reklama

Dlaczego szczęśliwy człowiek nie żeni się z kobietą

W buddyzmie tybetańskim istnieje przekonanie, że człowiek może osiągnąć stan idealnej harmonii w trzech przypadkach: w chwili śmierci, podczas orgazmu i przy kichaniu (powaga). Są to momenty, w których na ułamek sekundy zatrzymują się wszystkie funkcje życiowe. Buddyzm tybetański jest piękną religią i filozofią, lecz zapomina o jednym: o kobietach. Niewiasta osiąga stan harmonii absolutnej w jeszcze jednej sytuacji. Nazywamy to właśnie fochem.

Informacje dodatkowe o Dlaczego szczęśliwy człowiek nie żeni się z kobietą:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2020 (data przybliżona)
Kategoria: Inne
Tytuł oryginału: Dlaczego szczęśliwy człowiek nie żeni się z kobietą
Język oryginału: Polski

Kup książkę Dlaczego szczęśliwy człowiek nie żeni się z kobietą

Dlaczego szczęśliwy człowiek nie żeni się z kobietą - opinie o książce

Avatar użytkownika - BetiCzyta
BetiCzyta
Przeczytane:2022-09-21, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2022,

Przyznam szczerze że po książkę sięgnęłam zachęcona negatywnymi opiniami.
Zachęca mnie to tym bardziej do sięgnięcia po książkę i wyrobienia sobie własnego zdania.

No cóż, wychodzi na to że książka ta nie jest przeznaczona dla każdego, trzeba mieć spaczone poczucie humoru, i nie mieć kija w pewnej części ciała ;-) .

Ja niejednokrotnie uśmiałam się przy tej książce i z niejedną rzeczą nie zgodzę się z autorem, ale ogólnie bawiłam się przednie.

Z chęcią sięgnę po kontynuację :-D

Avatar użytkownika - nataliastragowska
nataliastragowska
Przeczytane:2021-06-07, Ocena: 5, Przeczytałam,

Zastanawiam się, jak to poprawnie ugryźć ;) i jak poprawnie nazwać tę książkę ;) poradnik?

No nie wiem, liczę, że autor mi wybaczy ;) co nie zmienia faktu, że uśmiałam się przy tej pozycji niesamowicie, sporo się dowiedziałam o kobietach z perspektywy mężczyzny ;) dowiedziałam się m.in. że najlepszym sposobem na większość problemów z kobietami jest ucieczka ?? ponadto poznałam kilka rodzajów focha, dowiedziałam się, co dla faceta oznacza damska torebka ? choć momentami miałam wrażenie, że opis kobiet zamieszczony przez autora dotyczy raczej mężczyzn niż Pań. Jednak w sumie doskonale się bawiłam przy tej książce i bardzo dużo się uśmiałam ;) to, że kobiety widzą w sobie więcej niedoskonałości niż mężczyźni, sądzę że jest całkowicie naturalne i tak po prostu jest :) Panowie muszą to po prostu zaakceptować i często fakt - dostosować się ;) ale sztuka kompromisów jest obustronna - Panie dopasowują się czasem do Panów i odwrotnie ;) myślę jednak, że mimo wszystko facet mając pełną rodzinę - żonę i dziecko jest jednak szczęśliwy ;) mimo wielu wiążących się z tym niedogodności ;) niemniej jednak uważam, że to była bardzo wesoła i nietypowa lektura, która pozwoliła trochę bliżej poznać co o kobietach myślą faceci ;) ja bawiłam się świetnie podczas lektury ;) bardzo dziękuję autorowi za egzemplarz recenzencki ;) jeśli macie do siebie dystans kobietki, to polecam Wam tę lekturę :) przyznaję mocne ????????/10 gwiazdek ? humor jest nam przecież tak potrzebny ?

Laleczki
Marcin Halski 0
Okładka ksiązki - Laleczki

Zniszczenie… budzi mroczne siły, które powrócą po zemstę.Czy Głównemu Czyścicielowi uda się odkryć, kto stoi za przebudzoną mocą?Czy fala zabójstw...

Bezdomność all inclusive
Marcin Halski0
Okładka ksiązki - Bezdomność all inclusive

Piotrek pragnie się wyrwać ze środowiska, które nie daje mu żadnych perspektyw, niestety po raz kolejny zderza się z brutalną rzeczywistością. Choć ma...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski