W ciągu ostatniej dekady nie tylko wzrosła liczba i wpływy kobiet jako pracowników, ale przekształceniu uległ również świat biznesu. Przeszliśmy od ery przemysłowej do ery informacji, nastąpiła również ogromna zmiana w sposobie prowadzenia interesów. W erze przemysłowej liczyło się współzawodnictwo – rywalizacja prowadziła do prymatu filozofii wygrana–przegrana i bezpardonowej walki w relacjach biznesowych. Obecnie nastąpiła znacząca zmiana w środowisku biznesowym, jego funkcjonowanie opiera się na współpracy, strategicznych partnerstwach i sojuszach; kultywuje ono filozofię win-win, a zainteresowane strony starają się wzajemnie wykorzystywać swoje mocne strony dla dobra konsumenta. Biorąc pod uwagę ich globalne wpływy oraz zmianę w podejściu do biznesu nadchodzą przełomowe czasy dla kobiet.

Dostrzegając tę zmieniającą się rolę kobiet w przywództwie i miejscu pracy, Sharon Lechter dzieli się z nami wiedzą i doświadczeniami wyniesionymi z rozmów z ponad stoma kobietami sukcesu, które pokazują, jak owe trzynaście zasad Hilla, pomogło im przekształcić przeszkody w szanse. Jak postępując zgodnie ze sformułowanymi tam wskazówkami odniosły sukces w życiu a potem stworzyły nowe możliwości rozwoju kobietom, które podążały ich śladami. Jak odrzucając dawne schematy myślenia i przestarzałe paradygmaty wykreowały siebie jako kobietę powszechnie podziwianą.

Książka Lechter to hołd wszystkim kobietom, którym się powiodło mimo poważnych przeszkód, Kobietom, które odmieniły bieg historii, odniosły sukces w biznesie i dały szansę innym.

Informacje dodatkowe o Myśl i bogać się dla kobiet. Jak wykorzystać potencjał własny w kreowaniu osobistego sukcesu:

Wydawnictwo: Studio Emka
Data wydania: 2015-02-20
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-64437-72-4

Kup książkę Myśl i bogać się dla kobiet. Jak wykorzystać potencjał własny w kreowaniu osobistego sukcesu

Myśl i bogać się dla kobiet. Jak wykorzystać potencjał własny w kreowaniu osobistego sukcesu - opinie o książce

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung