Dożywocie

„Anioł śmierci”, „ Królowa zbrodni” – tak nazywano Małgorzatę Rozumecką, którą skazano na dożywocie za zlecenie morderstwa dwóch dealerów Era GSM.
Co się tak naprawdę wydarzyło w lesie pod Komorowem? Jak wygląda życie kobiety w zamknięciu już od ponad dwudziestu lat? Co się dzieje za bramą zakładów karnych dla kobiet?

Małgorzata Rozumecka w sposób fascynujący rozwija te wątki. Wspólnie z autorką wywiadu Moniką Sławecką, zabierają czytelnika w świat izolacji, mafii i życia, które bez nadziei stałoby się nie do zniesienia.

Informacje dodatkowe o Dożywocie :

Dożywocie - opinie o książce

Avatar użytkownika - angelikalisiecka
angelikalisiecka
Przeczytane:2021-12-21, Ocena: 4, Przeczytałem,

Historia Pani Małgorzaty nie jest tak aż wynaturzona czy to zbrodnia tak i zapewne błędy młodości za które miała świadomość że poniesie karę w mojej ocenie dużo wyroków jest zawyżonych a złe czyny wyolbrzymione przez sądy .Autorka pisze jak zawsze  ciekawie i w idealnej formie pokazuje prawdę

Avatar użytkownika - Lilia
Lilia
Przeczytane:2020-08-25, Ocena: 4, Przeczytałam,

Historia Pani Małgorzaty nie jest tak straszna jak bym się mogła wydawać mianowicie jest zbrodnia i musi być kara natomiast czy kara była odpowiednia i sprawiedliwa jej czyn został troszeczkę przesadzony wyolbrzymiony była świadoma tego co zrobiła popełniła dużo błędów w młodości i płaci za to wysoka  cenę myślę że po przeczytaniu książki zmienimy podejście do ludzi za murami więzienia nie tłumaczy ich nie okazujmy współczucia ale też nie skreślamy i spisujmy takiej osoby na straty

Alkohol. Piekło kobiet
Monika Sławecka0
Okładka ksiązki - Alkohol. Piekło kobiet

"Jak to - ja alkoholiczką? Przecież mam pracę, w której jestem szanowana, świetnie zarabiam, moje dzieci uczą się w elitarnej szkole, którą sama opłacam...

Hejt
Monika Sławecka0
Okładka ksiązki - Hejt

Ludzie często piszą na przykład, że takich jak ja powinno się zabić. Kiedyś próbowaliśmy docierać do osób, które pisały takie komentarze. Znajdowaliśmy...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski