Dwanaście głębszych oddechów

Nawet kiedy jesteś na dnie, możesz próbować wziąć jeden oddech i zobaczyć, co się wydarzy

Po śmierci żony ojciec Julii popadł w alkoholizm i zaprzepaścił dobre relacje z własną córką. Kilka lat później mężczyzna ginie w wyniku wypadku, a Julia trafia do rodziny zastępczej. Pewnego dnia, przeglądając rzeczy ojca, odkrywa coś, czego nigdy się nie spodziewała. Krótko przed tragicznym wypadkiem mężczyzna rozpoczął terapię, a w niepozornym notesie zapisał listę rzeczy, dla których jego zdaniem warto było porzucić nałóg.

Niespodziewanie zeszyt trafia w ręce znienawidzonego przez Julię chłopaka, wychowującego się w tej samej rodzinie zastępczej. Ku zdziwieniu dziewczyny Kuba proponuje, by wspólnie zrealizowali wszystkie punkty z listy.

Wraz z pierwszymi dniami lipca ta dwójka wyrusza w Polskę. I być może wszystko potoczyłoby się jak w klasycznym love story, gdyby nie pojawianie się tajemniczego chłopaka o ksywce Echo, który zdobywa zaufanie Julii w mgnieniu oka. A kiedy próbuje zdobyć coś jeszcze, Kuba staje się zazdrosny.

Między tą trójką rozpoczyna się sensualna gra, pełna niespodziewanej fascynacji, szalonych wypraw, wspólnego patrzenia w gwiazdy i rozmów o dorosłości, która nadeszła zbyt szybko.

Ta historia jest naprawdę SPICY. Sugerowany wiek: 18+

Informacje dodatkowe o Dwanaście głębszych oddechów:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2024-08-21

Tagi: Romans współczesny

Kup książkę Dwanaście głębszych oddechów

Dwanaście głębszych oddechów - opinie o książce

Urlop z szefem. Niegrzeczna kolekcja. Tom 5
Anna Langner0
Okładka ksiązki - Urlop z szefem. Niegrzeczna kolekcja. Tom 5

Nadęty szef, wspólny wyjazd poza miasto i mistyfikacja, która zmieni wszystko Błażej ma trzydzieści pięć lat i życie godne pozazdroszczenia. Praca we...

Two Dirty Souls
Anna Langner0
Okładka ksiązki - Two Dirty Souls

Do każdego przebrania można się przyzwyczaić. Tylko dusza zawsze pozostaje niepokorna. Jax i Skipper umiejętnie grają swoje role. On, syn bardzo wpływowego...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski