reklama

Modlitewnik do Aniołów Stróżów - orędowników za dnia i w nocy

Każdy ma swojego Anioła Stróża, który wiernie mu towarzyszy za dnia i w nocy. Dzięki temu modlitewnikowi lepiej poznasz tego swojego najlepszego przyjaciela, posłanego przez Boga, aby Cię wspierał, aby się Tobą opiekował i prowadził Cię przez życie. W publikacji tej znajduje się wiele praktycznych tekstów do wykorzystania, w zależności od życiowych zdarzeń i codziennych okoliczności. Dowiesz się z niej także o innych aniołach, o których mówi Biblia.

Możemy być pewni, że ci, których losy Opatrzność złączyła z nami, bo są naszymi opiekunami i wspomożycielami, będą szczególnie o nas pamiętali, wstawiając się za nami w niebie. Prośmy ich, aby wspierali nasze starania o lepsze życie i o realizację naszego dążenia do bycia odważnymi w wierze, a także wytrwałymi w dążeniu do budowania dojrzałej osobowości - dla dobra bliźnich i na większą chwałę Bożą.

Poręczny format modlitewnika ułatwia korzystanie z niego i zachęca do częstej modlitwy. Publikacja z łatwością zmieści się w każdej damskiej torebce, w kieszeni koszuli lub marynarki.

Informacje dodatkowe o Modlitewnik do Aniołów Stróżów - orędowników za dnia i w nocy:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2022-07-08
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Modlitewnik do Aniołów Stróżów - orędowników za dnia i w nocy

O sztuce wojny
Okładka ksiązki - O sztuce wojny

„O sztuce wojny” (1521) to jedyna książka Niccolò Machiavellego (1469–1527), jaka ukazała się za jego życia. Autor, przez wiele...

Kapitan Nauka Zagadki obrazkowe Czytanie Koncentracja Pamięć 6+ (od 6 lat)
Okładka ksiązki - Kapitan Nauka Zagadki obrazkowe Czytanie Koncentracja Pamięć 6+ (od 6 lat)

Unikalny zestaw Zagadek obrazkowych to zestaw kolorowych, ilustrowanych kart specjalnie opracowanych dla dzieci od 6 roku życia, uczących koncentracji...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski