Babcia Grażyna wyrusza w podróż! Jano i Wito wręczają jej towarzysza wyprawy - żabę Andrzeja.

Babcia Grażyna wysyła wnukom listy z podróży - opisuje żyrafy w Afryce, zajada ryż w Azji, dociera nawet do Australii i Ameryki. Jaka odważna babcia! Podróż babci Grażyny i żaby Andrzeja to książka, która nie tylko pomoże nieco starszym dzieciom ćwiczyć wymowę głoski ,,ż", ale przypomni już zapomnianą sztukę pisania listów.

,,Jano i Wito uczą mówić" to seria idealna do wspólnego czytania - dorosły czyta tekst, a dziecko odgaduje wyrazy z daną głoską, które są przedstawione za pomocą obrazków.

Książka przeznaczona dla starszych przedszkolaków i wczesnych szkolniaków.

Informacje dodatkowe o Jano i Wito uczą mówić. Jano i Wito uczą mówić Ż. Podróż babci Grażyny i żaby Andrzeja:

Wydawnictwo: Mamania
Data wydania: 2024-11-27

Tagi: Książeczki dla niemowląt Książki interaktywne oraz książki aktywizujące Dzieci od ok. 3 lat

Kup książkę Jano i Wito uczą mówić. Jano i Wito uczą mówić Ż. Podróż babci Grażyny i żaby Andrzeja

Grosz na szczęście. Jano i Wito uczą mówić SZ
Wiola Wołoszyn0
Okładka ksiązki -  Grosz na szczęście. Jano i Wito uczą mówić SZ

Jano i Wito, do tej pory znani z bestsellerowych książek kartonowych dla najmłodszych czytelników, teraz w nowej odsłonie! Wito pierwszy raz idzie do...

JANO I WITO UCZĄ MÓWIĆ. RÓŻOWY ROWER
Wiola Wołoszyn 0
Okładka ksiązki - JANO I WITO UCZĄ MÓWIĆ. RÓŻOWY ROWER

Jano i Wito, do tej pory znani z bestsellerowych książek kartonowych dla najmłodszych czytelników, teraz w nowej odsłonie! „Różowy...

Jak (nie) zostać królową
Katarzyna Redmerska ;