Metaboliczne IQ - twój kod do zdrowia

Jesteś ciągle zmęczona?

Narzekasz na brak energii?

Łatwo się złościsz i odczuwasz niepokój?

A może  nie możesz pozbyć się powracających migren?

Jeśli  na choć jedno pytanie odpowiedziałaś tak, przyczyna może tkwić w niewłaściwym odżywianiu.

Każdy z nas ma genetycznie zaprogramowaną skłonność do tolerancji niektórych grup jedzenia. Stąd biorą się trzy podstawowe typy metabolizmu: węglowodanowy, mieszany i białkowy.

Czy wiesz, który jest właściwy dla twojego ciała?

Agnieszka Pająk proponuje autorski program diety zgodnej z predyspozycjami metabolicznymi organizmu. Dzięki odpowiedniemu odżywianiu poprawisz wydajność i koncentrację, wzmocnisz odporność, zwiększysz poziom energii, a nawet...zmienisz jakość swoich relacji z innymi ludźmi!

Metrykę dostajemy w prezencie urodzinowym, nad wiekiem biologicznym pracujemy całe życie.

Agnieszka Pająk - diet coach, twórczyni popularnego portalu  (bloga?) slowfoodlife.pl, propagatorka zdrowego stylu życia, pasjonatka wellness, członek SlowFood International.

_____________________________________________

Coraz częściej rozumiemy, że nasze ciało jest sejsmografem, który precyzyjnie reaguje na to, co zjadamy. W poszukiwaniu dobrej, zdrowej diety napotykamy całą masę różnorakich propozycji i łatwo się w tym gąszczu pogubić. Dlatego z przyjemnością polecamy książkę Agnieszki Pająk, która wręczy Państwu klucz do skomponowania własnej, osobistej najbardziej odpowiedniej diety opartej o metaboliczne IQ.

Barbara i Jerzy Stuhrowie

Książka Agnieszki Pająk zmienia sposób, w jaki powinniśmy patrzeć na żywność. Nie wszystko dla każdego. ,,Metaboliczne IQ - twój kod do zdrowia" pokazuje, jak dobrać właściwy pokarm do swojego typu - tak, aby czuć się doskonale fizycznie i psychicznie.

Dr Grażyna Pająk, biolog, endoekolog, wykładowca, legenda polskiej dietetyki

Metaboliczne IQ - twój kod do zdrowia - opinie o książce

Co kupować, by jeść zdrowo. Shopping IQ
Agnieszka Pająk0
Okładka ksiązki - Co kupować, by jeść zdrowo. Shopping IQ

Nowa książka autorki bestsellera Metaboliczne IQ - twój kod do zdrowia! Czy zdrowe odżywianie jest drogie? Dlaczego czytanie składu na etykietach...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska