Gwiazdor

Co się może wydarzyć, kiedy dwoje ludzi z różnych światów spotka się w Bieszczadach

Miłość, namiętność i rock!

Maciej Cichosz to wokalista rockowego zespołu Pornstar. Typowy bad boy, który lubi kobiety i alkohol.

Alicja Stefanik jest ginekologiem. Ma narzeczonego, wybitnego kardiochirurga, a w planach ślub oraz dzieci.

Bohaterowie spotykają się na weselu Róży i Borysa, wspólnych znajomych, a potem lądują w małej chatce w samym sercu Bieszczad.

Jak potoczą się ich losy Czym jest prawdziwa miłość i co warto dla niej poświęcić

Wciągająca od pierwszej strony, odważna i piekielnie seksowna. Najnowsza powieść Niny rozpala do czerwoności. Jeśli lubicie niegrzecznych mężczyzn w rockowym wydaniu, ta pozycja na pewno Was zadowoli. Gorąco polecam! - Mia Hamilton

Po" Niegrzecznej "przyszedł czas na "Gwiazdora" - zaskakującą i pełną napięcia historię, która wciąga od pierwszych stron. To obowiązkowa pozycja dla miłośników niebanalnych romansów z muzyką w tle. Polecam z całego serca - Wasza madziara.malfoy ,Magdalena Spirydowicz

Informacje dodatkowe o Gwiazdor:

RECENZJA

🎸"GWIAZDOR"🎸

AUTOR: NINA KELLER

Wydawnictwo WasPos

Miłość, namiętność i rock!

"Teraz tylko jedno wydarzenie, jedna mała iskra, a mógł wybuchnąć pożar, którego nikt nie ugasi."

"GWIAZDOR" to bardzo lekka historia z niebanalnym romansem, pełna namiętność, dobrego rocka i nieoczekiwanych zwrotów akcji, która szalenie wciąga.
Książka przeczytałam jednego wieczoru i spędziłam z nią wyjątkowo miło czas, naprawdę czyta się zaskakująco szybko.
Autorka stworzyła ciekawą fabułę, w której porusza trudne tematy, jak przemoc  fizyczna i psychiczna, uzależnienia i toksyczne relacje, pokazuje demony przeszłości, które są  mocno zakorzenione w duszy i  trzeba z nimi żyć a przede wszystkim zmierzyć się z nimi.

Książka napisana jest z perspektywy głównych bohaterów Alicji i Cichego, dzięki temu możemy poznać ich bliżej, spojrzeć ich oczami na to co się dzieje i poczuć ich emocje i to, co czują.

Bohaterowie świetnie wykreowani, wyraziści, pełni sprzeczności i są z dwóch różnych światów. Bardzo ich polubiłam

Wyjazd w Bieszczady to moment przełomowy w życiu głównych postaci, który zmieni ich życie.

Alicja Stefanik jest młodą, ambitną panią ginekolog, która jak by się wydawało, ma poukładane życie. Narzeczony, wspólny kąt i praca marzeń, jednak to okazało się ułudą. Wszystko podporządkowywała pod dyktando Norberta i on dzień po dniu przejmował kontrolę nad jej życiem i powoli niszczył ją.
Narzeczony okazuje się być człowiekiem, którego tak naprawdę nie znała, pokazał jej całkowicie inną twarz, której się przestraszyła.

Maciej Cichosz wokalista rockowego zespołu Pornstar.
Niespokojna dusza zatracająca się w muzyce, kiedy grał,  stawał się niewolnikiem tłumu i rocka płynącego w jego żyłach.
Dziewczyny go uwielbiały i ciągnęły do niego jak pszczoły do nektaru. Kochał ten sport jak muzykę, ale  to muzyka była jego jedyną wierną kochanką. Nie nadaje się do związków.
Zmaga się ze swoimi demonami, które wciąż wypływają na powierzchnię.

Alicja i Cichy spotykają się na weselu w Bieszczadach u Borysa i Róży.
To wesele będzie początkiem, a zarazem przełomowe dla nich. Dzieli ich wszystko, ponieważ pochodzą z różnych światów, ale wzajemne przyciąganie i chęć oderwania się od wszystkiego, sprawia,  że lądują razem gdzieś pośrodku lasu.

-Czy związek lekarki i  piosenkarza ma szansę?
-Czy dadzą sobie szansę na miłość?
-Czy ten ogień ich spali?
-Czy Alicja pozna prawdziwą twarz Macieja?
-Jak zmieni się ich życie?

Polecam. ❤️🔥🎸

Dziękuję bardzo autorce i wydawnictwu za egzemplarz do recenzji.

Avatar użytkownika - brunetkabooksrec
brunetkabooksrec
Przeczytane:2023-04-14, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

Lubicie niegrzecznych rockmanów?
Sięgnijcie po "Gwiazdora", a doznacie niezapomnianych emocji i wrażeń.

Główna bohaterka 34-letnia Alicja Stefanik pracuje jako ginekolog. Jest zaręczona z wybitnym i sławnym kardiochirurgiem. Wkrótce okazuje się, że Nobert ukrywał swoje prawdziwe oblicze. Alicja po tym jak narzeczony okradł ją zrywa z nim i zaczyna nowe życie. Na weselu przyjaciółki w Bieszczadach poznaje charyzmatycznego Macieja Cichosza. Wokalista rockowego zespołu Pornstar to mężczyzna o mrocznej przeszłości. Jednak Alicję coś ciągnie do Macieja i wkrótce lądują w łóżku.
Co wyniknie z ich relacji?
Przekonajcie się sami.

"Gwiazdor" to krótka historia, która wciągnęła mnie już od pierwszej strony i trzymała w napięciu do samego końca. Ciekawa fabuła. Dynamiczna akcja. Nieoczekiwane i zaskakujące sytuacje. Cały czas coś dzieje się więc nie ma mowy o nudzie. Świetna kreacja bohaterów. Śledziłam ich losy z ogromną ciekawością. Autorka nie boi się poruszać ciężkich tematów. Przemoc psychiczna i fizyczna, toksyczny związek, nałogi i uzależnienie, które pociągają człowieka na dno. Autorka pokazuje, że demony przeszłości, które prześladują nas nigdy tak naprawdę nie opuszczą nas i musimy z nimi zmierzyć się. Natomiast kłamstwa i niedomówienia mogą zniszczyć wiele w naszym życiu. Autorka udowadnia nam , że nawet bezwzględny typ pod wpływem miłości może zmienić się na lepsze. Także to, że dla miłości warto zaryzykować i poświęcić się.
Będzie burzliwie, gorąco i emocjonalnie.
Lekka historia, która umili Wam wieczór.

Polecam!

BRUNETTE BOOKS

Avatar użytkownika - wesolamamusia
wesolamamusia
Przeczytane:2023-03-27, Ocena: 6, Przeczytałam,

Książka "Gwiazdor" Niny Keller jest niewielkich rozmiarów, bo ma zaledwie 234 strony i czyta się ją ekspresowo. Jednak historia opisana na kartkach tej książki nie należy do szablonowych.

Może niektórzy się ze mną nie zgodzą i powiedzą, że jest to kolejny romans, w którym on jest tym złym lub tym zbuntowanym, a ona tą dobrą czy może poukładaną. I po części jest to prawda. Jednak, historia opisana tutaj dla mnie jest niecodzienną historią, choćby dlatego, że główna bohaterka jest ginekologiem. No i trochę poznajemy tutaj tego świata ginekologicznego. A w książkach jakoś do tej pory nie spotkałam się, aby bohater był ginekologiem i jeszcze można było prawie namacalnie uczestniczyć w porodach. Szczerze, to aż moje porody mi się przypominały - a że 4 przeszłam, to mam co wspominać :) Dobra, wracając do książki :) Główna bohaterka - Alicja Stefaniak jak wspomniałam jest ginekologiem i na pierwszy rzut oka wydaje się, że ma poukładane życie. Bo ma pracę, która daje jej satysfakcję, ma narzeczonego z którym planuje swoje życie i razem mieszkają. Jednak nadchodzi taki moment, kiedy ten poukładany świat Alicji sypie się jak domek z kart.  Natomiast drugi główny bohater, to wokalista zespołu rockowego - Maciej Cichosz. Ten facet to typowy bad boy.  Jak sam nie raz wspomina w książce - sexu i alkoholu nigdy nie odmawia. Zapiera się, że żaden związek go nie interesuje, a małżeństwo i dzieci - to już kompletnie nie jego świat! Co się jednak stanie, jak ten bawidamek trafi na pewnej imprezie na Alicję? Czy poniosą ich wodze fantazji? A może Ala da mu kosza, bo przecież ona ma narzeczonego? Choć z drugiej strony - czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. ;)

"... pamiętaj, że każdy człowiek, którego spotykamy na drodze życia, uczy nas czegoś ważnego."

Oni obydwoje się tutaj nauczyli paru rzeczy. A jakich, to już sami doczytać musicie. Niemniej zdradzę Wam, że w tak cienkiej książeczce dostałam zajebistą historię. Nic nie jest tutaj przesadzone, nic nie podkolorowane, wszystko takie realne, takie normalne, życiowe bym powiedziała. Choć nie każdy z nas spotyka na imprezie gwiazdy rockowe ;) Jednak Alicje spotkało tutaj duże nieszczęście. Jest bardzo samodzielną i upartą kobietą, i nie chce nikogo prosić o pomoc. Jednak podoba mi się, że tak duże wsparcie ma w rodzinie. Bo Maciek nie miał tak cudownego życia jak Ala i pewne wydarzenia z przeszłości w nim ciągle siedzą. Co rzutuje na jego obecne zachowanie. Jak myślicie, czy w takim wypadku tych dwoje może połączyć jakieś głębsze uczucie? No i ewentualnie możemy się zastanowić czy te dwa tak różne światy: rockmena i pani doktor są w stanie się połączyć? Ta historia Was rozbawi, zaskoczy niejednokrotnie, pokaże, że ludzie potrafią się czasem nieźle maskować i mają dla każdego inne oblicze. No i są jeszcze trochę pikantne sceny, które w bardzo wysmakowany sposób przedstawiła autorka.  Naprawdę warto sięgnąć po tę lekturę. Ja polecam z całego serducha.

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-03-19, Ocena: 6, Przeczytałam,

W tej historii mamy bohaterów z dwóch różnych światów i przeszłością.Z jednej strony ułożona,pewna siebie kobietę i zwariowany mężczyzna,który kocha rozrywkę.
Nie wiem dlaczego,ale od początku polubiłam postać Maćka.Niby badboy,który kocha przygodny seks,a z drugiej strony zawsze mówił kobietom,że liczy się dla niego tylko zabawa.Jego pewność siebie i otwartość w niektórych momentach bardzo mnie zaskakiwała.
Alicja potrafiła pokazać pazurki,gdy została poniżona.Kobieta z pasja,która ją kocha i czerpie z tego radość.

Powieść jest lekką historię z pełna niespodziewanych zwrotów akcji.Czytając myślałam,że jest przewidywalna.Pomyliłam się ogromnie.W pewnym momencie byłam bardzo zaskoczona decyzjami bohaterów.Podejmując świadomą decyzje-staje się ona motorem do działań i zmian w swoim życiu.Dzięki postaciom drugoplanowym jest ciekawiej.W pamięć zapadła mi babcia Hela,która potrafiła powiedzieć swojemu wnukowi,to co myśli o nim.

Nie sposób zapomnieć o rewelacyjnym zespole rockowym Pornstar i ich członkach.Są zabawni i bezpośredni.
Odnajdujemy w lekturze determinację o używki i ponownie ich nie wzięcie,pomoc zagubionej siostrze i bycie lepszym mężczyzna.

Jeśli lubicie powieści z ciekawą fabuła i pewnymi siebie bohaterami to ta lektura jest dla Was.Gorąca polecam

„Kiedy dotknęłam jego dłoni, poczułam, że przeskakuje między nami niewidoczna iskra. Popatrzył na mnie tymi zielonymi, urzekającymi oczami. Byłam gotowa iść z nim do pokoju i pieprzyć się do upadłego. Przy nim zapomniałam o całym świecie…”

Dwoje totalnie różnych ludzi zafascynowanych sobą od pierwszego spojrzenia. Wesele, na którym się spotykają, wprowadza w ich poukładane, na swój sposób życie, niemały chaos.

Alicja, ginekolog, która, codziennie pomaga w pojawianiu się na świecie cudownych istotek, sama stara się o dziecko, ze swoim narzeczonym, zresztą, którego dziwne zachowanie, powoduje, że bliskie spotkanie z oczarowanym nią Cichym, liderem zespołu Pornstar, przeradza się w kilkudniowe szaleństwo.

Cichy, który w planach, ma przelecieć jakąś chętną młodą laskę, na milion sposobów, widząc Alicję, z lekka koryguje swoje plany, bo przecież on nigdy nie grzeje czyjegoś łóżka dwukrotnie.

Ale okazuje się, że…

Zafascynowani i zauroczeni sobą, nieudolnie próbują, aby ich czysto fizyczna relacja, nie poszła o krok dalej.

Jednak wspólnie spędzony czas, który oprócz niesamowitego seksu, toczą na rozmowach i górskich wędrówkach, prawdopodobnie może przekreślić ich początkowe założenia.

Ale czy zdemoralizowany, napalonymi laskami, kochający dobrą zabawę i mocny alkohol muzyk, może zaoferować, coś więcej niż tylko swoje ciało, pięknej pani doktor?

A pani doktor, która chwilowo znalazła się na totalnym rozdrożu swojego życia, może pragnąc czegoś więcej?

Jedno jest pewne, przeciwieństwa mogą się co prawda przyciągać, ale potrzeba do tego ogromu determinacji i samozaparcia.

Lecz i tak, do końca nic nigdy nie jest pewne i stałe…

I znowu pochłonęłam książkę Niny Keller, w trzy godziny.

Z miejsca bardzo polubiłam głównych bohaterów, ich naturalność, pasje i niezaprzeczalny urok.

Akcja, która wciąga, wyraziści i jedyni w swoim rodzaju bohaterowie, momenty i wątki, to wszystko sprawia, że nie możemy oderwać się ani na chwile od lektury. No i to totalne napięcie między głównym bohaterami, zaskakujące sytuacje, bardzo gorące momenty i ta niewiadoma, aż do samego końca, to wszystko sprawia, że gnamy, przez fabułę, natychmiast chcąc wiedzieć, co będzie dalej.

Reasumując, jeśli lubicie nieprzewidywalne historie, fajnych bohaterów i polskie klimaty, to gorąco polecam i już teraz czekam z niecierpliwością na kolejną książkę autorki !!!

Avatar użytkownika - Niegrzeczne_lite
Niegrzeczne_lite
Przeczytane:2023-05-11, Ocena: 6, Przeczytałem, Recenzenckie,

Cichosz.
Maciej Cichosz.
Wielka gwiazda rocka, która swym głosem olśniewa fanów Pornstar.
Zasady?
Nie... To nie w jego stylu.
Musi być ostro.
Musi być mocno.
Musi być na granicy.
Tylko wtedy czuje, że żyje.
Ale czy na pewno?

Alicja Stefanik.
Narzeczona wybitnego kardiochirurga. Spełniona ginekolożka.
Juz za nidlugo ma stanąć na ślubnym kobiercu, a następnie wydać na świat potomstwo, o które wcale nie jest tak łatwo.
Czy poukładane życie jest tym, co tak naprawdę chciała?

Życie tej dwójki przecina się na weselu Róży i Borysa.

Od tego momentu już nic nie będzie takie samo.

????????????

Uwielbiam Bieszczady.
Uwielbiam dobrego rocka.
I uwielbiam pióro autorki.

Książkę czyta się z zwrotną prędkością, dzięki niesamowicie lekkiemu stylowi. Świetne porównania i zwięzłe opisy sprawiają, że żaden z rozdziałów nie ciągnie się w nieskończoność.

Jeśli chodzi o bohaterów, to bardzo podobał mi się sposób ich wykreowania.

Mamy dwa przeciwieństwa, które w tej historii do siebie przyciągnęła niewidoczna siła.
Przypadek, przeznaczenie czy los?
Nazwijcie to jak chcecie.

Alicja zaimponowała mi swoją stanowczością. Była odważna i nieustępliwa, co pomogło jej dopiąć swoje cele.

Myślalam, że postać narzeczonego zostanie mocniej rozwinięta, ale finalnie doszłam do wniosku, że przyniosłoby to niepotrzebny zamęt.

Podsumowując, powiem tyle:

Polecam!

Dziękuję za egzemplarz recenzencki i gratuluję kolejnej świetnej historii ?

Avatar użytkownika - izabela81
izabela81
Przeczytane:2023-04-04, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2023,

Bardzo lubię w książkach motyw muzyczy, więc chciałam sprawdzić, jak to wypadnie w przypadku "Gwiazdora". Moim zdaniem Ninie Keller wyszło to świetnie.

Para głównych bohaterów szybko zdobywa naszą sympatię. Alicję polubimy za jej charakter. Z kolei Maciej, mimo iż jego burzliwa przeszłość i zachowanie (kobiety traktuje jak sport oraz nie stroni od używek) budzi w nas niesmak, również w jakiś niewytłumaczalny sposób do nas trafia. A im dalej zagłębiamy się w tę historię oraz jak zaczyna przed nami odkrywać karty, zaczynamy lepiej go rozumieć.

"Byłem demonem, niespokojną duszą zatracającą się w muzyce. Kiedy grałem, stawałem się niewolnikiem tłumu i rocka płynącego w moich żyłach jak narkotyk."

Relacja Alicji i Macieja od samego początku oparta jest na cielesności. Gorących scen nie brakuje. I choć podczas górskich wędrówek też dużo ze sobą rozmawiają, to nie mamy pewności, czy będą razem. Są tak różni, iż wydaje się, że nie będą w stanie się dogadać. Inny tryb życia, odmienne plany na życie, inne poglądy, trudne decyzje do podjęcia... Czy są gotowi na zmiany, pójść na kompromisy, coś poświęcić? Ale przecież dla prawdziwej miłości chyba warto spróbować, prawda?

Ale w książce pojawia się jeszcze postać, która jestem pewna, że skradnie wszystkie czytelnicze serca. To babcia Hela, która nigdy nie zwątpiła w Macieja, mimo iż ten do grzecznych chłopców wcale nie należał. Ale babcie chyba już takie są. Kobieta zaimponowała mi tym, że bez ogródek powiedziała Maciejowi, co o nim myśli. Jej kilka powiedzonek z młodzieżowym zacięciem szalenie mnie bawiły (choć wątek z jej udziałem mógłby zostać znacznie szerzej rozbudowany). Zdradzę Wam, że chętnie bym do niej zajrzała i skosztowała jej naleweczki z malin.

Fabuła opływa w zaskakujące, a w pewnym momencie nawet niebezpieczne sytuacje i wydarzenia. Akcja ani przez moment nie zwalnia, a my poddajemy się temu wszystkiemu, pragnąc więcej i więcej.

"Gwiazdor" to pełen emocji, napięcia i zaskoczeń romans w rytmie rocka o walce z demonami przeszłości, trudnych wyborach, poświęceniu. Gorące gwiazdy zespołu Pornstar oraz domek baby Jagi gdzieś w Bieszczadach czekają... Zajrzycie?

Niegrzeczna
Nina Keller0
Okładka ksiązki - Niegrzeczna

Weronika Filipowicz jest trzydziestoletnią singielką i wciąż mieszka z rodzicami na starym osiedlu w Krakowie. Ma niewyparzony język i często przez to...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska