Next level love

Romans z motywem chłopaka zakochanego w siostrze przyjaciela!

Bruce Sandler od dziecka czuł szczególną więź z Michelle i jej bratem bliźniakiem, a rodzice całej trójki przyjaźnili się od wielu lat. Jednak z czasem chłopak odkrył, że to, co czuje do siostry najlepszego kumpla, nie jest tylko przyjaźnią, a czymś o wiele głębszym i silniejszym.

Ale nie potrafił jej tego powiedzieć.

Za to wiedział, że Michelle skrycie marzy, aby po skończeniu liceum wyruszyć w podróż po Europie, a następnie wrócić do rodzinnego miasta i otworzyć tam galerię sztuki. Niestety dziewczyna nie miała wystarczająco pieniędzy, aby zrealizować swoje pragnienia.

Zakochany w niej Bruce własnoręcznie robi dla niej skarbonkę i zachęca do zbierania pieniędzy, a sam potajemnie wrzuca do słoika większość zarobionej przez siebie gotówki.

Czy Michelle odkryje, kto jej pomaga? I co się stanie, kiedy dziewczyna w końcu będzie mogła spełnić swoje marzenie i wyjechać do Europy?

Informacje dodatkowe o Next level love:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-12-27

Kup książkę Next level love

Next level love - opinie o książce

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2024-01-03, Ocena: 6, Przeczytałam,

„Next level love” to cudowna historia dwójki przyjaciół,którzy muszą przyjść wiele w swoim życiu,aby znaleźć upragnione szczęście.Nie zawsze ucieczka jest najlepszym rozwiązaniem w trudnej sytuacji życiowej.Brak rozmowy,skrywane cierpienie oraz podejmowane decyzje pod chwila słabości przyczynia się do większych ran i bólu.

„W razie kłopotów przenigdy nie uciekaj,nie zostawiaj za sobą ludzi,którzy cię kochają,nawet jeśli czujesz olbrzymi żal,bo ten może okazać się złudny”

Historia jest dowodem na to,że jedyna miłość zdarza się raz.Nikt i nic ją nie zastąpi.Nawet czas nie pozwoli o niej zapomnieć.A obwinianie siebie nawzajem nie pozwoli na zbudowanie czegoś innego oraz prawdziwego.
To także lektura o prawdziwej przyjaźni,która trwa mimo chwilowego zapomnienia.Odnowienie jej daje możliwość wsparcia w trudnych chwilach i cieszenia się z małych rzeczy.

Powieść pozytywnie zaskoczyła mnie swoją treścią i przesłaniem z niej płynąca.Pokazuje,że warto walczyć do upadłego,by móc naprawić błędy przeszłości.Będziecie mieć łzy w oczach,później uśmiech na twarzy,kończąc na ogromnym zaskoczeniu poznawaną fabuła.
Spędzicie z bohaterami cudowny i niezapomniany czas

Z całego serca polecam wam książkę 🫶

"Next level love" Joanna Chwistek to kolejna książka ,która skradła moje serce . Wszystko spod pióra  Autorki biorę w ciemno wiedząc że dostanę historię pełną emocji przeplataną ważnymi tematami. Brak rozmowy , zamknięcie się w sobie i ucieczka może doprowadzić do wielu niepotrzebnych sytuacji. Często zdajemy sobie sprawę,że najważniejsze co możemy mieć jest bardzo blisko ,tylko trzeba umieć o to zawalczyć i dać drugą szansę .

"Czasami goniąc za marzeniami ,tracimy coś o wiele cenniejszego niż czas i siły . Próbując lecieć do gwiazd ,nie dostrzegamy tego, co zostało za nami ".

Michelle Johanson marzy o podróży po Europie . Niestety nie jest to tanie przedsięwzięcie, rodzice pomimo zamożności uczą ją i brata bliźniaka,że na wszystko trzeba sobie zapracować . Dziewczyna postanawia odkładać kieszonkowe i wszystkie zarobione pieniądze do słoika ,który zrobił dla niej przyjaciel Bruce Sandler . Michelle nie wie ,że chłopak po kryjomu pomaga zapełnić słoik ,aby spełniła swoje marzenie .

Już od dawna Bruce wie ,że Michelle jest miłością jego życia . Pewne wydarzenia powodują ,że chłopak wyznaje dziewczynie miłość . Można powiedzieć ,że sielanka trwa . Zbieg pewnych wydarzeń powoduje ,że podróż po Europie musi odbyć się szybciej . Co takiego wydarzyło się w życiu bohaterów ? Czy wymarzona podróż będzie taka jak planowała Michelle? Co takiego zrobił Bruce ,że dziewczyna decyduje się na szybszą podróż ? Czy czas pozwoli wybaczyć ? Czy rozmowa ,która powinna odbyć się od razu pomoże bohaterom po latach ?

"To nie tak miało być . Niestety, nie mogłam cofnąć czasu ,tak jak nie można zawrócić biegu rzeki .Po prostu musiałam żyć dalej ,wziąć na barki cały bagaż swoich doświadczeń i ruszyć dalej ,nie oglądając się za siebie ".

"Next level love " pokazuje jak ważne w naszym życiu są bliskie osoby ,przyjaciele i uczucia . Często nie zdajemy sobie sprawy co jest dla nas najważniejsze . Potrzeba nam do tego bodźca ,który otworzy nam oczy . Autorka wciągnęła mnie w wir wydarzeń, który niejednokrotnie wywoływał u mnie skrajne emocje . Raz byłam zła na bohaterów ,a już za chwilę bardzo im kibicowałam . Zbieg pewnych wydarzeń nie może przekreślić naszych marzeń i szczęścia.

Na przykładzie bohaterów widać ,że wiara i walka potrafi zmienić bieg życia. Ważnym przesłaniem tutaj jest dla mnie to ,że nie możemy uciekać od rozmów . Jedno kłamstwo ,brak rozmowy prowadzi do nawarstwiania konfliktu . Lepiej znać najgorszą prawdę niż żyć w niewiedzy .

Musicie koniecznie poznać losy bohaterów. Może ich historia pobudzi Was do działania . Ja osobiście polecam, gwarantując Wam miło spędzony czas z książką .

Avatar użytkownika - glinka_54_czyta
glinka_54_czyta
Przeczytane:2024-01-09, Przeczytałem,

?Recenzja?

Premiera 27.12.2023 r.

,,Next level love" - Joanna Chwistek

Współpraca reklamowa z @wydawnictwoniezwykle

Historia o dwójce ludzi, którzy znali się od zawsze, ale w pewnym momencie ich przyjaźń zmieniła kierunek i powstał zalążek prawdziwej miłości. Niestety nie zawsze dane jest jej przetrwać i ,,żyć długo i szczęśliwie."

Michell od zawsze marzy o podróżach i zwiedzaniu świata. Jeden chłopak i jeden słoik sprawia, że jej marzenia wreszcie są w zasięgu ręki. Skrupulatnie zbiera do niego pieniądze nie wiedząc o czymś bardzo ważnym. Jak każda nastolatka jest lekko zagubiona w swoich uczuciach, ale postanawia dać szanse nowemu uczuciu. Niestety wszystko co dobre, kiedyś się skończy i to w najgorszym momencie. Jednak los postanawia po latach przywiać ją do dawnego domu i pomóc rodzicom. Kobieta musi stawić czoło problemom oraz swojej dawnej miłości. Ale dla swojej rodzinie jest w stanie wiele zrobić i wiele wycierpieć. Poświęca siebie, aby zrealizować coś bardzo ważnego.

Bruce od zawsze był milutkim facetem, który poświęcał się ukochanej osobie. Nie wyobrażał sobie życia bez niej, ale pragnął aby była szczęśliwa. To on podarował jej słoik aby spełniła swoje marzenia. Był w stanie naprawdę wiele przeżyć. Po pewnej tragedii wszystko się zmieniło i ona sam się zmienił. Przestał być tym miłym chłopakiem. Zamknął się w sobie i jego jedyną miłością stała się praca. Popełnił kilka błędów, których żałował, ale jak każdy je popełnia. Jednak jego serce nadal ma instynkt dobroci i postanawia pomóc swojej byłej dziewczynie, oczywiście nie za bardzo.

To była nastoletnia miłość, która miała wielkie szanse na przetrwanie, jednak pewne zdarzenie, podjęte decyzje pod wpływem chwili oraz to co nie powinno miejsc miejsca, powodują, że tych dwoje się rozstaje. Uczucie wygasa? Nie do końca, przynajmniej nie po jednej stronie. Powrót po latach odkrywa dawne rany i powoduje, że znowu zaczynają dokuczać. Nienawiść łączy się z miłością. Troska z bólem. Radość z bólem serca. Uśmiech z grymasem. Zimno z czułością. Tych dwoje przejdzie prawdziwą batalię aby wreszcie być szczęśliwym.

Autorka jak zwykle mnie nie zawiodła. Sprawiła, że przeszłam etapy nastoletniej miłości aż po tą dojrzałą. Wszystko opisane i doprecyzowane do każdego szczegółu. Pomimo, że książka zawiera niecałe 300 stron to autorka zawarła wszystkie najważniejsze sprawy, zarówno z życia nastoletniego jak i tego dojrzałego. Nie czułam niedosytu, wszystko zostało jasno i klarownie wyjaśnione. Jak zwykle poczułam wszystkie emocji i odczucia jakie towarzyszyły bohaterom. Razem z nimi się złościłam, płakałam i się śmiałam. Nie raz miałam ochotę mocno uderzyć Bruca za to jakim dupkiem jest. Nie wszystko jest jasne i proste, ale małymi kroczkami dążą do poznania prawdy i poznania od nowa siebie. Wszystkie uczucia kotłowały się we mnie i pragnęły ujścia.
Piękna historia o nastoletniej miłości, która nie miała szansy na rozwój, ale może da sobie szansę w kolejnych latach. Autorka pokazała jak niedomówienia i błędne wyobrażenia mogą zniszczyć komuś uczucia. Ucieczka nie zawsze jest wyjściem, ale każdy robi to co w danej chwili czuje, a z konsekwencjami dopiero później będzie trzeba się zmierzyć.
Niby lekka historia o nastoletnim zauroczeniu, ale dająca dużo do myślenia, jak szybko można utracić to co kochaliśmy. Książkoholicy będą zadowoleni czytając tę historię.
11/10

Avatar użytkownika - agnieszka_rowka
agnieszka_rowka
Przeczytane:2024-02-11, Przeczytałam,
Rytm naszej melodii
Joanna Chwistek0
Okładka ksiązki - Rytm naszej melodii

Kiedy dziewiętnastoletnia Liv Morton dowiaduje się, że została oszukana przez najbliższą rodzinę, stawia wszystko na jedną kartę. Wyjeżdża z miasta, chcąc...

Tylko złudzenie
Joanna Chwistek0
Okładka ksiązki - Tylko złudzenie

Małżeństwo Alexis Davies i Wiktora Mrozowa miało połączyć dwie potężne rodziny mafijne. I mimo że związek był aranżowany, a kobieta nie dostała wyboru...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski