego ludzie, i to ona będzie musiała za to odpowiedzieć

Informacje dodatkowe o Bezwzględne pragnienia:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-03-09
ISBN: 9788383204826
Tytuł oryginału: Carnal Urges

Kup książkę Bezwzględne pragnienia

Bezwzględne pragnienia - opinie o książce

Sloane Keller została porwana. Odurzona narkotykowi złamała komuś nos, dlatego niczego nie pamięta. Powoli sobie jednak przypomina co się wydarzyło, a przede wszystkim przypomina sobie porywacza.
   Declan O"Donnell miał wykonać zadanie tak bardzo proste, że miało się obyć bez komplikacji. Miał porwać kobietę odpowiedzialną za rozpoczęcie wojny. Nie przewidział tylko, że trafi mu się taki wyjątkowy i nietuzinkowa zakładnik.
    Sloane nic sobie nie robi z faktu, że została porwana. Jest jej wesoło i jest skora do przekomarzania się z mężczyzną odpowiedzialnym za rewolucję w jej życiu.
   Czy Sloane uda się uwolnić z rąk porywacza? Czy Declan jest świadom tego, jak bardzo ta kobieta zmieni jego życie? Co się wydarzy? Jakie niespodzianki przyszykował dla nich los?

Seria "Królowe i Potwory" oczarowała mnie. Zarówno pierwszym, jak i drugim tomem. I już w tym miejscu mogę śmiało powiedzieć, że z niecierpliwością czekam na moment, kiedy zacznę lekturę trzeciej części, która codziennie mnie kusi zerkając ze stosiku, hehe.
    Jak już widać powyżej, książka spełniła moje oczekiwania. Zostałam w pełni usatysfakcjonowana. Historia głównych bohaterów trafiła wprost do mego czytelniczego serduszka.
    Już na wstępie zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona a moje brwi zdążyły podjechać do góry. A wszystko za sprawą wyjątkowej, nietuzinkowej i jedynej w swoim rodzaju głównej postaci kobiecej.
     Sloane dosłownie, mówiąc prosto, rozwaliła system. Jej charakter był strzałem w dziesiątkę. Rozgadana, odważna, harda, zuchwała indywidualistka. Pyskata, zadziorna i krnąbrną. Inteligentna. Z sercem na dłoni. Sympatyczna i zarażającą optymizmem.
    Jej testowanie granic wytrzymałości Declana bawiło do łez. Cięte riposty powodowały salwy niekontrowanego śmiechu. Bolał brzuch i bolała szczęka. Humor bawił do łez.
   Declan zdecydowanie nie miał z nią łatwo. Ta kobieta okazała się być koszmarem dla każdego porywacza. A on, wielki, silny, pewny siebie, arogancki boss musiał sobie poradzić z tą prychającą i drapiącą kociczką, która stopniowo wkradała się do serca, czego totalnie nie było w planach.
   Zdecydowanie było ciekawie i intrygująco. Dynamiczna akcja wciągała niczym tornado w wir wydarzeń, od którego nie sposób było się oderwać. A zaserwowane zwroty akcji oraz ujawnienie prawdy wbiło mnie w fotel. Zbierałam szczękę z podłogi.
    W lekturze nie brakuje gorąca. Zarówno na polu mafijnym, jak i łóżkowym. Oba były pasjonujące, choć w przypadku mafii zdecydowanie dołożyłabym jeszcze coś mocnego. Ale trzymam kciuki, by w trzecim tomie było jeszcze bardziej intensywniej w tej kwestii.
   Ale dla poprawy sytuacji intensywnie na maxa było w kwestii relacji między bohaterami. Naelektryzowane powietrze aż skwierczało. Sceny uniesień rozpalały do czerwoności. Było erotycznie i zmysłowo. Zabawy zdecydowanie dla dorosłych i odważnych, niegrzecznych kobiet, które czerpią przyjemność z bólu i są otwarte na nowe doznania. Uff, działo się, działo.
    Kolejny raz przepadłam. Genialna, przezabawna historia miłosna, która na każdym kroku zaskakiwała czymś innym. Pobudzała wyobraźnię do pracy na pełnych obrotach dostarczając wrażeń i pełnej gamy emocji. Uwielbiam takie pozytywnie zakręcone lektury, które poprawiają humor i skutecznie odrywają od rzeczywistości.
   Zachęcam do czytania. Można czytać jako samodzielną powieść ale osobiście zalecam chronologię z uwagi na fakt, że bohaterowie w pierwszej części przeplatają się tutaj i mam nieodparte wrażenie, że jeszcze się pojawią w trzeciej.

Polecam

Współpraca reklamowa: Wydawnictwo NieZwykłe

#recenzja

Avatar użytkownika - Tatiaszaaleksiej
Tatiaszaaleksiej
Przeczytane:2023-04-12, Ocena: 5, Przeczytałem,

,,Mężczyźni mówią, że kochają silne kobiety, ale tylko do momentu, gdy jakąś poznają".

Sloane Keller poznaliśmy w pierwszej części cyklu ,,Bezwzględne kreatury", jest oddaną przyjaciółką Natalie. Kobieta budzi się w zupełnie nieznanym miejscu, dociera do niej, że została porwana. Mężczyzna, Declan O'Donnell, wyjaśnia jej, że to on stoi za tym wszystkim. Sloane stopniowo przypomina sobie, co się wydarzyło. Odurzono ją narkotykami, a ona broniąc się, załamała komuś nos. Declan jest bardzo zaskoczony, kiedy podczas rozmowy, dziewczyna, zamiast się bać i błagać o litość w najlepsze sobie z nim żartuje. Mężczyzna obwinia ją o rozpoczęcie wojny, twierdzi, że przyjdzie jej za to zapłacić...

Kolejny raz biorąc do ręki  książkę Pani J.T. Geissinger byłam pewna, że będzie to niesamowita przygoda. I nic, a nic się nie pomyliłam!  Akcja powieści toczy się swoim rytmem, wciąga i intryguje. Styl Autorki jest rewelacyjny, niesamowite poczucie humoru, sarkazm, lekkość, płynność, powodują, że książka czyta się sama. Narracja toczy się naprzemiennie z perspektywy Sloane i Deklana. Sloane jest niesamowitą dziewczyną, całkowicie skradła moje serce. Inteligentna, zadziorna, harda, pyskata, odważna, potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji, umiejętnie ustawia wszystkich po kątach. Deklan jest charyzmatyczny, pewny siebie, niebezpieczny, jego opanowanie zostaje poddane niejednej próbie. Między nimi, aż iskrzy od emocji, razem tworzą prawdziwą mieszankę wybuchową.

Relacja naszej pary od samego początku jest skomplikowana, porywacz i jego ofiara. Tylko czy rzeczywiście ofiara? Obydwoje czują, że coś ich do siebie niesamowicie przyciąga. Ona powinna się go bać, a czuje się przy nim bezpiecznie, on często jest zdumiony jej bezpośredniością, szczerością i poczuciem humoru. Rozum jedno, serce drugie. Obydwoje są zadziorni, chcą postawić na swoim, zaczyna ich łączyć wzajemna fascynacja i silne pożądanie. Autorka stopniowo dawkuje nam przeszłość naszych bohaterów, która wszystko wyjaśnia. Przeszłość, która ma duży wpływ na teraźniejszość i która ukształtowała ich charaktery. Trudne wybory i ich konsekwencje.

Historia wzrusza, niepokoi, zaskakuje, bawi. Przyjaźń, namiętność, ekscytacja, tajemnice, niebezpieczeństwo. Morze emocji i głośne wybuchy śmiechu gwarantowane. Z niecierpliwością czekam na kontynuację. Serdecznie polecam!

"Bezwzględne pragnienia" to drugi tom serii "Królowe i potwory". Tym razem główną bohaterką jest Sloan. W całej książce to właśnie ona podobała mi się najbardziej?

Declan był typowym bohaterem tego rodzaju książek. Nic nadzwyczajnego? Natomiast Sloane można podsumować jednym cytatem "Szatan odwalił dobrą robotę, gdy ja tworzył"? Jest bystra i piekielnie inteligentna, zabawna i urocza. Swoją osobowością przyciąga każdego. Jednak pod tą wesoła stroną, kryła się dziewczyna otoczona murem, który zbudowała wokół siebie dla własnego bezpieczeństwa i ochrony swojego serca. Po wszystkim co przeszła jako dziecko, zamknęła się na bliższe relacje.

Declan nie spodziewał się, że będziemy musiał zmierzyć się z kobietą pokroju Sloane. Jest przeciwieństwem kobiet, które się mu podobają. Od samego początku go irytuje i denerwuje. Jest głośna, pyskata i w ogóle się go nie obawia. A to wszystko sprawia, że jest pociągająca i intrygująca. Muszę przyznać, że Declan miał mnóstwo cierpliwość do tej kobiety i umiał małymi krokami zburzyć jej mur.

Bawiło mnie to, jak swoją osobowością Sloane zyskiwała przychylność każdej osoby z otoczenia Declana. To jak bardzo nie potrafili oprzeć się jej urokowi było zabawne. Mężczyźni nie wiedzieli jak mają ją traktować, bo była dla nich miła i uczynna, choć powinna się bać. Zaskoczyła ich, byli zdezorientowani, a ona to wykorzystywała. Bardzo podobała mi się też lojalność Sloane. I to nie tylko względem Nat, jej przyjaciół czy Declana, ale również wobec jego ludzi.

Co do samej fabuły to nie ma tam nic nowego. Trochę intrygi, trochę akcji, ale za to bardzo zabawnie. Do tego jest jeszcze bardzo ciekawe zakończenie. Chociaż pierwszy tom jakoś mnie nie zachwycił, ten nadrobił i sprawił, że zdecydowanie sięgnę po ostatnią część. Polecam?

Avatar użytkownika - bookaholic-in-me
bookaholic-in-me
Przeczytane:2023-03-12, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Sloane to przyjaciółka Nat, którą fani serii mogli poznać już w poprzednim tomie. Lecz znacząco różni się od przyjaciółki, a to za sprawą jej podejścia do życia i ludzi. To kobieta niereformowalna, która w kilku zdaniach wypadających z jej ust niczym z karabinu maszynowego, może rozbroić najbardziej poważnego człowieka. Jest zadziorna, nieustraszona i skora do dostosowania się do każdej sytuacji, w której się znajduje. Dodatkowo jest nad wyraz lojalna, jednak nieliczni mogą się o tym przekonać, bowiem trudno jest stać się dla niej kimś ważnym. Mężczyzn traktuje niczym chwilowe zabawki i nie uznaje czegoś takiego, jak związek. Ponadto prowadzi bardzo zdrowy styl życia, ubiera się kompletnie niestosownie do wieku i potrafi zjednać sobie każdego. Do tego jest nieprzeciętnie inteligentna, dzięki czemu jest żywym przykładem, że pozory mogą mylić. To kobieta, którą warto mieć po swojej stronie. Jednak mało kto zna całą jej historię...   Declan jest związany z irlandzką mafią od lat. Poświęcił się temu niebezpiecznemu zawodowi, odstawiając na bok jakiekolwiek sprawy prywatne. Jest niezwykle szanowany wśród pracowników, jednak ma swoje zasady i nie stara się z nimi zaprzyjaźniać. Niewiele mówi, potrafi zgromić jednym spojrzeniem, a ludzie czują wobec niego respekt. Nie przywykł do nieposłuszeństwa, a na swoją renomę pracował długo i ciężko. Mało co jest w stanie wytrącić go z równowagi, lecz, jak szybko się okazuje jest to możliwe, gdy ma się taki charakter jak Sloane. A przy zderzeniu z jej usposobieniem z Declana wydobywają się najmroczniejsze cechy. Czy mężczyzna tak przywykły do posłuszeństwa okiełzna swoją zakładniczkę?

,,Bezwzględne pragnienia" to zdecydowanie lepszy tom serii, a to za sprawą głównej bohaterki. To Sloane napędza fabułę, a jej niedorzeczne monologi, cięte riposty i sarkazm stanowią szalenie mocny atut powieści. To dzięki niej chce się czytać kolejne strony, będąc ciekawym jej kolejnych pomysłów, zadziorności, ale i magicznego przepisu na owijanie sobie - teoretycznie groźnych ludzi, wokół palca. Jeśli chodzi o napięcie między bohaterami, to jest ono jak najbardziej widoczne, za sprawą silnych charakterów kreowanych postaci i zderzenia dwóch tak sprzecznych mentalności. Oczywiście erotyka też się tutaj pojawia, jednak, ku mojej uciesze, trzeba na to trochę poczekać i absolutnie nie przyćmiewa to głównego wątku książki, a raczej stanowi jego uzupełnienie. Smaku dodaje fakt tajemnic głównych bohaterów, które idealnie korespondują z ich kreacją i spójnie tłumaczą ich obecne postawy życiowe. Ponadto dzięki Sloane, Autorka wplata w tę z pozoru lekką powieść, ważny wątek dotyczący samoakceptacji i tego, jak dzieciństwo może wpływać na dalsze ludzkie losy. I choć niektóre elementy gangsterskiego świata wydają się nieco przekombinowane, to można na nie przymknąć oko, biorąc pod uwagę całą resztę lektury. Spędziłam z nią bowiem świetny czas i chciałabym, by pojawiało się więcej tak wybitnie skonstruowanych kobiecych postaci jak Sloane.

Układ z Cameronem
J.T. Geissinger0
Okładka ksiązki - Układ z Cameronem

Po fenomenalnym Kontrakcie Jacksona nadchodzi Układ z Cameronem! Gdy kobieciarz udziela porad szarej myszce, jak uwieść faceta… Nieporadna towarzysko...

Piękny gangster
J.T. Geissinger 0
Okładka ksiązki - Piękny gangster

Za każdym razem siadał przy stoliku, który ona obsługiwała. Za każdym razem śledził ją wzrokiem i wywoływał u niej dreszcze. Pewnej nocy stał się kimś...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung