reklama

Marcin. Nie lubię tego!

Fuuu! Ale śmierdzi! Pewnie Tata znowu pichci warzywa. Marcin chyba wolałby już tartę z futrem pająka. To dziwne, u Buni i Dziadzia F. warzywa zawsze są lepsze. To dlatego, że oni są ,,warzywnymi oszustami" - ukrywają je pod tartym serem, we frytkach, a nawet w ciastkach! To jak, Marcin, masz ochotę na dokładkę?

Marcin ma cztery i pół roku. Lubi cukierki, dinozaury, budowanie fortów z poduszek i gry komputerowe. Ma młodszą siostrę Zojkę. Jego tata jest nauczycielem, który uwielbia spędzać czas w domu, gotując dla swojej rodziny. Mama Marcina pracuje przez wiele godzin w dużej firmie zajmującej się ochroną środowiska.

Jak każde dziecko dorastające w bieżących czasach Marcin zastanawia się nad małymi i dużymi rzeczami, które wpływają na jego codzienne życie od okropnego smaku warzyw po ekologię.

Marcin interesuje się wszystkim, co go otacza, i zadaje mnóstwo pytań. Tego, co sam się nauczył, bardzo chętnie uczy też swojego wiernego towarzysza Królika.

Marcin to młody bohater, który pomoże małym czytelnikom i ich rodzicom rozwiązywać codzienne problemy.

Informacje dodatkowe o Marcin. Nie lubię tego!:

Wydawnictwo: ToTamto
Data wydania: 2023-06-14
Kategoria: Inne
Tytuł oryginału: JAIME PAS!

Kup książkę Marcin. Nie lubię tego!

Marcin. Nie lubię tego! - opinie o książce

Avatar użytkownika - klaudyna96
klaudyna96
Przeczytane:2023-12-18, Ocena: 5, Przeczytałem,

Czy warzywa muszą być zmorą dzieci? Niekoniecznie! Owszem, gdy przygotowuje je tata Marcina, są okropne, ale sprawa wygląda zgoła inaczej, kiedy przemycają je w posiłkach babcia i dziadek! ,,Marcin. Nie lubię tego!" to kolejna historia z życia małego dziecka, która może pomóc w rozumieniu i akceptowania świata innym maluchom.

Książki o przygodach chłopca są bogato ilustrowane, a treść przystępna i zawsze pouczająca. Z pewnością sprawią frajdę niejednemu dziecku. Seria jest zdecydowanie ciekawą alternatywą dla innych - czasami bardziej popularnych - opowiadań dla maluchów.

Carine Hinder stworzyła bardzo ciekawą serię książek o chłopcu imieniem Marcin. Skierowana jest głównie dla najmłodszych czytelników. Jej książki bawią i uczą. Idealnie nadają się na wieczorne czytanie.
Trzecia książka z serii "Till The Cat" pod tytułem "Nie lubię tego!" idealnie nadaje się dla każdego niejadka. Mam takiego jednego w domu. Rodzice naszego małego bohatera również mają takiego małego niejadka w domu. Tata Marcina nie potrafi sobie z tym poradzić. Jak sobie radzą z wnuczkiem Bunia i Dziadzia F.? Dlaczego u nich w domu je dosłownie wszystko, a w domu tak wybrzydza? Poznajcie sposób dziadków Marcina na niejadka i wprowadźcie je w życie, o ile już tego nie robicie.
Dzieci, warto jeść owoce i warzywa, ponieważ zawierają mnóstwo witamin.
Bardzo dobra historia z morałem.
Polecamy.
Ps.
Na uwagę zasługują również cudowne ilustracje stworzone przez samą autorkę, Carine Hinder.

Avatar użytkownika - ktomzynska
ktomzynska
Przeczytane:2023-07-10, Ocena: 5, Przeczytałem,

,,Marcin. Nie lubię tego" to książeczka idealna na każdego niejadka, który wzbrania się przed jedzeniem warzyw i próbowaniem nowych smaków. Autorka w tej części delikatnie uświadamia dzieciom, że nie można czegoś nie lubić skoro jeszcze się czegoś nie spróbowało.

Po raz kolejny Carine Hinder urzekła mnie swoją prostotą i pomysłowością jak pomóc rodzicom z małymi brzdącami, które mają opory przed próbowaniem czegoś nowego. Za sprawą czteroletniego Marcina i jego rodziny uświadamia maluchom, że nie każdy musi wszystko lubić, ale i nie wszystko musi ładnie pachnieć, aby dobrze smakować. Zwraca także uwagę na to, że może czasami warto zaprosić dziecko do wspólnego gotowania. Polecam książeczkę z czystym sumieniem! ?

Marcin. Pora spać
Carine Hinder0
Okładka ksiązki - Marcin. Pora spać

Niech żyją dorosłe wieczory! W takie wieczory można się później położyć. Szkoda, że nie da się tego robić częściej! Marcin jest gotów na wszystko, żeby...

Marcin. Zaginiony pluszak
Carine Hinder0
Okładka ksiązki - Marcin. Zaginiony pluszak

Katastrofa! Zaginął Królik! Marcin jest pewien, że rano był jeszcze na miejscu. Nieważne, superMarcin wszczyna śledztwo. Królika na pewno zabrała Zojka...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung