O włos od piwa

Jasne, pełne, starannie warzone opowieści EuGeniusza polskiej fantastyki Wprawiają w świetny humor. Buzujące niczym tytułowy trunek, zawierają też odrobinę niezbędnej goryczy... Wartką akcją, dobrym humorem, odpowiednią dawkę emocji i charakterystycznym dla autora nieco rubasznym stylem przyprawiają o lekki i przyjemny zawrót głowy. To drugie wydanie opowieści o przygodach dwóch wiernych towarzyszy, Cadrona i Hondelyka, spisanych ze swadą będącą znakiem rozpoznawczym autora. Już na wstępie znajo

Informacje dodatkowe o O włos od piwa:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: b.d
Kategoria:
ISBN: 978-83-7574-058-5

Kup książkę O włos od piwa

O włos od piwa - opinie o książce

Książka mi się podobała. Jest to interesujący zbiór opowiadań. Autor stara się zrobić coś podobnego do Wiedźmina, jednak nie do końca mu to wyszło. Ale ogólnie polecam.
Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2016-01-08, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 (285) książki w 2016 roku, Fantastyka, Mam,
Gdy tylko sięgnęłam po tę książkę, szybko zauważyłam, że skądś znam niektóre wydarzenia. Poszperałam trochę w internecie i okazało się, ze co najmniej trzy z nich znam ze zbiorku Dębskiego, który czytałam wcześniej. Na szczęście ta książka jest grubsza i znalazłam tu też nieznane mi wcześniej historie, która co prawda zachowują poziom z wcześniej czytanych przeze mnie historii o Holendryku.
Avatar użytkownika -

Przeczytane:2013-05-20, 26 książek-2013,
Przygody pewnego Xameleona i jego sługi potrafią wciągnąć, choć jest to lektura łatwa, lekka i przyjemna. Nie ma tu jakiś trudnych problemów, wyższych uniesień ani filozoficznych zapędów. Są za to ciekawe przygody i odrobina humoru. No i wbrew tytułowi, piwa nie brakuje.
Flashback
Eugeniusz Dębski0
Okładka ksiązki - Flashback

Owen Yeates, cholerny, cwany... literat? Cóż, detektyw na emeryturze czepia się najdziwniejszych zajęć, także rozwiązywania zagadek na papierze. To...

Krucjata. Tom 2
Eugeniusz Dębski0
Okładka ksiązki - Krucjata. Tom 2

Science fiction i fantasy w jednym. Eugeniusz Dębski, twórca m.in. przewrotnych przygód rycerza Hondelyka zwanego Xameleonem, po raz kolejny zabiera Cię...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski