reklama

Niebezpieczne Pragnienia

Tom 2 cyklu Niebezpieczne piękno

Kontynuacja losów bohaterów z pierwszego tomu serii „Niebezpieczne piękno".
On jest wszystkim, o czym marzyła, ale jedynym sposobem na utrzymanie go przy życiu, jest pozwolenie, żeby odszedł.
Eva, aby ratować Nasira, musi się poświęcić i zawrzeć pakt z diabłem. Wraca do Dimitrija, szefa mafii, który przez lata ją więził. Jednak niespodziewanie zostaje porwana przez przeciwnika swojego wroga: przebiegłego szpiega, który ma w tym pewien interes.
Kiedy Eva znika, Nasir wyrusza w podróż, by ją odnaleźć. Zrobi wszystko, żeby znowu była przy nim. Znajduje kobietę w Portugalii. Jeżeli Eva i Nasir chcą pokonać Dimitrija, muszą zaufać jeszcze jednej osobie.
Wkraczają do niebezpiecznej gry, w której ich miłość będzie testowana na wiele sposobów. Może stać się silniejsza, pod warunkiem, że wyjdą z tego wszystkiego cało.                                                                                                                                                                                                     Opis pochodzi od wydawcy.

Informacje dodatkowe o Niebezpieczne Pragnienia:

Niebezpieczne Pragnienia - opinie o książce

Avatar użytkownika - Angela378
Angela378
Przeczytane:2024-02-06, Ocena: 6, Przeczytałem, 52 książki 2024,

Dalsza część losów Evy i Naza. Po opuszczeniu szpitala udaje sie na statek, niestety musi znosic Kiliana.  Po pewnym czasie wyskakuje za burtę chce uciekać ale zdaje sobie sprawe ze nie ma dokad jest na Atlantyku.  Naz cały czas ją szuka. W końcu ją odnajduje ukrytą w kryjówce przrz Kiliana. Wydaje się ze juz bedzie wszystko ok ale niestety jest osoba ktora chce ją odzyskać Dmitrij. Zaskakuje ją i tak konczy2 sie druga część. Czas zacząć 3. Polecam

Układ z Cameronem
J.T. Geissinger0
Okładka ksiązki - Układ z Cameronem

Po fenomenalnym Kontrakcie Jacksona nadchodzi Układ z Cameronem! Gdy kobieciarz udziela porad szarej myszce, jak uwieść faceta… Nieporadna towarzysko...

Piękny kryminalista
J.T. Geissinger 0
Okładka ksiązki - Piękny kryminalista

Killian Black, brat bliźniak Liama, jest gangsterem, z którym zdecydowanie lepiej nie zadzierać. A już tym bardziej nie powinno kraść mu się tego, co do...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung