Jezus jako terapeuta. Uzdrawiająca moc przypowieści

W swej książce Anselm Grün pokazuje, jak Jezus leczy ludzi za pomocą przypowieści, słów i spotkań. Otwiera On przed nami nasze wewnętrzne sanktuarium, w którym możemy dostąpić uzdrowienia. Słowa Jezusa ukazują nam sposoby radzenia sobie z trudnymi doświadczeniami naszego życia dzięki rozważaniu dobroczynnych przypowieści, historii uzdrowień i szczególnych wersetów Pisma Świętego. W spotkaniu z Nim możemy odnaleźć inny własny wizerunek, poznać lepiej samych siebie..

Dzięki nowemu spojrzeniu na ewangeliczne przypowieści i uzdrowienia ludzi przez Jezusa będziemy w stanie doświadczyć siebie samych w inny sposób – jako osoby zdrowsze, bardziej wolne, obdarzone większą nadzieją i silniejsze.

Rozważania A. Gruna to książka ważna, dobra i inspirująca, książka, do której można wielokrotnie powracać.

O. Anselm Grün (ur. 1945) – mnich i szafarz opactwa benedyktynów Münsterschwarzach w Niemczech. W swych licznych książkach oraz w prowadzonych sesjach i prelekcjach podejmuje tematy związane z ludzkimi problemami i pytaniami duchowymi. Ceniony jest przez wiele osób jako duszpasterz i kierownik duchowy. Należy do najpoczytniejszych współczesnych autorów chrześcijańskich.

Informacje dodatkowe o Jezus jako terapeuta. Uzdrawiająca moc przypowieści:

Kup książkę Jezus jako terapeuta. Uzdrawiająca moc przypowieści

Jezus jako terapeuta. Uzdrawiająca moc przypowieści - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2013-04-18,
Bardzo wartościowa książka. Autor bardzo dokładnie wyjaśnia sens i przesłanie przypowieści, spędziłam miłe chwile dzięki lekturze tej książki. Oby więcej takich pozycji.
Chciałabym przeczytać książkę autorstwa: Anselm Grün -"Jezus jako terapeuta. Uzdrawiająca moc przypowieści." Wiem dobrze, jak ważne są Słowa Jezusa zawarte w Biblii /np. w przypowieściach/, jak również ich znaczenie i sens. Te Słowa są skierowane do każdego z nas. Dowiedziałam się z krótkiego opisu w Necie /przy książce/, że czytając książkę Anselm Grün, można uświadomić sobie pojęcie, wartość Słów pochodzących z Biblii i doświadczyć osobiście Ich oddziaływania w życiu.
Szczerbata śmierć
Arkady Saulski