George i Harold znów wpakowali się w kłopoty. Melvin Sneedly - szkolny superprymus -  postanawia się na nich zemścić za wszystkie ich głupie dowcipy. Pracując nad swoim kolejnym wynalazkiem, zamiast superchłopaka konstruuje  Zasmarkanego Cyborga! Czy majtasowa moc obezwładni  oślizłego potwora, czy też gigantyczny gil zaleje cały świat?

Informacje dodatkowe o Kapitan Majtas. Wielka bitwa z zasmarkanym cyborgiem, część 1. Noc obrzydliwych glutów z nosa. Tom 6:

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2017-11-08

Kup książkę Kapitan Majtas. Wielka bitwa z zasmarkanym cyborgiem, część 1. Noc obrzydliwych glutów z nosa. Tom 6

Kapitan Majtas. Wielka bitwa z zasmarkanym cyborgiem, część 1. Noc obrzydliwych glutów z nosa. Tom 6 - opinie o książce

Przygody Kapitana Majtasa
Dav Pilkey0
Okładka ksiązki - Przygody Kapitana Majtasa

George i Harold założyli wydawnictwo „Domek na Drzewie”, gdzie stworzyli niezwykły komiks, w którym występuje Kapitan Majtas. Ten superbohater...

Komu bije dzban
Dav Pilkey0
Okładka ksiązki - Komu bije dzban

SuperKumple wyłażą ze skóry, by pomóc DogManowi wyzbyć się złych nawyków. Gdy jego obsesje przeistaczają się w lęki, nagle pojawia...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski