Lisek i Prosiaczek z niezakręconym ogonkiem. Bieg z zagadkami

Bieg z zagadkami

Czy na drzewie mieszka sowosójka? Czy w lesie rosną margaryniaki? Jak odróżnić zajęczy bobek od czekoladki? Lisek i Prosiaczek z niezakręconym ogonkiem biorą udział w biegu z zagadkami i muszą sobie poradzić z tymi trudnymi pytaniami. Warto, bo na zwycięzców czeka wyjątkowa nagroda. Przekonajcie się, czy Liskowi i Prosiaczkowi uda się ją zdobyć!

Bieg z zagadkamito kolejna - po Leśnej gazeciei Kawiarence pod Ptasim Ogonem- książka norweskiej serii o Lisku i Prosiaczku z niezakręconym ogonkiem.

Niezwykłe i pełne łobuzerskiego humoru historie napisane przez Bjorna F. Rorvika współgrają ze śmiesznymi i szalonymi ilustracjami Pera Dybviga. Poznajcie Liska i Prosiaczka z niezakręconym ogonkiem!

Bjorn F. Rorvik

Jeden z najbardziej uznanych i najchętniej czytanych w Norwegii autorów literatury dziecięcej, wielokrotnie nagradzany za historie zabarwione zwariowanym humorem i pełne nadzwyczaj oryginalnych pomysłów, wspaniałe do czytania na głos i po cichu przez czytelników w każdym wieku.

Per Dybvig

Malarz, grafik, autor animacji oraz jeden z najwyżej cenionych norweskich ilustratorów literatury dziecięcej. Artysta nagradzany i wystawiany. Jego ilustracje pełne są humoru i rzadkiej, niemal dziecięcej siły wyrazu.

Iwona Zimnicka

Od lat tłumaczy literaturę duńską i norweską. Przełożyła pokaźną liczbę tytułów, od serii kryminałów Jo Nesbo po osławioną Moją walkę Karla Ove Knausgarda. W 1996 roku zdobyła Nagrodę im. Janusza Korczaka polskiej sekcji IBBY za tłumaczenie Przepowiedni DżokeraJosteina Gaardera oraz otrzymała Royal Norwegian Order of Merit, przyznany przez króla Haralda V.

Informacje dodatkowe o Lisek i Prosiaczek z niezakręconym ogonkiem. Bieg z zagadkami:

Wydawnictwo: DrugaNoga
Data wydania: 2020-03-11
Tytuł oryginału: Rebuslpet

Tagi: Dzieci od ok. 5 lat

Kup książkę Lisek i Prosiaczek z niezakręconym ogonkiem. Bieg z zagadkami

Lisek i Prosiaczek z niezakręconym ogonkiem. Bieg z zagadkami - opinie o książce

Lisek i Prosiaczek z niezakręconym ogonkiem. Prosialdo
Bjrn F. Rrvik0
Okładka ksiązki - Lisek i Prosiaczek z niezakręconym ogonkiem. Prosialdo

Szykujcie się na mecz piłki nożnej z udziałem Liska i Prosiaczka!   Lisek i Prosiaczek grają w piłkę na Lisiej Polanie. Ale kiedy Lisek prowadzi 5-0...

Lisek i prosiaczek (#4). Kropkoza
Bjrn F. Rrvik0
Okładka ksiązki - Lisek i prosiaczek (#4). Kropkoza

Prosiaczek z zakręconym ogonkiem ma kaszel. Czyżby poważnie zachorował? Na szczęście o zapaleniu fumfa, leczniczej herbatce ze ślimaków, naparze...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski