Jak upolować Drakulę

Kontynuacja bestsellerowej serii ,,Stalking Jack the Ripper". Wszyscy, którzy uwielbiają Thomasa i Audrey Rose, a zwłaszcza ich zaczepne dialogi, w tej książce pokochają ich na nowo!

W starym zamku księcia Włada Palownika, znanego jako Drakula, dochodzi do nietypowych zbrodni. Czyżby pojawił się naśladowca krwiożerczego władcy? A może zwyrodniały arystokrata powrócił między żywych?

Po odkryciu tożsamości Kuby Rozpruwacza ogarnięta rozpaczą i zgrozą Audrey Rose Wadsworth ucieka z Londynu, jak najdalej od koszmarnych wspomnień. Wraz z aroganckim, ale niezaprzeczalnie uroczym Thomasem Cresswellem jedzie do Rumunii, gdzie znajduje się jedna z najlepszych w Europie akademia medycyny sądowej. To tam mieszkał niegdyś upiorny morderca, legendarny Drakula - ten, którego rozsławiła niepohamowana żądza krwi.

Aby spełnić marzenie swojego życia, Audrey Rose mierzy się z nowym wyzwaniem. Musi poprowadzić śledztwo w sprawie dziwnie znajomych zagadkowych zabójstw, do których dochodzi na zamkowych korytarzach. To, co odkryje, obudzi do życia jej wszystkie najgorsze lęki.

Drewniany kołek wbity w serce ofiary.

Młoda pokojówka, z której ktoś wytoczył krew.

Ludzie mówią, że książę Drakula zmartwychwstał.

Ja twierdzę, że powinniśmy bać się żywych, nie umarłych.

Informacje dodatkowe o Jak upolować Drakulę:

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2022-11-09
Tytuł oryginału: Hunting Prince Dracula

Kup książkę Jak upolować Drakulę

Jak upolować Drakulę - opinie o książce

"Płonące pochodnie były równo rozmieszczone w całym westybulu, a ciemne krokwie pod sufitem i belki przy drzwiach kojarzyły mi się z poczerniałymi dziąsłami. Dopadła mnie natrętna myśl, że ten zamek lubi chłonąć świeżą krew, podobnie jak jego dawny właściciel lubił ją przelewać". Transywalnia roku 1888. Mroczny Castelul Bran i Braszow, gdzie legenda hrabiego Draculi wciąż jest żywa, podsycana serią tajemniczych morderstw. Czy może być coś lepszego? Absolutnie nie. Ta część przygód Audrey Rose i Thomasa jest jeszcze lepsza niż poprzednia. Mroczna, krwista, pełna emocji i trzymająca w napięciu od pierwszych słów do ostatniej kropki. Z niecierpliwością czekam na tom III a "Jak upolować Draculę" trafią do mojej topki i zostaje moja książką stycznia.
Avatar użytkownika - Braxi
Przeczytane:2023-01-13, Ocena: 5, Przeczytałam, 2023, E-booki, Fantasy,
Królestwo Nikczemnych
Kerri Maniscalco0
Okładka ksiązki - Królestwo Nikczemnych

Babka była sycylijską wiedźmą. Wnuczka, by pomścić śmierć siostry, jest gotowa na pakt z samym diabłem Bliźniaczki Vittoria i Emilia wychowały się w...

Tron Upadłych
Kerri Maniscalco0
Okładka ksiązki - Tron Upadłych

Grzesznik. Złoczyńca. Nikczemnik. Książę Zazdrości ma wiele przydomków. Nigdy nie był święty, ale gdy otrzymał zaproszenie do tajemniczej, śmiertelnie...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz