Jano i Wito nad morzem

Nowa seria z uwielbianymi przez dzieci bohaterami, którzy mierzą się z wyzwaniami dnia codziennego. Jano i Wito jadą nad morze. To wspaniała przygoda! Mnóstwo piasku do zabawy, wody do kąpieli, a tata przygotował jeszcze niespodziankę! Na plaży można zjeść lody i kukurydzę, a potem zbierać muszelki i bursztyny. Obejrzymy też zachód słońca z latarni morskiej. To będzie dobry dzień! ,,Jano i Wito nad morzem" to książka, która nie tylko oswoi dzieci z plażą, ale i nauczy podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Informacje dodatkowe o Jano i Wito nad morzem:

Wydawnictwo: Mamania
Data wydania: 2024-07-10

Tagi: Publikacje dla najmłodszych książeczki obrazkowe i aktywizujące Książeczki obrazkowe dla dzieci Książeczki dla niemowląt Książki interaktywne oraz książki aktywizujące Dzieci od ok. 3 lat

Kup książkę Jano i Wito nad morzem

Jano i Wito nad morzem - opinie o książce

Avatar użytkownika - anatomiaemocji
anatomiaemocji
Przeczytane:2024-07-11, Ocena: 6, Przeczytałam,

Jak morze to w Polsce czy za granicą?

Ja co roku odwiedzam nasz ukochany Bałtyk. Mamy swoje ulubione miejsca, hotel, lodziarnię i oczywiście miejsce na plaży🌞 uwielbiam szum morza, spacery po plaży i zachody słońca🌞

I o ile ja mogłabym nad tym morzem robić wielkie NIC 😁 tak z dziećmi nie da rady 😂

Torba wypełniona po brzegi, co by się dzieci nie nudziły.

I o ile z braku pożywienia na plaży jeszcze nikt nie umarł to z nudów można 😂

W końcu kto nie słyszał okrzyków powtarzanych później przez dzieci do końca pobytu: "gotowana kukurydza, popcorn, orzeszki w karmelu, lody..."

Z nudów zaczynałoby się marudzenie, a tego nikt nie chce w trakcie odpoczynku.

Dlatego też o torbie z zabawkami zapomnieć nie można. A w tej magicznej torbie oczywiście zestaw małego ogrodnika: grabki, łopatki, wiaderka, konewka, kapelusz, kocyk, bidony z wodą, pojemniki na pamiątki. Bo przecież najlepsze pamiątki to te znalezione głęboko pod powierzchnią 😁 kamyczki, muszelki, patyczki, piasek, woda😂

I jak się okazuje w drodze powrotnej torba ta, jest podobna do worka Mikołaja, nie ma dna i uszy od ciężaru się uginają 😂

Jano i Wito wcale się od nas w tej wyprawie nie różnią🌞 mają torby wypełnione po brzegi, pomysły na cudownie spędzony czas i ochotę na oglądanie zachodu słońca 🌞

Tata dzieciaków do tej wielkiej wyprawy przygotował się jak należy🌞 i zrobił im nawet małą niespodziankę 🌞

A przy okazji można spotkać znajomych i spędzić wspólnie przyjemne chwile🌞

Kto ma ochotę spędzić z nimi dzień na plaży i sprawdzić niezbędnik małego podróżnika?

JANO I WITO UCZĄ MÓWIĆ. RÓŻOWY ROWER
Wiola Wołoszyn 0
Okładka ksiązki - JANO I WITO UCZĄ MÓWIĆ. RÓŻOWY ROWER

Jano i Wito, do tej pory znani z bestsellerowych książek kartonowych dla najmłodszych czytelników, teraz w nowej odsłonie! „Różowy...

Jano i Wito uczą mówić CZ. Czerwona czapka
Wiola Wołoszyn0
Okładka ksiązki - Jano i Wito uczą mówić CZ. Czerwona czapka

Jano i Wito, do tej pory znani z bestsellerowych książek kartonowych dla najmłodszych czytelników, teraz w nowej odsłonie! Podczas lepienia bałwana chłopcy...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski