Lepiej być mądrym i bogatym: Co o pieniądzach każdy wiedzieć powinien

Od czasów Fenicjan pieniądze stawały się stopniowo nieodzowną częścią życia człowieka. Dziś ich ciągła obecność jest jak powietrze. Nie da się bez nich żyć, a ich niedostatek nie zwiastuje niczego dobrego. Dlatego tak samo jak o powietrzu o pieniądzach każdy z nas powinien wiedzieć jak najwięcej.

Ale skąd czerpać wiarygodne informacje na tak delikatny temat, jakim są pieniądze? W wielu przypadkach jest to temat tabu. Niektórzy twierdzą, że o pieniądzach nie wypada rozmawiać w pracy, przy stole, w podróży. Wiele osób czerpie swoją wiedzę z doświadczeń rodziców. Jednak nasi rodzice żyli w zupełnie innych czasach, często w zupełnie innych warunkach ekonomicznych. Dlatego tak ważne jest, by swoją wiedzę na temat finansów czerpać z odpowiednich źródeł.

Książka, którą właśnie trzymasz w ręku, jest takim źródłem. Możesz jej zaufać w sprawach związanych z pieniędzmi, ponieważ ta książka nie jest ani bankierem, ani rodzicem, ani nauczycielem biologii. Ta książka to praktyczny poradnik, który ma na celu pomóc odnaleźć się każdemu z nas w zielonym gąszczu pieniędzy.

W tej książce zobaczysz, usłyszysz i poczujesz jak traktować pieniądze, by je do siebie przyciągnąć. Dowiesz się też:

Jak wyznaczać i osiągać osobiste cele finansowe. Jak raz na zawsze pozbyć się kredytów. Jak zapewnić sobie godziwą emeryturę. Jak inwestować w czasach kryzysu. Jak oszczędzać w prosty i przyjemny sposób.

Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają. Ale z całą pewnością dają Ci możliwości. Mając pieniądze, masz wybór. Dlatego niezmiernie ważne jest, abyś nie rezygnował z szans, jakie daje Ci życie. Przecież masz je tylko jedno. Osiągnięcie dużych zysków jeszcze nigdy nie było tak łatwe jak teraz. Rozwój gospodarki wolnorynkowej i internetu sprawił, że nie ruszając się z domu, można korzystać z najlepszych inwestycji z całego świata. Ty też masz ogromne szanse na odniesienie sukcesu finansowego. Musisz tylko wiedzieć, co należy zrobić.

Informacje dodatkowe o Lepiej być mądrym i bogatym: Co o pieniądzach każdy wiedzieć powinien:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2012 (data przybliżona)
Kategoria: Ekonomia

Kup książkę Lepiej być mądrym i bogatym: Co o pieniądzach każdy wiedzieć powinien

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung