Mój sen

Cztery relaksacje słowno-ruchowe, które pomogą dziecku rozpoznać oznaki zmęczenia, wyciszyć się i zasnąć.

Opis każdej relaksacji zawiera:

• część informacyjną dla rodzica, czyli wyjaśnienie celu i przebiegu relaksacji oraz opis ruchu, jaki ma wykonywać dziecko

• część praktyczną do pracy z dzieckiem, czyli tekst z ilustracjami do wspólnego czytania, oglądania i praktykowania.

Ćwiczenia są proste i przyjemne, dzięki czemu dziecko szybko je zapamięta. Przyswojone sekwencje ruchowe pomogą mu rozpoznać oznaki zmęczenia, odprężyć się, poczuć się bezpiecznie, zaprzyjaźnić się z nocą i przyjąć nadchodzący sen.

Wspólne chwile odprężenia dzieci i rodziców to wspaniała praktyka. Poczujcie, jak pozytywnie wpływa ona zarówno na ciało, jak i na ducha, i przekonajcie się, że będzie procentować przez całe życie!

Informacje dodatkowe o Mój sen:

Kup książkę Mój sen

Mój spokój
Anne Crahay0
Okładka ksiązki - Mój spokój

Cztery relaksacje słowno-ruchowe, które pomogą dziecku odprężyć się i dobrze poczuć tu i teraz oraz w dłuższej perspektywie. Ćwiczenia są proste i przyjemne...

Moja złość
Anne Crahay0
Okładka ksiązki - Moja złość

Cztery relaksacje słowno-ruchowe, które pomogą dziecku wyrazić swoją złość i przez nią przejść. Ćwiczenia są proste i przyjemne, dzięki czemu dziecko...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung