Gdzie ja miałam oczy

Co powinna zrobić kobieta zdradzona przez męża? Gdy upora się z lawiną myśli: Dlaczego ja?! Dlaczego spotkało to właśnie mnie?! Co ludzie powiedzą?! Gdzie ja miałam oczy?! Zraniona kobieta może robić wszystko! Los dał jej właśnie kolejną szansę! Na początek najlepiej zmienić otoczenie. Tak też czyni Marta - główna bohaterka powieści. Swoim nagłym przyjazdem burzy senny spokój prowincjonalnego miasteczka i chociaż stara się trzymać na uboczu, jakimś dziwnym trafem wciąż znajduje się w centrum wydarzeń. Kochająca matka i troskliwi przyjaciele robią wszystko, by ponownie wydać ją za mąż. A ona sama powolutku zaczyna marzyć, powolutku zaczyna wierzyć, że: Jutro będzie lepiej! Inne mają gorzej! Dam sobie radę! Gdzie ja miałam oczy?! Niedługo będzie wiosna!

Informacje dodatkowe o Gdzie ja miałam oczy:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: b.d
ISBN: 978-83-925602-1-0

Kup książkę Gdzie ja miałam oczy

Gdzie ja miałam oczy - opinie o książce

Avatar użytkownika - izabela81
izabela81
Przeczytane:2014-03-03, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki - 2014,
Która z nas choć raz nie zadała sobie pytania tak jak Marta: gdzie ja miałam oczy? Czy Marcie uda się ułożyć życie na nowo? I czy mężczyzna, który czekał na nią całe życie, wreszcie się jej doczeka? Tego nie zdradzę... Książka jest nietuzinkowa, przezabawna. Bardzo często podczas czytania zdarzyło mi zaśmiać się w głos!
Avatar użytkownika - kingaz86
kingaz86
Przeczytane:2015-01-04, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 w 2015 :),
Uwielbiam takie książki :) Historia z życia wzięta, nie ma co rozpaczać po rozwodzie tylko brać życie w swoje ręce i do przodu :) Bardzo szybko się czytało :) wielki +
- Z pozoru jest to historia jakich wiele, jednak napisana jest w sposób zachęcający do lektury. Powieść przedstawia sytuację życiową dojrzałej kobiety, która musi ułożyć sobie życie na nowo. Marta była szczęśliwa w małżeństwie, jednak niespodziewane odkrycie zdrady burzy całe jej dotychczasowe życie. Kobieta musi zmierzyć się z trudnym rozwodem i złamanym sercem. Według mnie kobieta poradziła sobie doskonale i puściła męża w przysłowiowych skarpetkach. Bardzo podobały mi się również wątki poboczne przedstawione przez autorkę czyli sytuacja jej kuzynki Teresy, samotnej matki na prowincji. Powieść napisana jest lekko, z dawką humoru, a główna bohaterka to mimo wszystko bardzo silna kobieta. Mimo, że temat rozwodzących się kobiet po przejściach występuje bardzo często to ta historia przypadła mi do gustu. Przeczytanie ,,Gdzie ja miałam oczy" gwarantuje miło spędzony czas. Mogę polecić ;)
Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2022-02-13, Ocena: 4, Przeczytałam, E-booki, Literatura piękna, 2022,
Avatar użytkownika - babet
Przeczytane:2014-01-24, Ocena: 4, Przeczytałam,
Dracena przerywa milczenie
Maja Kotarska0
Okładka ksiązki - Dracena przerywa milczenie

Tajemnicę morderstwa w instytucie naukowym próbują rozwikłać dr Agatka Cyryl (Holmes) i dr Jola Kapłan (Watson). Pomagają im niecodzienni współpracownicy:...

Kłopoty z nieznajomym
Maja Kotarska0
Okładka ksiązki - Kłopoty z nieznajomym

Marta, ma nadzieję na miły wieczór w towarzystwie przystojnego bruneta. Nie podejrzewa nawet, że obiekt jej zainteresowań ma wobec niej zgoła inne zamiary...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski