reklama

Jak przytulić jeżozwierza. Proste sposoby kochania trudnych ludzi

Ta książka jest potężnym narzędziem.

Narzędziem do tego stopnia potężnym, że jeśli zastosujecie zawarte w niej zalecenia, skieruje was na drogę prowadzącą ku harmonii, empatii i lepszemu życiu.

Jeśli wasze osądzające kolce kłują was do środka, ta książka pomoże wam w akceptacji siebie. Jeśli inni budzą w was gniew, raniąc i prowokując, to przedstawione tutaj strategie umożliwią wam odzyskanie spokoju ducha i wewnętrznej harmonii. A jeśli popełniacie błąd, pozwalając, by inni was ranili, mądrość tej książki pokaże wam, jak nie brać wszystkiego do siebie!

Jak przytulić jeżozwierza pomoże wam odmienić życie. Na lepsze.

Autorka przedmowy, Dr Debbie Joffe Ellis, jest licencjonowaną psycholożką oraz konsultantką do spraw zdrowia psychicznego. Specjalizuje się w Rational Emotional Behavior Therapy (REBT - terapia racjonalnego zachowania emocjonalnego). Prowadzi gabinet w Nowym Jorku oraz prowadzi warsztaty i seminaria w całych Stanach Zjednoczonych oraz za granicą.

Informacje dodatkowe o Jak przytulić jeżozwierza. Proste sposoby kochania trudnych ludzi:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2024-08-13
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: How to Hug a Porcupine: Easy Ways to Love the Difficult People in Your Life

Tagi: Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty

Kup książkę Jak przytulić jeżozwierza. Proste sposoby kochania trudnych ludzi

Jak przytulić jeżozwierza. Proste sposoby kochania trudnych ludzi - opinie o książce

Avatar użytkownika - dianawiszniewska
dianawiszniewska
Przeczytane:2024-08-14, Ocena: 5, Przeczytałam,

Książka plasterek na duszę. Myślę że każdy z nas zna jakiegoś jeżozwierza, czyli osobę która jest trudna, często narzeka lub wręcz atakuje. Być może w pewnych sytuacjach sami reagujemy jak ten jeżozwierz. Książka ta w miłych przyjaznych i bardzo przejrzystych krokach opisuje co działa w kontaktach z takimi osobami. Rady są wytłumaczone i dzięki temu zaczynamy dostrzegać całą sytuację i tego jeżozwierza, który reaguje w ten a nie inny sposób gdyż takie jest jego doświadczenie. Oprócz rad mamy rady jak współgrać z taką osobą gdy się z nią pracuje, lub gdy jest naszą rodziną. To taka książka którą czyta się w jeden dzień a ilość rad podanych na tacy jest zaskakująca. To zdecydowane wsparcie dla tych, którzy mają kłopot w relacjach z trudnymi ludźmi.

Królik kontra Małpa i legion zagłady. Tom 3
Okładka ksiązki - Królik kontra Małpa i legion zagłady. Tom 3

Trzeci tom przygód leśnych zwierzątek, które nie mogą zaznać spokoju, odkąd pewna przemądrzała Małpa spadła z nieba w kapsule kosmicznej i zaczęła szarogęsić...

Neapol,Kalabria i Półwysep Gargano [Pascal Lajt]
Okładka ksiązki - Neapol,Kalabria i Półwysep Gargano [Pascal Lajt]

Gdzie drzemie groza? Co zakazano w Rivello? Co trzeba zjeść będąc w mieście? Największym miastem i jednocześnie stolicą Kampanii jest Neapol...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung