Niesamowita Betty. Niespodzianka dla mamy

Niesamowita Betty zawsze była czymś zajęta... nawet jako niemowlę. Dziewczynka codziennie rano budzi się z milionem pytań i miliardem pomysłów w głowie, a dziś wpadła na wyjątkowo doskonały: zorganizuje przyjęcie urodzinowe dla mamy. I to nie byle jakie, tylko... cyrkowe. Ale nie mówcie nikomu, bo to niespodzianka! Razem z najlepszymi przyjaciółmi, Mae i Jeffreyem, Betty urządzi w ogrodzie niesamowity, ogromny, zdumiewający cyrk, a gdy sprawy przybiorą nieoczekiwany obrót, będzie musiała wykorzystać swój niesamowity umysł, by uratować sytuację!

To druga część opowieści autorstwa Reese Witherspoon o niezwykłej, tryskającej energią, bystrej dziewczynce, która zachęca młodych czytelników, by pokonywali życiowe przeszkody z entuzjazmem i ekscytacją.

Informacje dodatkowe o Niesamowita Betty. Niespodzianka dla mamy:

Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 2024-04-24

Kup książkę Niesamowita Betty. Niespodzianka dla mamy

Niesamowita Betty. Niespodzianka dla mamy - opinie o książce

Avatar użytkownika - z_ksiazka_w_plec
z_ksiazka_w_plec
Przeczytane:2024-05-09, Ocena: 6, Przeczytałem,

Betty to mała, urocza dziewczynka, która codziennie ma milion pytań i miliard pomysłów w głowie. Brzmi znajomo? Pewnie. Betty jest jak każde ciekawe życia dziecko.

Tym razem wpadła na pomysł, by urządzić wraz z przyjaciółmi mamie niespodziankę na urodziny. W ich ogrodzie odbędzie się niesamowite przyjęcie. Cyrk, w którym występuje nie kto inny jak nasza mała bohaterka. Ale co zrobi, gdy sprawy przybiorą nieoczekiwany obrót?

Opowieść o Betty pokazuje jak sobie radzić w sytuacjach, których się nie przewidziało. Jak pokonywać życiowe przeszkody i z entuzjazmem rozwiązać każdy, nawet najmniejszy problem.

Książeczka posiada poręczny format i duże, kolorowe ilustracje, które pomagają w zrozumieniu czytanego tekstu oraz pobudzają wyobraźnię. W pełni oddają to co akurat czuje dziewczynka. W książeczce nie ma za wiele tekstu. Napisana jest dużą czcionką, dzięki czemu nieco starszym dzieciom może służyć jako pierwsza książeczka do samodzielnego czytania.

Jeśli szukacie ciekawych, mądrych i czasami zabawnych książeczek do wspólnego czytania to bardzo polecam ,,Niesamowita Betty. Niespodzianka dla mamy".

Polecam również poprzednią cześć o uroczej dziewczynce ,,Niesamowitą Betty".

Niesamowita Betty
Reese Witherspoon0
Okładka ksiązki - Niesamowita Betty

Niesamowita opowieść Reese Whiterspoon, która uświadamia dzieciom, że wszystko jest możliwe! Niesamowita Betty zawsze była czymś zajęta... nawet jako...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska