reklama

Muminki. Podano do stołu. Podkładki pod talerz z zadaniami

Podano do stołu. Podkładki pod talerz z zadaniami to książka z pomysłowymi i bardzo prostymi łamigłówkami, które zajmą malucha czekającego na śniadanie, obiad albo kolację. Policz, ile naleśników zjadł Muminek i poznaj zdrowe warzywa razem z Małą Mi. Zawarte tu kolorowanki i zadania pomogą doskonalić zdolności manualne malucha, ćwiczyć spostrzegawczość oraz umiejętność logicznego myślenia, a przede wszystkim sprawią, że zajęte dzieci nie będą się nudziły w oczekiwaniu na posiłek. Podkładki mają odpowiednio duży format i wytrzymały papier, na którym można postawić talerz.

Informacje dodatkowe o Muminki. Podano do stołu. Podkładki pod talerz z zadaniami:

Wydawnictwo: HarperCollins Polska

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-04-20, Ocena: 4, Przeczytałem,

ZASIĄDŹ Z MUMINKAMI DO STOŁU

„Muminki: Podano do stołu” to najnowsza propozycja od Harper Kids dla najmłodszych. Tytuł mówi już sam za siebie: na niemal pięćdziesięciu stronach tej książeczki czekają na nas obrazki do kolorowania, grafiki do obrysowywania etc. I chociaż liczyłem, że obiecywane podkładki pod talerze będą bardziej… hmm… podkładkowe, to coś w sam raz dla młodych czytelników, którzy uwielbiają Muminki.

Tyle tytułem wstępu, przyjrzyjmy się zatem zawartości. Na każdej stronie czeka tu na nas rysunek jakiegoś bohatera czy bohaterów, bądź też scenka z jego / ich życia. Każda z tych stron zaś – a właściwie plansz, które można oderwać od albumy, jak wyrywa się kartki z bloku rysunkowego, to nie tylko jedno zadanie do wykonania, ale też i podkładka właśnie.

Smerfy. Nowa kolekcja bajek. Nowe przygody
Marta Stochmiałek0
Okładka ksiązki - Smerfy. Nowa kolekcja bajek. Nowe przygody

Nowe, niepublikowane dotąd opowieści prosto z wioski wesołych smerfów! Czy Ciamajda poradzi sobie w kuchni lepiej niż w trakcie niesamowitej ucieczki z...

Spirit Riding Free. Nowa kolekcja bajek
Marta Stochmiałek0
Okładka ksiązki - Spirit Riding Free. Nowa kolekcja bajek

Przenieś się do świata dzielnej Lucky, jej oddanych przyjaciółek Pru i Abigail oraz ukochanych koni. W tej książce znajdziesz 4 niepublikowane dotąd opowieści...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski