Dzień dobry, Panie Profesorze

Dwudziestoletnia Alex rozpoczęła studia na Uniwersytecie Campford. Od najmłodszych lat fascynowały ją tajemnice ludzkiego umysłu, dlatego bez wahania wybrała kierunek - nauki społeczne.

Nie wiedziała, że podejmując tę decyzję, będzie również zmuszona do najważniejszych wyborów w życiu.

Miłosne relacje nigdy nie były dla niej łaskawe, jednak gdy uczucia postanowiły połączyć dwoje ludzi z całkowicie różnych światów, sytuacja stała się bardzo skomplikowana.

Chris wywrócił jej życie do góry nogami. Granice powoli przestawały istnieć, a zdrowy rozsądek został przyćmiony szczerą i gorącą miłością do profesora.

Duże emocje, wielka miłość, porwanie i zmagania z psychopatą.

Czy bohaterowie poradzą sobie z przeciwnościami losu? Czy mrok spowije ich życie?

Angelika Berkowicz - z wykształcenia Socjolog, lubiąca zaglądać w ludzkie dusze, serca i umysły. Uwielbia tworzyć nieoczywiste historie pełne pasji, uczuć i zwrotów akcji. Na co dzień miłośniczka zwierząt zarówno tych małych, jak i dużych. Entuzjastka roślin ozdobnych. Pasjonuje się również dietetyką, prowadzi blog z autorskimi przepisami. Kocha podróże, dobre seriale i różowe wino.

Informacje dodatkowe o Dzień dobry, Panie Profesorze:

Dzień dobry, Panie Profesorze - opinie o książce

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2024-06-26, Ocena: 6, Przeczytałam,

Historia Alex i Chris’a jest zakazaną relacją studentki i profesora.Relacji z góry skazanej na porażkę,bo nigdy nie powinna się przydarzyć,ponieważ bliższa taka znajomość niesie ze sobą konsekwencje.

🟦Narastające kłopoty,niezrozumiałe kłopoty,które przynosi los oraz osoby chcące zaszkodzić powoduje,że historia z każdym kolejnym rozdziałem pozytywnie zaskakuje.Nie jest to zwykły zakazany romans,to romans z nutą pikanterii,niebezpieczeństwa oraz decyzjami,które zaważą na przyszłości.Wraz z kolejnymi wydarzeniami zostajemy zrzucenia w ogromne zdumienie.Stalker oraz jego chęć zemsty jest niezrozumiała.Odkrycie prawdy okazuje się nie lada wyzwaniem,ponieważ znalezienienie winnego nie jest takie proste.

🟦Historia od początku porywała ciekawą fabułą oraz poznawaniem ważnych elementów z życia bohaterów,dzięki temu widzimy ich powody samotności i odizolowania się od rówieśników. I tu sprawdza się powiedzenie:Nie samą pracą żyje człowiek,bo życie osobiste jest nie mniej ważne niż to zawodowe bądź studenckie.

🟦Zakończenie było zdecydowanie zbyt szybkie.Nie oczekiwałam takiego zwrotu akcji.Dlatego czekam na kontynuację i poznanie niejodkrytych w historii ważnych informacji,które będą ważne dla naszych postaci.

🟦Zachęcam do sięgnięcia po tą książkę i przekonania się,że życie potrafi bardzo zaskoczyć nowo spotkanymi osobami,które potrafią bardzo zranić.
P O L E C A M

Avatar użytkownika - Joannaczyta
Joannaczyta
Przeczytane:2024-06-27, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

? Recenzja patronacka ?

Autorka @xsilveria Premiera 18.06.2024 r.

Wydawnictwo @wydawnictwo.najlepsze

Dziękuję wydawnictwu oraz autorce za możliwość zostania patronem tak wciągającej i przepięknej historii. Rozpiera mnie duma i cudownie być w gronie najlepszych patronek?

Dzięki tej książce mogłam przypomnieć siebie swoje życie studenckie, swoją drogę początków dorosłego życia. W tym okresie zmienia się wszystko, wychodzimy ze strefy komfortu i uczymy się żyć samodzielnie z własnymi wyborami i decyzjami. Autorka w większości przedstawia perspektywę oczami Alex, ale poznany też spojrzenie i odczucia profesora Chrisa. Dzięki temu bardziej będziemy mogli zrozumieć uczucia i emocje bohaterów. Historia napisana jest prostym, a jak bardzo wciągającym językiem. Nie sposób było się oderwać od książki. Autorka pokazuje jak często nie mamy wpływu na swoje życie, czasem los się z nas śmieje i rzuca nam kłody pod nogi. Historia Alex pokazuje jak ludzie potrafią przez swoje chore przekonania zniszczyć nam życie, wciągnąć nas w swoją intrygę. Każdy z nas ma swoje demony, swoją przeszłość. Czasem warto zaufać swojej intuicji i patrzeć pozytywnie w przyszłość mimo wszystko. Alex spotka nie tylko płomienne uczucie, które będzie powoli w niej kiełkowało do profesora, ale również przeżyje bardzo dużą traumę psychiczną. Czasem przyjaciele, czasem rodzina może okazać się naszym największym wrogiem. Czy koledzy z uczelni wykorzystają dziewczynę? Kto tak usilnie chce zniszczyć życie dziewczyny? Czy uda jej się uwolnić od psychopaty? Czy romans z profesorem jest w ogóle możliwy? Czy mimo takich tragicznych wydarzeń można jeszcze patrzeć pozytywnie w przyszłość ? Książka zagwarantuje nam cały wachlarz emocji, od uśmiechu po łzy. Autorka zafunduje nam prawdziwą historię można powiedzieć z życia, z którą można się utożsamiać. Zakończenie książki jest fenomenalne, nie spodziewałam się takiego finału zakończenia. Na koniec emocje sięgną zenitu i pozostanie ogromny apetyt na kolejną część. Ja ogromnie polecam książkę, idealna na popołudniowy relaks ??

#wydawnictwonajlepsze#wspierampolskichautorów

#współpracareklamowa #helloinstagram #premiera2024#lubimyczytać2024 #molikiksiążkowe

Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun