KARNEVAL: TOM 9

Okazuje się, że bransoleta ma niezwykła moc, dzięki której Nai wraz z Karoku zostają przeniesieni w nieznane im miejsce. Gareki, aby mieć czas na poszukiwanie Naia, postanawia opuścić szkołę. Nie wie, że postawi go to przed bardzo trudnym wyborem.

Informacje dodatkowe o KARNEVAL: TOM 9:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2018-10-25, Ocena: 4, Przeczytałem,

KAROKU WRACA?

Akcja "Karnevala" co prawda nie wchodzi w ostateczną fazę, bo w końcu przed nami jeszcze dobrych kilkanaście tomików, ale osiąga punkt, w którym powoli istotne rzeczy zaczynają znajdować swoje wyjaśnienie. Dzięki temu całość nabiera tempa i na nowo rozpala czytelniczą ciekawość. Do tego wszystkie dotychczasowe elementy zostały zachowane, więc zabawa jak zwykle jest przednia i wciągająca.

Gdy Karoku założył swoją dawną bransoletkę, coś się stało. Jej uwolniona moc przeniosła gdzieś jego i Naia, a wiedząc, że coś niedobrego dzieje się z przyjaciółmi Gareki postanawia opuścić szkołę. Niestety dowiaduje się, że jeśli ruszy im z pomocą, zostanie raz na zawsze wyrzucony z placówki, która chce tylko jednego – zupełnego posłuszeństwa jej uczniów.
Tymczasem Nai i Karoku trafiają do miejsca, które może być dla nich bardzo niebezpieczne. Z pomocą przychodzi im pewna kobieta, ale to nie rozwiązuje problemu. Gdy Karoku zaczyna przypominać sobie rzeczy z własnej przeszłości, okazuje się, że nie tylko oni dwaj trafili tutaj. Jednocześnie także członkowie CYRKU są w drodze, by zażegnać kryzys. Do czego jednak to wszystko doprowadzi? Czy wróci „stary” Karoku? I jakie jeszcze sekrety skrywa ten chłopak?

Całość recenzji na moim blogu: https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2018/10/karneval-9-touya-mikanagi.html

Karneval 6
Touya Mikanagi0
Okładka ksiązki -      Karneval 6

„Niedługo mnie zabiją” takie słowa usłyszał Nai z ust Karoku. CYRK przygotowuje atak na Dymną Rezydencję. W trakcie walki Gareki i Nai dowiadują się…...

Karneval 5
Touya Mikanagi0
Okładka ksiązki -      Karneval  5

Jiki na rozkaz Tsukitachiego na jakiś czas przyłącza się do Statku Drugiego i wraz z resztą załogi udaje się do miasta Vantnam. Hirato ma do załatwienia...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung