Neven. Zabójcza zazdrość

Tom 2 cyklu Neven

KONTYNUACJA BESTSELLERA!

Po trudnych początkach związku Charlie i Neven planują wspólną przyszłość; przeprowadzka na Florydę, ślub. Jednak na plecach wciąż czują oddech wroga, który za wszelką cenę próbuje zniszczyć ich szczęście. Sprawy nie ułatwia nadopiekuńczość Nevena, który właśnie doświadcza nowego uczucia, jakim jest zazdrość. Ciągła kontrola doprowadza do tragedii. Czy Charlie i Nevenowi uda się zaznać spokoju? Czy ich wspólne plany dojdą do skutku? I kim jest tajemniczy Cortez?

Informacje dodatkowe o Neven. Zabójcza zazdrość:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2023-11-22

Kup książkę Neven. Zabójcza zazdrość

Neven. Zabójcza zazdrość - opinie o książce

„W duchu błagałam o skrócenie tej męki, zakończenie psychopatycznej zabawy na śmierć i życie. Tylko że znalazłam się w miejscu, w które już dawno nie zaglądał Bóg, a diabeł bawił się w najlepsze”.

Jedna chwila wystarczyła, by Charlie znalazła się w rękach ludzi handlujących żywym towarem. Wywieziona i sprzedana miała trafić w nieznane miejsce, gdzie normalni ludzie nie zaglądają. Nieoczekiwany ratunek przychodzi z rąk człowieka, którego dobrym nie można nazwać.

Dziewczyna otrzymuje propozycję nie do odrzucenia. Od tego, jak zagra rolę, będzie zależało jej życie.

Neven to bezlitosny i pozbawiony skrupułów płatny zabójca. Potrzebuję fałszywej narzeczonej, by nie wypaść słabo przed silnie rządzącym ręką ojcem. Rudowłosa piękność idealnie się do tego nada.

Jak zakończy się walka Charlie o wolność? Czy wytrwa w tym brutalnym świecie?

„Jedyna wolność, jaką mogę Ci zaoferować, to śmierć”.

Książka doczekała się wznowienia w nowej okładce, więc stwierdziłam, że to idealna okazja, aby zapoznać się z twórczością autorki.

Po lekturze śmiało mogę stwierdzić, że podobało mi się, aczkolwiek mam pewne zastrzeżenie co do relacji głównych bohaterów. W moim odczuciu zbyt szybko wszystko się rozwijało. Nie rozumiałam, skąd się biorą uczucia Charlie do Nevena i to w takim tempie. Coś mi tu nie pasowało.

Zachowanie głównej bohaterki od początku mnie irytowało trochę. W sumie nie wiem dokładnie dlaczego, ale jakoś się z nią nie polubiłam. Być może w kolejnym tomie bardziej przypadnie mi do gustu.

Fabuła za to nadrabiała zwrotami akcji, które ciekawiły mnie z każdą kolejną stroną. Ciekawość mnie zżerała, co też się dalej wydarzy.

Na plus na pewno jest styl autorki, który pozwala na sprawną i przyjemną przygodę z bohaterami. Książka nie jest duża objętościowo, więc czytanie nie zajmuje dużo czasu.

To moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki. Z pewnością nie ostatnie, bo chciałabym przeczytać coś jeszcze spod jej pióra. A widziałam, że mam w czym wybierać także nudzić się nie będę.

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-12-03, Ocena: 6, Przeczytałam,

Początek spokojnej historii przeradza się w coraz to bardziej niebezpieczne sytuacje i zdarzenia w których życie jest mało ważne.Wraz z rozwojem wydarzeń moje zaskoczenie rosło,ponieważ trudno było przewidzieć komu można ufać a kto okaże się wrogiem.Dynamiczność fabuły,zmienność decyzji bohaterów powoduje,że emocje sięgają zenitu.A pomiędzy tym jest zazdrość,używki i niekontrolowane zachowanie.Wtedy to już nie możemy przewidzieć,czy Charlie wyjdzie cało z opresji.

Zastanawiacie sie z pewnością,czy kontynuacja losów mnie zaskoczyła.Otóż baardzo!!!Na początku myślałam,że będzie to sielankowa opowieść z wielką miłością w tle…pomyliłam sie ogromnie.Dostajemy nie tylko zdradę najbliższych,zemstę,porachunki mafijne oraz intrygi,które pociągają za sobą konsekwencje.Jest niebezpiecznie oraz to co lubię najbardziej nieprzewidywalnie!

Autorka potrafiła stworzyć dobrą kontynuację bestselera,który sprawia wielkie zaskoczenie zakończeniem!W takim momencie kończyć???Ja już chce kontynuacji,ponieważ nie tak miało być😭

Jeśli szukacie ciekawej książki w której nie przewidzicie fabuły a w dodatki niebezpieczeństwo tuż obok, to koniecznie poznajcie losy Neven’a i Charlie.
◾Polecam◾

Avatar użytkownika - agnieszka_rowka
agnieszka_rowka
Przeczytane:2024-02-12, Przeczytałam,
W zdrowiu i w chorobie
Karolina Wilchowska0
Okładka ksiązki - W zdrowiu i w chorobie

Eve, to młoda dziewczyna, która po wielu życiowych zakrętach próbuje wyjść na prostą. Los na jej drodze stawia Erica, mężczyznę, który wydaje się być wymarzonym...

Wspomnienie dusz
Karolina Wilchowska0
Okładka ksiązki - Wspomnienie dusz

,,Wspomnienie dusz" to powieść, która zabiera sen. I nie chce go oddać. Nazywają ich tępicielami, jumperami i ekspozerami. Poruszają się na granicy światła...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung