reklama

Golden Sin. Żadnych granic

Oni nie mają granic. Łamią zasady, by ustanowić nowe.

Szampan wylewa się, a życie dwóch dziewczyn nigdy już nie będzie takie samo.

Gdy kieliszek rozbija się o podłogę, zniszczony zostaje porządek dawnego życia. Lana zapada w pamięć ekstrawaganckiemu mężczyźnie o tajemniczym spojrzeniu, który nocą wyciąga zza paska broń, by wyrównać rachunki. W tym samym momencie Cassandra zderza się nie tylko z porywczym mężczyzną o szaroniebieskich oczach, ale także z konsekwencjami tego spotkania.

Harry Blythe i Christian Travis tworzą niecodzienny, dynamiczny duet prywatnie i zawodowo. Nie dziwi więc zatem, że w jednym momencie znaleźli swoje słabe punkty, które zagrożą ich pozycjom, władzy i bezpieczeństwu.

Czy wybiorą znany sobie świat przemocy, jasno nakreślonych reguł i okrucieństwa, czy zaryzykują wszystko i przekroczą granicę, zza której nie ma już powrotu?

Mężczyzna w czarnym fraku stał na drabinie i właśnie rozpoczynał swój pokaz. Przechylił butelkę szampana, a złocista ciecz rozlała się po piramidzie kieliszków. Dołączysz, by go posmakować?

Informacje dodatkowe o Golden Sin. Żadnych granic:

Wydawnictwo: Dlaczemu
Data wydania: 2023-05-31

Kup książkę Golden Sin. Żadnych granic

Golden Sin. Żadnych granic - opinie o książce

Avatar użytkownika - Anitka_170
Anitka_170
Przeczytane:2023-08-04, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2023,

„Czułam, jak dreszcze strachu przechodzą przez moje ciało. Nie podobała mi się ta sytuacja. Była jak wyjęta z głupiego dramatu. Dlaczego doszło do takiego obrotu spraw? Dlaczego niczego wcześniej nie zauważyłam?”

Lana i Cassandra to dwie żywiołowe przyjaciółki, które korzystają z życia. Cass realizuje się jako modelka, z kolei Lana pracuje po drugiej stronie obiektywu. Razem tworzą zgrany duet. Na pewnej imprezie przypadkiem poznają dwójkę przystojnych mężczyzn, którym zapadają w pamięć.

Harry i Christian to niecodzienna para przyjaciół łączy ich praca, jak i życie prywatne. Prawdziwa męska przyjaźń. Zawodowa kariera jest niestety bardzo niebezpieczna.

Spotkanie tej czwórki przyniesie nieoczekiwane rezultaty. Jakie?

Debiut dwóch autorek, które połączyła pasja do czytania i pisania. Historia spod pióra debiutantek wypadła naprawdę dobrze. Od pierwszego zdania wciągnięta zostałam w całą akcję. Z zaciekawieniem przewracałam kolejne strony książki. I ciekawa byłam, w jaki sposób to się wszystko potoczy.

Przez fabułę przechodzimy z myślami i odczuciami wszystkich bohaterów. Każdy nich ma rozdziały ze swojej perspektywy. Podobał mi się taki zabieg, gdyż miałam wgląd do ich głów.

Podczas lektury powieści czułam się, jakbym czytała dwie osobne historie, jednakże łączące się w jedną spójną całość.

Dziewczyny mają zbliżony styl pisania do siebie, nie odczułam żadnych różnic podczas czytania. Nie odniosłam wrażenia, że pisały to dwie osoby i na dodatek debiutujące w literackim świecie. Wszystko szło sprawnie i przyjemnie.

Zakończenie sugeruje dalsze przygody bohaterów. Mam nadzieję, że jeszcze o nich usłyszymy. Chętnie poznałabym ich dalsze losy.

Avatar użytkownika - przyrodaz
przyrodaz
Przeczytane:2023-07-26, Ocena: 5, Przeczytałam,

Świetnie mi się czytało tą książkę. Biła z niej taka lekkość i młodzieńczy styl pisarski. Do samego końca mogłam poczuć się młodo, mieć całe życie przed oczami, które dodatkowo stało dla mnie otworem:-) We wszystkim czuć tutaj, że autorki są w pełni sił witalnych, gdyż swoją energię przekazali bohaterom. Nawet nieco tym, którzy obudzili się rano po zakrapianej imprezie. A co czują, to doskonale wiemy i rozumiemy, gdyż opowieść jest prowadzona z punktu widzenia postaci. Jedni mają nam tu sporo do opowiedzenia, a inni są mniej wylewni. Podobało mi się to, że choć każdy z nich posiadał inny temperament, to do końca książki utrzymywali go na tyle, że można było ich rozróżnić. Zauważyłam również, że nie zawsze trzeba być kopciuszkiem, by zostać zapamiętanym przez innych. Z reguły w oczy wpada zawsze wzrok postaci, a tutaj najbardziej zapamiętaną rzeczą była niecodzienna sukienka Lany. Po jej opisie chyba również najbardziej na nią zwróciła bym uwagę. Poprzez pewną nieuwagę dwie dziewczyny zetkną się z mężczyznami i zapadną im w pamięci. Podejrzewam jednak, że gdyby ich znały, za nic w świecie nie chciałyby mieć takiego kontaktu. Tutaj chyba w ogóle wszystko poszło nie tak jakby chciały. Przyjaciółka Lany nie w takich okolicznościach chciałaby poznać ojca swojego chłopaka. Na dodatek wychodzi na to, że komplikacje, które ciągną się za mężczyznami w pewnym momencie dosięgną kobiet. One nie wiedzą komu zapadły w pamięci, ani jakie będą tego konsekwencje. Bo czy możliwe, by to przypadek zadecydował o tym, co miało dla nich nadejść?
Wybaczcie, nie chciałam zbyt mocno opisywać wam zdarzeń z książki, gdyż uważam, że szybko w ten sposób można się domyśleć całości. To pozycja mafijna, do tego bardzo fajnie poprowadzona, z elementami zaskoczenia i chwilami, kiedy mamy ochotę zapaść się pod ziemię. Historia jest dowodem tego, że nie można sobie w życiu niczego zaplanować, gdyż przypadek ma dla nas inny plan. To niekiedy sugestia, że nie idziemy w tym kierunku, co potrzeba.
Książka mi się podobała, bo naprawdę wniosła pewną świeżość i młodość do świata mafii. Jeśli chcecie się przekonać co mam na myśli, to polecam przekonać się samemu i ją przeczytać:-)

Avatar użytkownika - Mirela

AUTOR:
ZOFIA CHROBAK
ALICJA GÓRSKA

WYDAWNICTWO: DLACZEMU

"Patrząc na nią, pojąłem, że mam kłopoty. Czułem za dużo i za szybko, przynajmniej jak na moje standardy, ale nie zamierzałem się z tego wyplątywać. Ani trochę. "

"Golden Sin" to  interesujący romans mafijny z różnicą wieku, pełny zawirowań, pasji, pożądania, tajemnic i emocji, a wszystko urozmaicone nutką dobrego humoru.
Autorki stworzyły ciekawą fabułę, która w dużej mierze skupia się na relacjach pomiędzy bohaterami, ale również zaskakuje zwrotami akcji, i trzyma w napięciu do ostatniej strony. Nie zabraknie mafijnych porachunków, tajemnic z przeszłości, a końcówka przyspieszy nas o szybsze bicie serca.
Sceny erotyczne rozpalają zmysły, bardzo namiętne i pełne pożądania.
Autorki pokazały siłę przyjaźni, taką na dobre i złe.
Całość przemyślana i dopracowana w każdym detalu przez autorki.
Historia, która pochłania i bardzo ciężko się od niej oderwać.

Pomimo że książkę napisały dwie autorki, wcale tego nie widać, tak wszystko jest świetne zgrane, styl autorek bardzo lekki i przyjemny w odbiorze. Bardzo, bardzo udany debiut.

Książka napisana jest z perspektywy głównych bohaterów Lany, Harrego, Christiana i Cassandry. Dzięki temu możemy poznać ich dokładniej, zobaczyć ich emocje, uczucia, z czym się zmagają i kim są tak naprawdę.

Bohaterowie świetnie wykreowani, wyraziści, barwni, charakterni i bardzo różni. Piękne inteligentne, niezwykle kobiety, tajemniczy, władczy i przystojni mężczyźni.
Harry i Christian tworzą intrygujący, niecodzienny duet zarówno prywatnie jak zawodowo. Ta dwójka jest naprawdę genialna i świetne się uzupełnia.
Lana i Cassandra to przyjaciółki, które są jak dzień i noc, jedna spokojna, wyważona  a druga istny żywioł i również idealnie się uzupełniają.

Więc zapraszam was do poznania niezwykłych bohaterów, których losy przetną się na przyjęciu, gdzie wszystko się zaczyna, a ich
życie zmienia się bezpowrotnie.

Cassandra jest w związku z Tomem synem Christiana, jednak z czasem między nią a ojcem
chłopaka, zaczyna coś się dziać, zaczynają stopniowo zbliżać się do siebie, a to wszystko sprawia, że namiętność wybucha między nimi ze zdwojoną siłą. Harry wkracza w życie Lany, pomału niepospiesznie, budują relację, która pogłębia się z każdym dniem. Jednak wszystko się komplikuje i wszystko stanie na ostrzu noża.

-Czy Cassandra jest przyszłością, którą szukał Christian?
-Czy Harry odważy się poczuć coś więcej do  Lany?
-Czy dziewczyna odmieni życie przystojnego bossa podziemia?
-Czy ich historia może mieć szczęśliwe zakończenie?

Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz do recenzji.

POLECAM 🥰🥰🔥🔥❤️❤️

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-06-13, Ocena: 6, Przeczytałam,

Niezwykły duet autorek,który pokazuje czytelnikowi świat niebezpiecznych mężczyzn będącymi niemal jak bracia.
Już po przeczytaniu opisu byłam pewna,że czeka mnie niesamowita historia.Nie pomyliłam się.

🥂Tajemniczość i testosteron Harrego i Christiana czuć od pierwszego ich spotkania.Dodając do nich cięty jezyk i humor powoduje,że mężczyźni różnią się od siebie a jednak uzupełniają się idealnie.Potrafią podnieść ciśnienie i rozkruszyć swoje skamieniałe serce wobec swojej ukochanej.Gangsterzy z krwi i kości a obok swoich „pań”-idealni partnerzy.Za ich temperament, pewność siebie,zdecydowane decyzje oraz walkę z wrogami sprawiają,że dają się polubić pomimo złych uczynków,których się dopuszczają.

🥂Lana i Cassandra to dziewczyny jak woda i ogień.Lana za swoją początkową zachowawczość trochę mnie drażniła,ponieważ nie potrafiła się otworzyć na nowe uczucia.Jednak później pokazała inna,lepszą,pewniejszą twarz,która dodała jej pazura.Dzięki temu zyskuje w oczach,ponieważ stanęła po właściwej drodze.
Cassandra swoim szaleństwem jest pozytywna osoba od pierwszego poznania.

🥂Jeśli szukacie ciekawych i barwnych postaci z możliwością odkrywania ich prawdziwej tożsamości to ta książka jest idealna.Skrywane sekrety i tajemnice naszych bohaterów dodaje emocji historii.
Wspaniale odkrywa się istotne fakty z ich przeszłości łącząc wszystkie istotne informacje w jedna spójna całość.

🥂Zakończenie kończy się z przytupem i wybuchowo.Liczę na jej kontynuacje,bo była to dopiero „pierwsza runda”wg Leona Neesona🤔Czyż nie?
Ta historia ma świetny potencjał na więcej🔥

🥂Goraco polecam Wam tą książkę🥂

Avatar użytkownika - yoloczytam
yoloczytam
Przeczytane:2023-06-18, Ocena: 6, Przeczytałem,

"Golden Sin. ŻADNYCH GRANIC" to debiut dwóch utalentowanych autorek, Zofii Chrobak i Alicji Górskiej. Ich wspólna praca przyniosła wciągającą historię. W książce spotykamy doskonale wykreowanych bohaterów, a mimo ich dużej liczby, tworzą oni spójną całość. Nie brakuje nieoczekiwanych zwrotów akcji, które trzymają w napięciu i przyprawiają o szybsze bicie serca.

Fabuła skupia się na czwórce głównych bohaterów, którzy doskonale się uzupełniają, tworząc mieszankę wybuchową. Poznanie ich losów było przyjemne i dostarczyło wiele emocji i wrażeń. Ich docinki i potyczki słowne niejednokrotnie wywoływały uśmiech na mojej twarzy. W wieku dwudziestu lat też myślałam, że czterdziestolatkowie są już starzy, ale mając tyle lat już tak nie myślę ?

Główne bohaterki, Lana i Cassandra, pojawiają się na przyjęciu, gdzie nieuwaga sprawia, że przyciągają uwagę rozbitymi kieliszkami szampana. To właśnie tam poznają Christiana Travisa i Harry'ego Blythe. Harry jest gangsterem, szefem a Christian jest jego prawą ręką, lojalnym i niezawodnym człowiekiem. Pomimo ich bezwzględności i brutalności, Cass i Lana poznają ich łagodną i ujmującą stronę.

Relacja między Laną, utalentowaną fotografką, a Harrym, rozwija się pozornie bezproblemowo. Jednak relacja Cass i Christiana staje się zakazanym owocem. Cass jest piękna oraz inteligentna . Między nią a Christianem, mimo sporej różnicy wieku, rodzi się silna chemia. Jednak jest dziewczyną jego syna, co sprawia, że ich związek staje się skomplikowany.
Jak poradzić sobie z tą sytuacją, nie raniąc nikogo?

Lana jest oczarowana Harrym, a między nimi płonie ogień, który rozpala się subtelnie i powoli. Harry daje jej czas, chociaż czasami mnie irytował swoją powściągliwością, szczególnie gdy nie rzucił się na nią w wirze namiętności.

Jednak czy Lana zaakceptuje prawdę dotyczącą jego niezwykłych "interesów"?

Co się stanie jeśli w to wszystko wmieszane zostaną mafijne porachunki?

To już sami musicie przeczytać...
Ja czekam na ciąg dalszy...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski