Mój rok. Część 4. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną

Karty pracy przeznaczone są dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, ze sprzężeniami oraz mających trudności w uczeniu się. Materiał opracowano z uwzględnieniem zmian zachodzących w przyrodzie, ważnych wydarzeń oraz cyklu życia człowieka. Karty są skonstruowane tak, aby nauczyciel mógł zastosować je na wiele sposobów, w zależności od umiejętności i potrzeb uczniów.

Informacje dodatkowe o Mój rok. Część 4. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną:

Wydawnictwo: Harmonia
Data wydania: 2024-03-05
Kategoria: Pedagogika

Kup książkę Mój rok. Część 4. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną

Małgorzata Krukowska0
Okładka ksiązki - Język angielski. Karty pracy dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Część 1

Publikacja przeznaczona jest dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi - z niepełnosprawnością intelektualną, niepełnosprawnością sprzężoną, autyzmem...

Małgorzata Krukowska0
Okładka ksiązki - Karty korekcyjno-kompensacyjne (#2). Karty korekcyjno-kompensacyjne dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Część 2

Publikacja adresowana jest do uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi - z niepełnosprawnością intelektualną, niepełnosprawnością sprzężoną, autyzmem...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska