reklama

Oblicza miłosierdzia Boga i człowieka. Krótkie medytacje dla niecierpliwych

Kaznodzieja domu papieskiego trzech papieży, ojciec Cantalamessa, kapucyn, w intrygujący sposób chce nas przekonać, że Jezus przyszedł na ziemię właśnie po to, aby wszystkim cierpiącym, odrzuconym, niewytrwałym, błądzącym i niedocenianym pokazać, jak bardzo są kochani tacy, jacy są. Bez jakichkolwiek wstępnych warunków. Według papieskiego kaznodziei często tak bardzo skupiamy się na własnej niewierności wobec Boga, że jak Piotr nie zauważamy, kiedy obok nas przechodzi miłosierny Bóg i odmienia nasze życie. Te krótkie medytacje będą doskonałą nauką dla nas na długie lata naszego życia.

Informacje dodatkowe o Oblicza miłosierdzia Boga i człowieka. Krótkie medytacje dla niecierpliwych:

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Data wydania: 2016-04-30
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-7797-620-3

Kup książkę Oblicza miłosierdzia Boga i człowieka. Krótkie medytacje dla niecierpliwych

Oblicza miłosierdzia Boga i człowieka. Krótkie medytacje dla niecierpliwych - opinie o książce

Avatar użytkownika - azetka79
azetka79
Przeczytane:2016-09-19, Ocena: 6, Przeczytałam,
Dawno nie przeczytałam tak zajmująco pięknej historii o prostocie miłości Boga do człowieka:) polecam serdecznie:)
Wiara, nadzieja i miłość
Raniero Cantalamessa0
Okładka ksiązki - Wiara, nadzieja i miłość

Dzieło to traktuje o cnotach teologalnych, czyli takich, które mają charakter nadprzyrodzony, a zatem są darami łaski Bożej przyjętej przez osobę wierzącą...

Pasterze i Rybacy. Rekolekcje dla biskupów, księży i wiernych świeckich
Raniero Cantalamessa0
Okładka ksiązki - Pasterze i Rybacy. Rekolekcje dla biskupów, księży i wiernych świeckich

Książka jest propozycją tygodniowych rekolekcji ze słynnym kaznodzieją Domu Papieskiego kard. Ranierem Cantalamessą skierowaną głównie do kapłanów, zakonników...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski