reklama

MIECZ ZABÓJCY DEMONÓW - KIMETSU NO YAIBA: TOM 9

Tanjirou i pozostali trafiają pod dowództwo Tengena Uzuiego znanego jako Filar Dźwięku!
Wyruszają z nim do dzielnicy uciech, którą wcześniej zinfiltrowały trzy żony Tengena. Zerwał się z nimi kontakt, dlatego przebrani za kobiety zabójcy demonów usiłują je odnaleźć. W tym celu próbują wytropić ukrywającego się w dzielnicy uciech demona, jednak nie przynosi to oczekiwanych rezultatów.
Okazuje się, że wróg wziął na celownik oiran, najwyższe rangą kurtyzany! Czy Tanjirou i reszcie uda się odszukać tego demona?!

Informacje dodatkowe o MIECZ ZABÓJCY DEMONÓW - KIMETSU NO YAIBA: TOM 9:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-07-28, Ocena: 4, Przeczytałem,

ŁOWCY DEMONÓW W DZIELNICY UCIECH

Po świetnych wrażeniach, jakie zafundowały nam poprzednie tomiki, stanowiące jednocześnie podstawę jakże popularnego filmu kinowego „Mugen Train”, ten tom „Miecza zabójcy demonów” oferuje nam równie dobrą, jeśli nie lepszą nawet opowieść. Opowieść pełną akcja, świetnego klimatu i czegoś, czego w serii jeszcze nie było. A dokładniej odrobiny łagodnego erotyzmu, dobrze współgrającego z całością.

Trwa kolejny etap w życiu i działaniu Tanjirou i reszty ekipy! Tym razem pod władzą Filaru Dźwięku. Celem ich najnowszej misji staje się tym razem dzielnica uciech. Miejsce to infiltrowały żony ich dowódcy, ale niestety kontakt z nimi został stracony. Jak jednak nasi bohaterowie – na dodatek w przebraniach – poradzą sobie z tą misją? Jak odnaleźć demona w takim miejscu? I jak powstrzymać to, co się dzieje?

Avatar użytkownika - isil
isil
Ocena: 5, Przeczytałem,
MIECZ ZABÓJCY DEMONÓW - KIMETSU NO YAIBA: TOM 5
Koyoharu Gotouge 0
Okładka ksiązki - MIECZ ZABÓJCY DEMONÓW - KIMETSU NO YAIBA: TOM 5

Tanjirou i pozostali wyruszają na Górę Natagumo, gdzie zmuszeni są stawić czoła rodzinie pajęczych demonów!Otruty przez wroga Zenitsu stopniowo...

MIECZ ZABÓJCY DEMONÓW - KIMETSU NO YAIBA: TOM 1
Koyoharu Gotouge0
Okładka ksiązki - MIECZ ZABÓJCY DEMONÓW - KIMETSU NO YAIBA: TOM 1

Era Taisho.Życie Tanjirou Kamado, dobrego i uczynnego chłopca z rodziny sprzedawców węgla, gwałtownie się zmienia, gdy jego bliscy zostają niemal...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung