reklama

Frat Boy

Autorka bestsellerowej serii „Royal Trilogy”!

Jillian Wheeler, dziewiętnastoletnia studentka dziennikarstwa, przeprowadza wywiad z Kyle’em Sanfordem, należącym do bractwa zawodnikiem uczelnianej drużyny futbolu amerykańskiego.

Chłopak przez przypadek zdradza Jillian informacje mogące zniszczyć karierę trenera drużyny. Kiedy inni zawodnicy dowiadują się o szczegółach, stają w obronie mentora i wszelkimi silami próbują przekonać dziewczynę, żeby nie publikowała tych rewelacji.

Jillian wpada w sieć nacisków i intrygi większej niż początkowo sądziła. Tymczasem Kyle jest nastawiony do niej bardzo ostrożnie. Ale kolejne, nowe fakty dotyczące trenera sprawiają, że chłopak, czy tego chce, czy nie, będzie musiał jej zaufać i z nią współpracować.

Między tą dwójką jest wiele uprzedzeń. I – jakby tego było mało – są dla siebie zakazani. Jednak nie potrafią zaprzeczyć, że rodzi się między nimi coś, z czym trudno będzie im walczyć.

Informacje dodatkowe o Frat Boy:

Frat Boy - opinie o książce

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-03-13, Ocena: 6, Przeczytałam,

Sięgając po książkę sądziłam,że będzie to prosta,lekka historia.Z każdym kolejnym rozdziałem poznajemy nie tylko pozostałych chłopaków z drużyny i relacje z bohaterami,ale także ich prywatne życie.Rozbudowując o istotne fakty z domu rodzinnego Jill mamy pełny obraz jej cierpienia i samotności z powodu braku ważnej dla niej osoby.Dziewczyna przez to stała sie osoba dążącą zawsze do prawdy.Chce wyjawić całemu światu postępowanie trenera drużyny futbolowej.I to bardzo mi się podobała-jej determinacja,piętnowanie złego zachowania i dążenie do upragnionego celu.

W powieści znajdujemy także zabawę młodych osób,którzy poza nauka i sportem potrafią znaleźć ukojenie w rozrywce.Bawią się zapominając o problemach tworząc grupę znajomych potrafiących wesprzeć się stając się przyjaciółmi.
Jest to bardzo fajna historia młodych osób,którzy poprzez wspólne cel zbliżają się do siebie pomimo łączących różnic.

Jest to lektura idealna nie tylko dla młodych osób,ale także dla tych co kochają sport i lubią czytać o przystojnych zawodnikach.
Gorąco polecam Wam książkę.

Nie będę ukrywać, że książka Sylwii Zandler "Frat Boy" dość długo czekała na mojej półce na przeczytanie. Chociaż kocham powieści kręcące się wokół sportu i już kilkukrotnie chciałam się za nią zabrać, miałam jakieś takie przeczucie, że akurat ta konkretna książka niekoniecznie przypadnie mi do gustu. Czy miałam rację? Już spieszę z wyjaśnieniem.

Główną bohaterką historii jest Jillian Wheeler, dziewiętnastoletnia studentka dziennikarstwa, która chce przeprowadzić wywiad z zawodnikiem uczelnianej drużyny futbolowej, która aktualnie jest na topie. Jako że kilka lat wcześniej jej starszy brat, również do niej należał, udało jej się umówić na wywiad, do udzielenia którego wybrano Kyle'a Sanforda. Chłopak ewidentnie nie radzi sobie z powierzonym mu zadaniem, więc aby nie marnować czasu, Jillian postanawia pociągnąć go trochę za język. I właśnie wtedy Kyle przez zupełny przypadek zdradza dziewczynie informacje mogące zniszczyć karierę trenera drużyny. Czy panna Wheeler wykorzysta to w swoim artykule?

Jedno jest pewne. Kiedy inni zawodnicy dowiedzą się o tym, co chlapnął ich kumpel, będą próbować przekonać Jillian do tego, aby nie publikowała tych rewelacji. Czy dziewczyna odstąpi od napisania artykułu w zamian za inne korzyści? Czy gdy na jaw wyjdą inne fakty dotyczące trenera uda jej się przekonać chłopaków do tego, aby poinformować władze uczelni? Czy Jillian obdarzy uczuciem któregoś z futbolistów? Po odpowiedzi na te pytania odsyłam Was do lektury.

Muszę przyznać, że "Frat Boy" straszliwie mnie wymęczył. Chociaż kwestia dziennikarskiego śledztwa w sprawie trenera drużyny futbolowej wydawała mi się na samym początku bardzo interesująca, w pewnym momencie nawet ona zaczęła mnie nudzić.

Główna bohaterka irytowała mnie praktycznie przez cały czas. Zdecydowanie bardziej wolałam czytać rozdziały z perspektywy Kyle'a, chociaż on też nie zrobił na mnie jakiegoś piorunującego wrażenia. Chociaż ich słowne utarczki i niektóre sytuacje były naprawdę zabawne, nie poczułam między nimi tej chemii, która jest nieodzownym elementem romansów. Odbierałam ich relację bardziej jako przyjacielską niż romantyczną. Tak naprawdę dopiero przy samej końcówce dało się odczuć, że faktycznie wreszcie coś zaczyna się między nimi dziać, jednak było to dla mnie zdecydowanie za późno.

Lektura "Frat Boy" była moim pierwszym spotkaniem z twórczością Sylwii Zandler i pewnie dam jej jeszcze szansę, bo staram się nie skreślać autorów po przeczytaniu tylko jednego dzieła, ale zdecydowanie nie będę tego robić w najbliższym czasie.

Royal
Sylwia Zandler0
Okładka ksiązki - Royal

Ta dziewczyna pokaże, że nieokrzesany książę nie może mieć każdej. Amerykanka Vivian Jones, dwudziestoletnia studentka, otrzymała szansę, o jakiej marzy...

Throne
Sylwia Zandler0
Okładka ksiązki - Throne

Królewskie życie Vivian jest zdecydowanie dalekie od ideału. Dziewczyna trafia do zupełnie obcego świata pełnego intryg i złych intencji. Na dworze pojawiają...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung