reklama

Gigant Poleca. Tom 100/2020. Przygoda na balkonie

Lato, słońce i... balkony! Pomiędzy Domonikaną a Sofambikiem rozciąga się istny wakacyjny raj! Zamiast piaszczystych plaż czeka wygodny hamak lub fotel. A zamiast stresującego zwiedzania - pasjonujące zabawy w przytulnym domu. Pełne słońca komiksy w tym tomie przyniosą do twojego domu wakacyjną atmosferę. A dzięki pomysłowym radom nie grozi ci nuda! To mogą być naprawdę fajne wakacje!

Informacje dodatkowe o Gigant Poleca. Tom 100/2020. Przygoda na balkonie:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-07-23, Ocena: 4, Przeczytałem,

WAKACJE Z KACZKAMI I MYSZAMI

W ostatnim czasie – jak co roku zresztą – napisałem kilka stricte wakacyjnych postów. Wspominałem w nich, że okres ten zawsze był dla mnie czasem czytania horrorów, fantastyki, klasyki powieści przygodowych i młodzieżowych, a wreszcie także komiksów. Nie wspomniałem jednak wtedy o jednej istotnej rzeczy: komiksach z disnejowskimi kaczkami. W końcu przez długie lata – także będąc już dorosłym – regularnie czytałem zarówno „Kaczora Donalda”, jak i „Giganty”, a tam zawsze treść zawartości dostosowana była do pory roku. Poza tym były też gry wakacyjne, różne atrakcje… I wydany właśnie specjalny tom „Gigant Poleca: Przygoda na balkonie” to bardzo udana propozycja utrzymana w klimacie tamtych publikacji. Znakomita zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, którzy szukają sentymentalnej rozrywki na letnie dni.

Wakacje to morze, góry, lasy, wyjazdy… A może jednak dom? W tym roku, gdy sytuacja wciąż nie zachęca do podróżowania, możecie dać się porwać Kaczkom na wakacje w zaciszu czterech ścian. Co Wam one dadzą? Wraz z Donaldem wybierzecie się w wypoczynek na plaży, gdzie czeka na niego przyjaźń. Potem nasz bohater wyruszy na poszukiwania legendarnej perły. Do tego Dziobas zacznie handel dmuchanymi, wadliwymi plażami. Oczywiście nie tylko oni skosztują letniego wypoczynku. Diodak, który nigdy nie odrywa się od pracy, będzie musiał skorzystać z chwili oddechu, a i Myszka Miki i Goofy też nie zostaną w tyle!

Starość jak ją widzi psychologia. Zagrożenia, możliwości, wspomaganie
Okładka ksiązki - Starość jak ją widzi psychologia. Zagrożenia, możliwości, wspomaganie

Starość jak ją widzi psychologia. Zagrożenia, możliwości, wspomaganie jest owocem czwartej konferencji naukowej poświęconej starości z perspektywy rozważań...

X-Men. Empireum
Okładka ksiązki - X-Men. Empireum

Roślinne stwory z kosmosu, zwane Cotati, najeżdżają Ziemię akurat w chwili, w której za sprawą pewnej czarodziejki z grobów na Genoshy powstają miliony...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung