reklama

Dirty Love

Tom 2 cyklu Wspólne grzeszki

Greer Karas naprawdę kochała Cavanaugha Westmana, jeszcze zanim wspiął się na szczyty sławy. W tym związku nie chodziło o pieniądze, Greer jako młodsza siostra miliardera mogła sobie pozwolić na spełnienie każdej zachcianki. Tyle że Cav kilka lat temu zawiódł jej zaufanie. O tym, że ją porzucił bez słowa wyjaśnienia, Greer nie mogła zapomnieć. Przez krótki czas wydawało się jej, że może wybaczyć, kochać i cieszyć się miłością wspaniałego mężczyzny. Ale przebudzenie było jak kubeł zimnej wody. Nagle zrozumiała, że nic o nim nie wiedziała. Była okłamywana.

Przyznanie przed sobą, że została oszukana przez kogoś, komu oddała ciało i serce, było bardzo trudne. Dziewczyna nie mogła jednak po prostu zająć się leczeniem złamanego serca. Siostry miliarderów żyją innym życiem niż miłe dziewczyny z sąsiedztwa. To, co mówią i z kim sypiają, jest przedmiotem zainteresowania całego świata, a jedna notka na Twitterze, wysłana po pijanemu, może sprowadzić poważne kłopoty na finansowe imperium. Jej brat, Creighton, był tego świadomy i postanowił zrobić wszystko, aby dawny kochanek już nigdy nie miał okazji okłamać jego młodszej siostry.

Byłoby prościej, gdyby Cav pogodził się z utratą Greer. Z tym że w jego żyłach płynęła krew najpotężniejszych gangsterów Nowego Orleanu. Postanowił zawalczyć o swoją kobietę. Przecież zawsze należała do niego. Być może kiedyś nie mógł jej dać tego, na co zasługiwała, ale teraz wszystko się zmieniło. Cav postanowił wrócić, zdobyć drugą szansę i... ją wykorzystać.

O prawdziwą miłość trzeba zawalczyć!

Informacje dodatkowe o Dirty Love:

Dirty Love - opinie o książce

Avatar użytkownika - brunetkabooksrec
brunetkabooksrec
Przeczytane:2023-08-14, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

"Dirty Love" to drugi tom serii WSPÓLNE GRZESZKI oraz kontynuacja dalszych losów Greer Karas i Cavanaugha Westmana. Koniecznie przeczytajcie "Dirty Girl" bo bez znajomości tej książki nie będziecie wiedzieli o co chodzi.

Uwielbiam czytać historie spod pióra Meghan March. Lekki styl i przyjemne pióro autorki przyciągają już od pierwszej strony. Jestem totalnie zachwycona i usatysfakcjonowana lekturą.

Greer jest załamana kłamstwami Cavanaugha i sparaliżowana informacjami o ukochanym, który oszukał ją. Kolejny raz po wpływem alkoholu popełnia idiotyczny numer, po którym akcje jej brata spadają. Creighton ma dość jej wyskoków, dlatego wywozi ją do Kentucky do domu babci Holly na totalne odludzie. Ma nadzieję, że odizoluje ją od Cavanaugha.
Okazuje się jednak, że Cavanaugh nie zamierza odpuścić i robi wszystko, by odzyskać swoją ukochaną.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, co takiego zrobił Cavanaugh, że znowu złamał serce Greer oraz czy kobieta ponownie zaufa mężczyźnie to sięgnijcie po tę książkę.

Czeka Was niezapomniana przygoda z bohaterami, którzy dostarczą Wam emocji jak na kolejce górskiej. Gwarantuję, że będzie jeszcze bardziej pieprznie, zmysłowo, erotycznie i tajemniczo.

To idealna lektura dla niegrzecznych czytelniczek.

Gorąco polecam!

BRUNETTE BOOKS

Avatar użytkownika - Bookszonki
Bookszonki
Przeczytane:2023-07-13, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,

𝔻𝕚𝕣𝕥𝕪 𝕃𝕠𝕧𝕖

ᴡsᴘóʟɴᴇ ɢʀᴢᴇsᴢᴋɪ

Tak jak obiecałam, wracam z recenzją drugiego tomu serii 🔥

I tu na starcie zaznaczę, że fabuła była znacznie bardziej rozbudowana niż w tomie pierwszym.

Oczywiście nie brakuje też pikanterii i scen erotycznych, co to to nie.

Natomiast poznajemy tutaj wiele tajemnic, powodów podjętych kilka lat wcześniej decyzji a także mamy w końcu miłość.

Prawdziwą, emocjonalną miłość zarówno partnerską jak i tę rodzinną.

Podobał mi się ten tom, głównie ze względu na szerszy kontekst emocjonalny i rozbudowaną treść.

Nie to, żebym nie lubiła poczytać czasem erotyków ale jeśli są również bogate w treść inną niż seks to tym bardziej jestem ukontentowana 🤭

Greer i Cavanaugh muszą się dotrzeć, znaleźć wspólną nić porozumienia i wyleczyć swoje złamane serca.

Ich rodzina i wrogowie nie będą im tego ułatwiać lecz miłość zawsze znajdzie drogę, nieważne ile to zajmie czasu.

Muszę dodać, że w tym przypadku nie ma sensu brać się za drugi tom, jeśli się nie czytało pierwszego bo obydwa razem dopiero tworzą całą, jedną i spójną historię.

Nie tyle tomy są dwa co książka podzielona jest na dwoje ☺️

I trzeba przyznać, że okładki są przepiękne 💛

Mimo, że zakończenie suma sumarum jest przewidywalne to całość oceniam dobrze ☺️

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-07-18, Ocena: 6, Przeczytałam,

Wspaniale jest czytać odrazu dalsza część losów bohaterów,ponieważ zakończenie pierwszego tomu spowodowało szybsze bicie serca.
Jak wiemy kłamstwo ma krótkie nogi i przekonuje się o tym Cav,który chcąc chronić swoją ukochana zrobił niewybaczalną rzecz-skłamał i odszedł…Teraz przyszedł czas,aby dowiedzieć się całej przeszłości i czynów,które były konsekwencja „wygnania” z miasta przez ojca.
Otrzymujemy ponownie bardzo dynamiczną akcje z ciekawa fabułą.Oprócz bogatego brata Greer pojawia się niebezpieczny człowiek rządzący ciemnymi interesami.Potrafiajacy sterować innymi,by osiągnąć zamierzony cel.A pomiędzy tym jest skrywany sekret rodzinny,który nie powinnien ujrzeć światła dziennego.Dowiadując się szczegółów z życia bohaterów mamy pełny obraz zachowania i decyzji z przeszłości.Rozumiemy dlaczego Cav zostawił swoją ukochana.Został przez to rozgrzeszony.Teraz trzymałam kciuki,by jego determinacja nie zmalała,aby walczył o miłość.Jego pomysł,by ją odzyskać był szalony.Bardzo mi się to podobało.Pokazał swoje uczucia i wole walki o Greer.A gorące sceny sprawiały wypieki na twarzy🔥

Jeśli szukacie szalonego romansu z dynamiczna akcja wraz porywającym uczuciem to książka jest idealna.Mafia w tle dodaje niebezpieczeństwa i intryg,które spowodowały,że historia jest niezapomniana.
Emocji nie brakuje do ostatniej strony powieści.
Gorąco polecam

Avatar użytkownika - Zfascynacjaoksia
Zfascynacjaoksia
Przeczytane:2023-07-18, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2023,

Zakończenie poprzedniego tomu pozostawiło mnie w totalnym oszołomieniu i niedosycie, dlatego byłam przeszczęśliwa, że mogę od razu sięgnąć po kontynację. Drugi tom uwiódł mnie równie mocno jak poprzedni, a nawet bardziej. Bezsprzecznie, "Dirty Love" przebija poprzedniczkę, zarówno dawką skrajnych emocji, jak i pulą nieobliczalności oraz niebezpieczeństwa, po jakiej naprawdę nie będzie łatwo odzyskać równowagę. Przygotujcie się na prawdziwą jazdę bez trzymanki, ta historia pochłonie was bez pamięci, a na dodatek ponownie rozpali do czerwoności!

Akcja drugiego tomu jest nadzwyczaj wartka, fabuła nie daje zahipnotyzowanemu czytelnikowi ani chwili wytchnienia. Połykałam kolejne słowa z zapartym tchem i wypiekami na twarzy, a adrenalina, ekscytacja, jak i niepokój towarzyszyły mi niemal przez całą lekturę. Nie mogło oczywiście zabraknąć świetnie nakreślonych, rozpalających zmysły i wyobraźnię płomiennych scen, jakie dosłownie przyprawiały o szybsze bicie serca. Taka mieszanka namiętności i sekretów tworzy razem wybuchową całość, której nie sposób nie pokochać!

Nie da się ukryć, że powieść nie byłaby tak przeszywająca, gdyby nie nadzwyczaj sugestywne pióro pisarki. Niczym prawdziwy wirtuoz gra na czytelniczych emocjach, zwodzi, manipuluje, uspokaja ciszą i nadzieją, po to, by po chwili brutalnie odebrać wiarę w ten upragniony happy end. Wszelkie uczucia są niemal namacalne, dlatego historia przyjmuje formę odurzającego doświadczenia, którego chciałoby się nigdy nie kończyć.

"Dirty Love" jest powieścią obezwładniającą, uzależniającą i trzymającą w niemiłosiernym napięciu. Jeśli kochacie rozpalające zmysły, emocjonalne, sięgające skrajności koktajle, dodatkowo dopieszczone mistrzowskim napięciem i znakomitymi wyrazistymi bohaterami, ta zniewalająca powieść podbije wasze serce! Polecam gorąco!

Ukryty wśród cieni przeszłości
Megan March0
Okładka ksiązki - Ukryty wśród cieni przeszłości

Eden Mathews była nieślubną córką Dominica Casso. Mężczyzna był głową cieszącej się ponurą sławą mafijnej rodziny. Odkąd pamiętała, musiała się podporządkowywać...

Kreol
Megan March0
Okładka ksiązki - Kreol

Nawet najlepszą przyjaciółkę żony króla nowoorleańskiego półświatka obowiązują zasady. Magnolia Marie Maison ich przestrzegała. Jednak lojalność i szacunek...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung