Jak wychować nastolatka. Poznaj metody najszczęśliwszych ludzi na świecie

Skorzystaj z doświadczeń Duńczyków, którzy w jakiś wspaniały, naturalny sposób dogłębnie rozumieją, jak wychowywać pewne siebie, zdolne do podejmowania wyzwań i zdrowe nastolatki z charakterem.

Iben Dissing Sandahl, duńska matka i psychoterapeutka, dzieli się osobistymi i zawodowymi doświadczeniami:

- jak nie tracić nerwów, gdy nasze dzieci mają naście lat,

- jak wychowywać dzieci,aby były zrównoważone i odporne na niepowodzenia,

- co sprawia, że duńskie nastolatki wychodzą z wczesnej młodości mniej więcej bez szwanku, mimo że noszą w sobie wszystkie aspekty bycia nastolatkiem, jak wszystkie inne.

Głęboko przemyślany poradnik dla rodziców, który zachęca do zastanowienia się nad sobą i dostarcza pożytecznych rad co do tego, jak najlepiej stawić czoło codziennym wyzwaniom wychowawczym.

Informacje dodatkowe o Jak wychować nastolatka. Poznaj metody najszczęśliwszych ludzi na świecie:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2024-04-17
Kategoria: Medycyna i zdrowie
Tytuł oryginału: The Danish Way of Raising Teens

Tagi: Rodzina i zdrowie Rodzicielstwo - poradniki Opieka nad dzieckiem i wychowanie - poradniki

Kup książkę Jak wychować nastolatka. Poznaj metody najszczęśliwszych ludzi na świecie

Jak wychować nastolatka. Poznaj metody najszczęśliwszych ludzi na świecie - opinie o książce

Duński przepis na szczęście
Iben Dissing Sandahl0
Okładka ksiązki - Duński przepis na szczęście

Autorki książki próbują wyjaśnić, jak to się dzieje, że duńskie dzieci - i duńscy rodzice - są najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Przekazują nam wiedzę...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;