Dolina Muminków. Książka do wyklejania

Muminek, Panna Migotka, Włóczykij, Bobek i Mała Mi zapraszają do zabawy z naklejkami!

Ta książeczka to osiem fantastycznych scen z Doliny Muminków - nowego serialu telewizyjnego, które można uzupełnić naklejkami. Specjalny papier użyty w książce pozwala na wielokrotne odklejanie i przyklejanie naklejek. Dzięki temu małe trolle i ich przyjaciele mogą zmieniać miejsce w zależności od pomysłów malucha, wędrując z jednej strony na drugą! Uzupełnianie scen naklejkami to świetna zabawa, która daje satysfakcję płynącą z samodzielnego komponowania ilustracji, a przy tym rozwija kreatywność i zdolności manualne dziecka.

Informacje dodatkowe o Dolina Muminków. Książka do wyklejania:

Wydawnictwo: HarperKids
Data wydania: 2022-07-27

Kup książkę Dolina Muminków. Książka do wyklejania

Dolina Muminków. Książka do wyklejania - opinie o książce

Avatar użytkownika - z_ksiazka_w_plec
z_ksiazka_w_plec
Przeczytane:2022-07-18, Ocena: 6, Przeczytałem,

Każdy z nas pamięta sympatyczna rodzinę Muminków i ich przyjaciół oraz Bukę i Bobka. Ja szczególnie Bobka sobie upodobałam. A Wy macie swoją ulubioną postać z tej bajki?

Ryjek i Mała Mi czekają przed domem Muminków na swoich przyjaciół. Może poczekamy z nimi a później damy się porwać przygodą jakie na nich czekają?

Poznamy wraz z włóczykijem pierwsze wiosenne kwiatki, a z Muminkiem i Panną Migotką pójdziemy na piknik, na którym zjemy dużo pyszności? A może zbudujmy z Muminkiem szałas i go uszczelnimy liśćmi, by na głowę mu deszcz nie padał? Jest też tu mój ulubiony Bobek, który bardzo nabałaganił.

Książeczka ,,Dolina Muminków" jest pięknie wydaną propozycją na letnie, upalne dni dla najmłodszych. Duże, kolorowe obrazki przyciągają wzrok, a naklejki wielokrotnego użytku sprawiają, ze zabawa z Muminkami nigdy nie nudzi się. Dziecko wraz z bohaterami popularnej bajki rozwija zdolności manualne oraz kreatywność. Każdego dnia bowiem, może tworzyć inny obrazek, zmieniając położenie postaci. Bardzo polecam!

Smerfy. Nowa kolekcja bajek. Nowe przygody
Marta Stochmiałek0
Okładka ksiązki - Smerfy. Nowa kolekcja bajek. Nowe przygody

Nowe, niepublikowane dotąd opowieści prosto z wioski wesołych smerfów! Czy Ciamajda poradzi sobie w kuchni lepiej niż w trakcie niesamowitej ucieczki z...

Spirit Riding Free. Nowa kolekcja bajek
Marta Stochmiałek0
Okładka ksiązki - Spirit Riding Free. Nowa kolekcja bajek

Przenieś się do świata dzielnej Lucky, jej oddanych przyjaciółek Pru i Abigail oraz ukochanych koni. W tej książce znajdziesz 4 niepublikowane dotąd opowieści...

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka