Kapitan Majtas 12. Kapitan Majtas i sensacyjna saga i Sir Śmierdzisławie

Ostatni tom z bestsellerowej serii, entuzjastycznie przyjętej przez polskich czytelników.
Przyszłość całej ludzkości znowu jest w rękach George'a i Harolda, oraz ich sobowtórów, Wczorajszego George'a i Wczorajszego Harolda!

George, Harold oraz ich sobowtóry, Wczorajszy George i Wczorajszy Harold, wpadli na świetny pomysł. Dwóch z nich idzie do szkoły, a pozostała dwójka siedzi sobie w domku na drzewie i całym dniami gra na konsoli. A potem się zamieniają! Tymczasem w mieście Piqua coś zaczyna cuchnąć, a śmierdzi gorzej niż nie wyprane skarpety po lekcji wuefu. Nauczyciel chłopców, podły pan Meaner, wynalazł metodę kontroli umysłu, która zamienia uczniów w posłuszne i chętne do nauki, idealne dzieci. I teraz przyszłość całej ludzkości znowu jest w rękach George'a i Harolda, oraz Wczorajszego George'a i Wczorajszego Harolda!

Informacje dodatkowe o Kapitan Majtas 12. Kapitan Majtas i sensacyjna saga i Sir Śmierdzisławie:

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2018-07-11

Kup książkę Kapitan Majtas 12. Kapitan Majtas i sensacyjna saga i Sir Śmierdzisławie

Kapitan Majtas 12. Kapitan Majtas i sensacyjna saga i Sir Śmierdzisławie - opinie o książce

Na przekór. Superkot. Klub komiksowy. Tom 3
Dav Pilkey0
Okładka ksiązki - Na przekór. Superkot. Klub komiksowy. Tom 3

Klub komiksowy rozwija się w różnych kierunkach! Naomi, Melvin i rodzeństwo próbują znaleźć swój cel. Naomi wpada na pomysł szybkiego wzbogacenia się,...

Dogman 4. Dogman i Superkot
Dav Pilkey0
Okładka ksiązki - Dogman 4. Dogman i Superkot

Psiakostka, Dogman wraca i to nie sam! Najlepszy przyjaciel człowieka i najgorszy wróg złoczyńców dobrał sobie super-futer-kotka za pomocnika...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz